2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Bak bak belki pembeyi de erkeğe aldım ya da sarıyı kıza🤣🤣 ya sırf cinsiyetçi şeyler sevmediğim için renge gitmiycem pembe mavi yapmıcam diyorum ama yok anam erkeğe zor bulunuyor. Var bazı şeyler instada amaaa çok pehalıı😬
Vallaa oyle oluyor kuzumm 😀 oglusun zaten buyuyunce dıyecek ben kızmıyım ne pembesı dıe reddedincek 🤣

Ben indirimde aldım kalkıp da 200 200 küsür vermezdim Bi takıma zaten yavrum. Bi 10luyh 100 liraya aldım içinde penye battaniye de olan bir takım için gayet uygun geldi e malum ben hep aynı yer. E bebek🙈
Kaliteleri de iyi yani ne kötü ne vuavvv bişe tutup da geçenki bebegg deki organiklerin yanından geçmez ama bence çok uygun
Ama çok tatlılar kuzum maşallah iyi günlerde inşallah 🤲🏻 Bebegg çok ya düşeceği de yok açıkçası e bebek nette pek göremedim olmadı mağazasına giderim artık 🙄

Ama çok tatlılar kuzum maşallah iyi günlerde inşallah 🤲🏻 Bebegg çok ya düşeceği de yok açıkçası e bebek nette pek göremedim olmadı mağazasına giderim artık 🙄
Çok sağol canım benim daha güzeli sizin olsun inşallah 😍🥰 bebegg düşmez düşse de cüzzi olur indirimi.
Gidersen çeşiti bol olan Bi mağazasına büyük mağazasına git de boşa gitmiş olma, zaten çok çıkamıyorsun yavrum

Ben indirimde aldım kalkıp da 200 200 küsür vermezdim Bi takıma zaten yavrum. Bi 10luyh 100 liraya aldım içinde penye battaniye de olan bir takım için gayet uygun geldi e malum ben hep aynı yer. E bebek🙈
Kaliteleri de iyi yani ne kötü ne vuavvv bişe tutup da geçenki bebegg deki organiklerin yanından geçmez ama bence çok uygun
Çok ciciler. 🥰
Sarı gri olana bayıldım. ❤️
Bi de erkeklere göre hiç güzel şeyler yok derler, bulan buluyo işte. 😉

Canımm benim 🤗🥰 ama gerçekten zor denk geliyor. Bi de anneler kendilerini kıaıtlamazsa katı erkek renkleri diye bişeyler çıkıyor😊
Ama annelere de hak veriyorum biraz. 😉
Mavi fırfırlı, çiçekli falan tulumlar üretseler bence renge takılmaz kimse. 😉
Veya papyonlu pembe bi tulum çok yakışır erkek bebeğe. 🥰
Böyle kiremit renkleri, turuncular, yeşiller var her cinse olabilecek. Pembe mavi sevmeyenler için. 😉

Çok sağol canım benim daha güzeli sizin olsun inşallah 😍🥰 bebegg düşmez düşse de cüzzi olur indirimi.
Gidersen çeşiti bol olan Bi mağazasına büyük mağazasına git de boşa gitmiş olma, zaten çok çıkamıyorsun yavrum
Haklısın kuzum muhtemelen tek hakkım olur mağazaya gitmek için 😂😅

Ahhh 😍 hadi inşallah Rabbim herşeyi gönlüne göre versin 🤲🏻🤲🏻🤲🏻 Herşey güzel olacak 🤗🤲🏻
Amin canım, inşallah. 🥰
Ahhh kuzuummm muhtesem bır habberrrr ayy nasıl heyecanlandım beklıyroum guzel haberlerini bızden mahrum etme sakın herzaman dualarımdasın biliyorsun 🤲☺️😍👼👣
Allah razı olsun canım, dualarını ve desteğini hep hissediyorum zaten. ❤️❤️❤️

Ama annelere de hak veriyorum biraz. 😉
Mavi fırfırlı, çiçekli falan tulumlar üretseler bence renge takılmaz kimse. 😉
Veya papyonlu pembe bi tulum çok yakışır erkek bebeğe. 🥰
Böyle kiremit renkleri, turuncular, yeşiller var her cinse olabilecek. Pembe mavi sevmeyenler için. 😉
Vallahi onu da diyecektim ben mesela kiremit giydirebilirim gayet mümkün 😊😊
Amin hallolur hepsi hepi topu kaç ay giyiyorlar zaten 🤗

X