2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Evet demişti kızlar eylülde zam gelecek diye geldi işte. Napcaz düşermi yoksa daha çok çıkarmı
Düşeceğini sanmıyorum birkaç ay gider böyle zaten birkaç aya bizimde mecburen almamız gerekir ay sinir oldum ya her şeye geçirmişler resmen takip ettiğim bir iki ürün vardı.

Bizde ev kredisi ödüyoruz ve ücretsiz izne ayrılacağım daha şimdiden onu da düşünüyorum ee doğum masrafları vs. Sağlık olsunda bir şekilde hallolacak inşallah Rabbim başka dert vermesin.
Ben de ücretsiza ayrılmayı düşünüyorum başka türlü yapamam diye. Acaba internetten o süreçte para kazanacak bişe yapabişirmiyim diye düşünmedim değil

Am
Düşeceğini sanmıyorum birkaç ay gider böyle zaten birkaç aya bizimde mecburen almamız gerekir ay sinir oldum ya her şeye geçirmişler resmen takip ettiğim bir iki ürün vardı.
Biz bence hızlanalım. Herkes kendi planını bilir elbet ama doğum öncesi alınması şart şeyler var onları alalım bence. Bak daha fazla arttı diyosun napcaz sonra

Bende anca geldim kuzucuklar
Detaylımız gayet güzel geçti herşey normal zar zor döndürdük hanımefendiyi yüzünü az da olsa gördük. 320 gr olmuş 22 cm çok enteresan bir şekilde duruyor içeride komik kız
Ufak bir sıkıntı var o da plesanta hala aşağıda 33 ölçüldü. Kontrolleri 15 günde bir yapacağız dedi. Bizden de bu kadar

Ben de ücretsiza ayrılmayı düşünüyorum başka türlü yapamam diye. Acaba internetten o süreçte para kazanacak bişe yapabişirmiyim diye düşünmedim değil
Devletin verdiği izin gerçekten az iki ay. Mecbur ayrılacaksın izne başka yolu yok maalesef. Valla internetten de ne yapılır benim hiç öyle alt yapı üst yapı bir şeyim yok. Zor yani

Am

Biz bence hızlanalım. Herkes kendi planını bilir elbet ama doğum öncesi alınması şart şeyler var onları alalım bence. Bak daha fazla arttı diyosun napcaz sonra
Almadığıma pişman oldum zaten. Kış geliyor ki asla düşmez alacağım ürün anca şubata filan artık. Daha da artmadan aldım artık ne yapayım O kadar çok şey var ki yani ne bileyim. Bak pusette beğendim alalım dedim eşime mırın kırın yaptı yok isofix mi karın ağrısı ise o olsun bilmem ne ya diyorum bunu şu an çok az kullanacak iki katı fiyat. İkinci el bakalım dedim eee bakarız sonra diyor. Sanki hemen bulacaksın kafana yatacak. Hiç anlamıyor bir şeyden haberi de yok Bunları alacaktım bak artmış dedim başka bir şey yok mu takım elbise fiyatına geliyor o ne öyle diyor. Dedim senin dünyadan haberin yok puset geçirmişler 200 TL iki üründe 400 TL. Belki hadi o yine düşer diyeyim.

Bir kac ay heyet almayi dene en azindan biraz daha maasn yatsn canım simdiden azcık dr arastır

Yaa ewettt cok şükür Kızzz zıkkım olmasın elektırık gıttı yıne yapılandırma iyileştirme calısmaları varmıs hafta sonuda gıdecekmıs aksamları verıceklermıs kac saattır telefonum kapandı sinir oldum merakk ettımm dırek ona baktım zaten msj atmıs ıyıyız dıe kendım dogurmus kadar oldum darısı hepımıze ınsallahhh

