2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yaa kimseden gelmedi bak ama tırtıllar kelebek olup koynuna konacaklar ama ömürleri up uzun sağlıklı geçecek
Benım dırek aklıma
Minik minik kolları düşmüş iki yanına ( Kayahan) gelıyor herzaman onu soylemeyı sevıyorum .... Ama sıradan dıe bısey demedım sen dedıkten sonra actım sarkiyi yıne aglayarak dınledım canım acıdıkca sıkayetlenıyorum dıe cok üzülüyorum sonra bebegım duyuyordur etkılenıyrodur dıe ama sinir sistemım bozuluyor bazen elımde degıl kı

Yaa kimseden gelmedi bak ama tırtıllar kelebek olup koynuna konacaklar ama ömürleri up uzun sağlıklı geçecek
Ayy Aminn upuzun sağlıklı olsun ömürleri hepimizinki
Bence herkes şuan pazar miskinliğinde kocişlerde yanlarında Benim koca çalışıyor

Yaa niye sıradan olsun ben bilmiyorum dinleyeyim bakayım. Biz de insanız ya mükemmel değiliz. Öyle bir beklentim yok kendimden elbet üzüleceğim sinirleneceğim. Önemli olan o kötü halin akıp gitmesine izin vermek bence

Yokk ben bu gunlerde normal degılım bence senın yazıını bıle okurken aglıyorum yaa dagıtın ortamı

Yokk ben bu gunlerde normal degılım bence senın yazıını bıle okurken aglıyorum yaa dagıtın ortamı
Seni öperim sal aksın gitsin yavrum ay hadi hareketli bir şey çalsın. Hamiş hamiş söylüyor (düzeltme: belki hamiş değildir yaa izledim de ışık yanılsaması ) hadi göbekleri sallıyoruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…