2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Eki Görüntüle 2910782 kızlarrr bizim ablamız kardesının setını bıtırmıs kuzumm dıo aetık Elısa nın kullanacağı zamanı bekleyeceğiz 🧿🤲🤩 ölürüm benn yaa nasıl heyecanla beklıyrolar ınsallah sag salim alırız kucagımıza da 🤲
Ay bravo nasıl da güzel yapmış güle güle kullansın şanslı kız Elisa 🌸

Yaa benımkı de bem kamera alımca benım telefona yukledık
Babası bana da yukle dedı bende sen ıstedıgınde goruntulu arasın seyredersın dedım
Cunku arkadaslarım aılem kadın olanalr genelı bızde kapalı herkes rahat takılır oda bılmeden bıanda acar kamera felan oyuzden sımdılık bosver sen goruntulu arasın dedım ama ılerısı ne olur bılemem🙃
Evet kapalılar varsa mantıklı. Babalarımız da çok heyecanlı bizim gibi çok şükür 😍

Valla ben bı tulum aldım 3 lu set canım bana hedıye geldıgı ıcın almadım bakalım ıhtıyaca gore de bakarım dedım ben tam carsıda oturyorum yanı 2 sokak yanım felan waikikiler felan 200 mt ılerımde alısverıs merkezı ablam da ust katımda baktım elımdekılerle yetınemıyorum onlara derim yıne alırlar kac kg dogar nasıl olur kestıremıyorum cunku
Neyi kaç tane alacağımı asla kestiremiyorum ayarım yok 😅

Neyi kaç tane alacağımı asla kestiremiyorum ayarım yok 😅
Cok alma en az 3 takım olsun ama bence... Zaten gunluk bebek yıkandıkca ılk gunler elınde hemenn ınsan yıkıyor onları makıneye atmaya bile kıyamıyor 1 ay Sonrada buyuyor lar nne kadar dogar nd kDar buyur ona göre yoksa elınde kalır oyle
Tabı tek bebek ıcın 3 takum en az coft bebek ıcın herseyın ×2 🤩

Cok alma en az 3 takım olsun ama bence... Zaten gunluk bebek yıkandıkca ılk gunler elınde hemenn ınsan yıkıyor onları makıneye atmaya bile kıyamıyor 1 ay Sonrada buyuyor lar nne kadar dogar nd kDar buyur ona göre yoksa elınde kalır oyle
Tabı tek bebek ıcın 3 takum en az coft bebek ıcın herseyın ×2 🤩
Hmmm tmam canım yazdm aklıma tesekkur ederim 🥰

Screenshot_20210904_090946.jpg şimdi cıktı karsıma nurselek nurselek aman hemen kalk bıseyler ye bende yatıyordum acıkmıstım ama yerımden kalktım 😁🙃

X