Devletin verdiği izin gerçekten az iki ay. Mecbur ayrılacaksın izne başka yolu yok maalesef. Valla internetten de ne yapılır benim hiç öyle alt yapı üst yapı bir şeyim yok. Zor yani
Sorma iki ay. Bizim erken doğarsa öncesi izin sonrasına aktarılacak Ne kadar önce doğarsa unutma tamam mı yavrum onu. Ya bugün bile Bi tane ünlü öyle çok ahım şahım da ünlü değil ha ama tabi insta takipçisi yılların birikimi oldukça da fazla. Neyse soru cevap yapıyo takipçileriyle o ara soru geldi de Bi tane öyle dedi Bi eşim çalışıyo şuan o bize yetiyor instagramdan kazandığım parayı da çocukların hesabına yatırıyorum geleceği. Dedin heralde baya geliyo yatırım yapacak kadar. Ve içerik ürettiği yok. Ordan ne satış yapıyo ne üretim yapıyo anlatıyor link veriyo hep aktif sadece. İnstamom dedin ya geçende o instamomlar deli gibi para kazanıyorlar hep o alışverişleri bunlardan sağlıyorlar. Hem çocuk büyütüp hem iş yapıyolar. Ya makrome duvar süsü yaptım kendime Bi şki kere ama bunu işe çeviremem hep bi destek lazım düşündüm durdum işte öyle boşboş napim

Muhakkak yapıyorlardır kazanıyorlardır kuzum da öyle bir birikim lazım ha diyince olmaz sonra eskisi gibi değil maliyenin sıkı denetimi var memuruz sonuçta. Risk de demek benim için pek mümkün değil. Evde bir şeyler yapıp satmak olur ancak zaten becerim yokta o da ayrı mesai. Bilemiyorum cidden Allah yardımcımız olsun Daha zor şartlar altında olanlar var idare edeceğiz artık bir şekilde diyorum ne yapayım kuzum.

Biz de düştüğü zamana yetişemeyiz zaten. O karın ağrısı bile nasıl oynatıyor fiyatı zıkkım. Ama dediğin doğru öyle hemn bulmak asla mümkün değil. Ben bile şu gardronumu Allahım satılsın diye dua ediyorum. Ordan gelecekle kart kapatıp tekrar alışveriş yaparız diye. İnşallahh gider akşam sabah en yakın zamanda.
Ay insan d a sinir oluyor dünyadan haberleri yok demen gibi. Tamam erkek ilgilenmez öyle çok ama. Araştıran varsa yanında bişe söylüyorsa o da dikkate alınacak daa.
Pusete mi geçirmişler ooff off yarabbim

Amin canım inşallahh. Sen şarjını hep full tut. Powerbang varsa onu da doldur başka türlü o iş kötü yaa biliyorum

Anca evden olur zaten canım ben evden çıksam kendi işime giderim daa. Amin amin inşallah bakalım. Yaşayıp göreceğiz dur. Dediğin de doğru. Her zaman beterin beteri var bugünümüze şükür yine

Yaa inşallah kuzum inşallah. Her şeye gelmiş ama fiyatı zaten yüksek olana daha çok gelmiş ona göre erken daha bakarız ileride modunda. Bir de fiyatlardan cidden haberi yok bebek ürünlerinin ne kadar pahalı ve kısa süreli kullanıldığının bilincinde değil. Sonra sanki Mısır’daki dedemizden miras kalacak eski Türk filmlerinde vardı ya ay neyse enseyi karartmayalım kuzucuklar iyi olsun bakacağız bir yoluna

Hadi geçmiş olsun gözün aydın canım. Çok şükür Bi ohh çek

Amin canım inşallahh. Sen şarjını hep full tut. Powerbang varsa onu da doldur başka türlü o iş kötü yaa biliyorum
Sanırım sırf bunun ıcın sabahtan kayınvalıdeme gıdıcem aksama kadar madem aksamları gelıyor benden bıraz meaafede oturyor en son bayramda ugramıstık
Yaa ınanırmısınız ınsan nır can tasıyıp sorumlulugunu alımca nelerı düşünüyor bemım günlük gidip gelmem sadece 100 tl yol parası ama elektırıksızde olmuyor tv sea yapıyor en aızndan bırde herkes te bır sarj sıkıntısı
Yaaa ikiz annelerı nen sızıde cok merak edıyroum nasıl oynuyor ne zaman dogacaklar dıyroum 2 ay sonra da bızım gruptan patır patır dogumlar baslar ınsallah saglıklaaa

Gözun aydın olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…