2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Baby instant stick neymiss kizz yeni duydum bide emzik biberon kururucusu hic gormemistm valla
O işte olmasa da olurlar dan. Ufak yaralanmalarda dudak kremi gibi şekli var öyle bişe doğal yapılı çok çabuk geçiriyor. Yüzüne tırnakları mesela böyle şeyler.
Bibenron kurutucu da trendyolda gördüm o da çok pahalı bişey değil. Olmasa da olabilir.

Valla helal olsun kategori yapıp düzenlemissn aslında almıssnda bazı seyler pahalı olan benim gozume batan hep araba varya cok pahali sen ayri ayri mi alacaksn hangisine bakiyorsn

Valla helal olsun kategori yapıp düzenlemissn aslında almıssnda bazı seyler pahalı olan benim gozume batan hep araba varya cok pahali sen ayri ayri mi alacaksn hangisine bakiyorsn
O pahalı şeyler diğer kısmında farkındaysan en sonda
En çok kararsız olduğum şey bu. Ve yanlış almaya gelmeyecek bişe. Çok kararsızım ama muhtemelen ayrı alacağım. Tek başıma iki çocukla çıkmam zaten ben ya sanmam

Ya bide nurselek banyo bakımı misal yıkadn kuruladn yaglıyorlar sonra nemlendirici krem mi sürülüyor her banyo sonrasi o bakımlari hoc bilmiyorm
Yıkadın çok fazla kurulmadan hafif de nemliyken yağlarsın canım. O losyonu her banyo sonrası yapmaya lüzum da yok. Pütür pütür kuru oluyorlar bazen al bacaklar dizler karın ve eller kuruyor genelde oraya banyo harici zamanlarda pıt pıt nemlendirici yedirebilrsin

Kuzumm yaa bende ara ara bakmaya calısyrıum cok musaıt degılım ama hep sana dıcem unutuyorum ara ara bızım gıbı dogum hazırlıkları yapanlar ıcın bılgılendırmeler paylasır mısın? Yenı dogan bebeklerle alakalı dogdugu amdan itibarı ıle dogrular yanlıslar vs banyoları beslenmelerı gaz problemlerı saglık konuaunda vs tabıı kendını yormadan bırde eger mumkunse etıketleyerek gıdersen atlamıs olmam yoksa bazen sayfa cok olunca atlanıyor

Hmm anladm kuzum sagolasn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…