2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yaz boyu menemenden usandım napym😅ya cok sükür bir sıkıntı yasamadm ama ömrümde dd böyle bir kol agrısı görmedim sol tarafıma hoc yatamadm kolum geriye gitmiyor üst kol iptal resmen
Eşim de biontech sonrası baya kol ağrısı çekti. Bi de çalıştı üst üste o aralar üstüne düşmedi. Düşünmemeye çalış. Bi de şey soğuk uygulama yap o rahatlatır

Haklısın kuzum zaten normalde erken yapın kahvaltıyı diyorlar da biz işte tembellik ediyoruz. Gece düzgün yatamayınca 🙄
Yaa sorma gece 2.30 da yattım sabahn7. 30 da kalktım o arada bıle en az 4.5 kere saga sola dön vc ye git jıcc rahat degılım nasıl gecırıcem zamanlarımı hep onu düşünüyorum 🤔😑

Yaa sorma gece 2.30 da yattım sabahn7. 30 da kalktım o arada bıle en az 4.5 kere saga sola dön vc ye git jıcc rahat degılım nasıl gecırıcem zamanlarımı hep onu düşünüyorum 🤔😑
Ben de çok uyanıyorum uyku uyanıklık arası rüya da çok görüyor insan saçma sapan. Çin de bir yerdeydim düşün 😂 Angelina jolie nin kızını filan görüyorum. Film vs izlemedim yanlış anlaşılmasın 😂 öyle saçma şeyler. Ki ilerledikçe ne olur bilemiyorum 😅

Ben de çok uyanıyorum uyku uyanıklık arası rüya da çok görüyor insan saçma sapan. Çin de bir yerdeydim düşün 😂 Angelina jolie nin kızını filan görüyorum. Film vs izlemedim yanlış anlaşılmasın 😂 öyle saçma şeyler. Ki ilerledikçe ne olur bilemiyorum 😅
Bölümlerden anlatırsın bızede kesitler 🤣🤣🤣🤣🤣🤣 ıyıymıs

Kızlar anakucagı olmadan puset arayanlar ben HAMİLTON arabalarına baktım hem cok hafif hemde tek hareketle katla ve aç modunda sızde baktınız mı nasıl buldunuz?

Kuzum 22 haftadan sonrası 6. Ayında oluyorsun oyle bucuklu muçuklu yok senın hesabındakın 9.ay olunca dırek dogıyor zaten zamanondan 4 hafta oncesı 9. Ayımdayım denılıyor son ayında oldugun ııcn🥰
Tatlım şu an 5,5 aylık demek yani 6. ayımdayım demek. Onun ayrımını biliyorum yani. 26 hafta bitince de 6 aylık diyeceğim. Ama hemen 7. ayımdayım demem ben. Koca 1 ayı bir anda atlamış gibi yapamam 😂

Bende anca geldim kuzucuklar
Detaylımız gayet güzel geçti herşey normal zar zor döndürdük hanımefendiyi yüzünü az da olsa gördük. 320 gr olmuş 22 cm çok enteresan bir şekilde duruyor içeride komik kız😄😄
Ufak bir sıkıntı var o da plesanta hala aşağıda 33 ölçüldü. Kontrolleri 15 günde bir yapacağız dedi. Bizden de bu kadar 🥰
Maşallah aynı gün gitmişiz çok şükür sorunsuz atlattık ya gerisi de ins böyle gelir bak ne güzel yüzünü gormussunuz benim kız göstermedi uğraştırdı bizi ama nafile 😂😂olsun canı sağolsun görürüz nasılsa..
Kızlar bu arada ilk adetle doktora gitmeye karar verdim. 🥰
Dua edin olur mu, hamilelerin duası kabul olurmuş. 😉
👏👏👏👏Cnmm çok sevindim hadi bismillah Allah'ım sağlıkla güzellikle başlayıp sonunu kucağında evladına taclandirsin..
Hastane çıkışı kaç takım alacaksınız? 2 takım mı
Ben 3 tane 10 lu biri isimle olarak aldım..

Çok spesial bişe olmadığı için paylaşmakta sakınca görmedim 😁😁
Kilya Kilya cımm hadi afiyet olsun 🤗

Eklentiler

• IMG_20210904_101046.jpg
    IMG_20210904_101046.jpg
    91,7 KB · Görüntüleme: 26
Tatlım şu an 5,5 aylık demek yani 6. ayımdayım demek. Onun ayrımını biliyorum yani. 26 hafta bitince de 6 aylık diyeceğim. Ama hemen 7. ayımdayım demem ben. Koca 1 ayı bir anda atlamış gibi yapamam 😂
O halde bugün ben 22+0 im yani şimdi soranlara 6 aylık olduk mu dicem🤔

Bu trimwster da saçma rüyalar görülmesi olasıymış kuzucum çok normalmiş. Hatta bebeğini uzaylıların kaçırdığını görenler falan neler neler takma kafana yani zihnimiz oyun oynuyor bizle 😂

X