2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kuzum ne pratik görünüyor araştırmak lazım duymadığım bir marka
Attıgım sayfa dakı kişi benım arkadas
İşin uzm hatta onunla grubumuz var vhatsap uzerınden tüm gebe danısanalrı ıle bırlıkte onların konustugu bır marka ben onceden düşünmüyordum onlar konusnca dıkkatımı cektı

bakın konusmalardan kesit sıze bırde Osman gönulal dan bahsesılıyor onun youtubedekı vıdeolarından aklınızda bulunsun

Yaa dogrudur valla cok hareketsizdi diyemem 2 saate bir azda olsa vururdu simdi bi kücük sabah vurdu gitti belki dedigin gibi ası ile alakalıdır kan sulandiriciya hic dikkat etmemistim oda olabilir bide anne halsiz olunca oda sakin olurmus galiba dunden beri cok halsizdim biseg olsa Allah korusun agrim sızım olurdu heralde emaneti Allah a ne deyim

Tesekkür ederim valla kuzumiyi ki su sayfa varmıs valla

Kızlar herkes bebetosu için şarkı bıraksın kim ne seçecek merak ediyorum
Şu yaşıma kadar hadi bişe söyle dediklerinde hiç anında bişe gelmez aklıma şarkı da dahil
Şu an ağzım hep tırtıl dediği için bu şarkı geldi uydupundan değil komik olduğundan
Aynanın tırtıl tırtılın sonu pırpır kelebek şarkısı var ya biliyomusunuz o
Gör bak milletten ne romantik duygusal bebekli şarkılar gelecek bana bak

Allah korusun kuzumm bende bı kere neden hareketsiz dıe dert edındım nıseyler yedım ıctım yurudum yattık kalktım ınsan korkuyor

Merhaba kızlar benimde dün transfer oldum 5. Gün embriyo 4ba kalitede bir adet konuldu.İdarra testinde nw zaman çıkar günler geçmek bilmiyor çok heyecanlıyım ikinci denemem
Insallahh hayırlı ıse sonucunu guzel alırsın canım gunler gecmezz emınım benım 3 ay var sankı hıc gecmeyecek gıbı gelıyor

Merhaba kızlar benimde dün transfer oldum 5. Gün embriyo 4ba kalitede bir adet konuldu.İdarra testinde nw zaman çıkar günler geçmek bilmiyor çok heyecanlıyım ikinci denemem
İdrar testinde 8.veya 9.gün kendini gösterebiliyor az da olsa. Ama stres ve karamsarlık yatatacaksa bu durum gününüzü bekleyin. Hayırlı uğurlu olsun inşallah pozitif sonuçlar alırsınız

İdrar testinde 8.veya 9.gün kendini gösterebiliyor az da olsa. Ama stres ve karamsarlık yatatacaksa bu durum gününüzü bekleyin. Hayırlı uğurlu olsun inşallah pozitif sonuçlar alırsınız
Amin inşallah
Insallahh hayırlı ıse sonucunu guzel alırsın canım gunler gecmezz emınım benım 3 ay var sankı hıc gecmeyecek gıbı gelıyor
inşallh hepimiz pozitif görürüz

Yavrum içini ferah tut aşı kaynaklı yaptırıpta sorun yaşayan görmedim çevremde. Bir sürü sebebi oluyor ki aşılar hareketi azaltır istersen netten de bak. Bağışıklık hareketlendiği için olabilir hastalıkta olduğu gibi

Yaa kimseden gelmedi bak ama tırtıllar kelebek olup koynuna konacaklar ama ömürleri up uzun sağlıklı geçecek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…