2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Allah yardım etsin gerçekten hepimize hepsini Alıp taksitleyip kafamızdan atabilsek keşke ama onu da yapamıyoruz işte
Valla ben oyle yaparız diyodum ama doktora git gel onun masrafları araya birsürü sey giriyor hayat cok pahali bide olmusken iyisi olsun diyosn napym diyorum simdi almam elimi toplayimca istedigimi alirim en azindan

Valla ben oyle yaparız diyodum ama doktora git gel onun masrafları araya birsürü sey giriyor hayat cok pahali bide olmusken iyisi olsun diyosn napym diyorum simdi almam elimi toplayimca istedigimi alirim en azindan
Bizi zorlayan da o oldu kuzum aslında 30u buldu tedavi masradımız. Kıyıyı köşeyi kuruttuk. Bi de çoğumuz özellere gidiyoruz her ay muayene ücretleri. Bi de biz ayda 3 bin ev kredisi ödüyoruz. Araba da almıştık o hadi elden akrabalardan borçla acelesi yok diyoruz. Aha doğum parası da olacak. Yani çok zor gerçekten çok zor. Yine de şunu hep zikrediyoruz. Nasibiyle gelir.
Allah hiçbirimizi zora dara düşürmesin bugünümüzden de geri koymasın yine de

Öyle tabi napalım yokluguna neler döktük cok sükür bugünlerimize bizde öyleyiz valla birimizin maası krediye gidiyor digeriyle de anca ayy biz daha tüp bebekte aldigimiz borcu odemeye bile baslamadkhersey hallolur napalim Allah yeterki minik kuslarimiza sag salim kavustursn bizleei

Onları düşününce kelebek uçmuyo mu ya insanın içinde. Diğer dertlere anlık gamsızlaşıyoruz

Valla öyle benim esim normalde borcu kafaya takan birisir kredi karti pek kullanmazdi simdi borcu diger aya aktariyoruz bana misin demiyor biliyo musn diyo aldikca mutlu oluyorm diyo
Yaa süper. Acaba bazı hanımlar beyler durduramıyor kendini sürekli çocuk yapıyolar ya bundan dolayı mı ki gamsızlık hormonu yarıyor belki de evlere

Bizde ev kredisi ödüyoruz ve ücretsiz izne ayrılacağım daha şimdiden onu da düşünüyorum ee doğum masrafları vs. Sağlık olsunda bir şekilde hallolacak inşallah Rabbim başka dert vermesin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…