2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlar ben geldim çok şükür sorunsuz geçti sağlık durumunda sıkıntı yok 21+6 günüyle uyumlu dedi her yerine baktı ne güzelmiş🥰🥰tabiki yuzunu göstermedi uğraştık sakladık malladik ama nerdee bir dahaki sefere kaldı yüzünü görmek😀😀😀😀 boyu 25 cm kilosu 460 Gr olmuş boyu kilosuna bişey demedi ama iyi demekki çok şükür atlattık darısı diğer arkadaşlarıma
Şeker yüklemesi için annemi şekerden kaybettim deyince muhakak yapılmalı dedi 3 hafta sonra şeker yüklemesi yapılacak bakalım...
Masallahh canımm 🤲 rabbım hayırla tamamlatsın

Yaa inşallah kuzum inşallah. Her şeye gelmiş ama fiyatı zaten yüksek olana daha çok gelmiş 😅 ona göre erken daha bakarız ileride modunda. Bir de fiyatlardan cidden haberi yok 🤭 bebek ürünlerinin ne kadar pahalı ve kısa süreli kullanıldığının bilincinde değil. Sonra sanki Mısır’daki dedemizden miras kalacak 😅 eski Türk filmlerinde vardı ya 🤪 ay neyse enseyi karartmayalım kuzucuklar iyi olsun bakacağız bir yoluna 🙂
Sıkmayın canınızı, bebişler rızkıyla gelir. 😉
Rabbim bir can yaratıyorsa rızkını da beraberinde yaratır. 🥰
Kendi sağlığınızı düşünün şu an.
Gerisi hallolur bir şekilde. 😉

Yaa inşallah kuzum inşallah. Her şeye gelmiş ama fiyatı zaten yüksek olana daha çok gelmiş 😅 ona göre erken daha bakarız ileride modunda. Bir de fiyatlardan cidden haberi yok 🤭 bebek ürünlerinin ne kadar pahalı ve kısa süreli kullanıldığının bilincinde değil. Sonra sanki Mısır’daki dedemizden miras kalacak 😅 eski Türk filmlerinde vardı ya 🤪 ay neyse enseyi karartmayalım kuzucuklar iyi olsun bakacağız bir yoluna 🙂
Ay mısırda dedemiz de yok🤣 sabah eşime de şeyden bahsetti. Haberlerde gördün mü Bi tane otele 1 yabancı çift her sene gelip tatil yapıyolar. Her sene geldikleri için otel çalışanlarıyla da haşır neşir olmuşlar tanıyorlar birbirlerini hep aynı odada kalıyorlar falan. Neyse Bi tane de şu valizleri taşıyan neydi komi sanırım bilemedim o onlarla ekstra ilgileniyor hep yıllardır. Kız bunlar ölüyo bir de zenginlermiş ki😂 tüm mirasını bu otel çalışanlarından herkese az az ama büyük kısmını komiye 🤣🤣 ne kadar açıklamamışlar ama bir ömür çalışmasını gerektirmiycek kadar varmış 🤣🤣
Diyom eşime insanlara ekstra iyi ol neyin nerden geleceği belli olmaz bak şakasına elbet de🤣🤣🤣 diyo o da bize gelmez öylr şeyler 😬

Sanırım sırf bunun ıcın sabahtan kayınvalıdeme gıdıcem aksama kadar madem aksamları gelıyor benden bıraz meaafede oturyor en son bayramda ugramıstık
Yaa ınanırmısınız ınsan nır can tasıyıp sorumlulugunu alımca nelerı düşünüyor bemım günlük gidip gelmem sadece 100 tl yol parası ama elektırıksızde olmuyor tv sea yapıyor en aızndan bırde herkes te bır sarj sıkıntısı
Yaaa ikiz annelerı nen sızıde cok merak edıyroum nasıl oynuyor ne zaman dogacaklar dıyroum 2 ay sonra da bızım gruptan patır patır dogumlar baslar ınsallah saglıklaaa 🤲 🥰
Sen bilirsin olur 2 gün de orda geçir canım olmadı onun da gönlü olur. TV ye de alışmışız ya tv ya telefon arıyoruz sonra bulamayız bu zamanları zaten boşver. Ya gerçekten 2 ay da deme deme nolur çok erken ne kadar geç okadar iyi 😊

Ay mısırda dedemiz de yok🤣 sabah eşime de şeyden bahsetti. Haberlerde gördün mü Bi tane otele 1 yabancı çift her sene gelip tatil yapıyolar. Her sene geldikleri için otel çalışanlarıyla da haşır neşir olmuşlar tanıyorlar birbirlerini hep aynı odada kalıyorlar falan. Neyse Bi tane de şu valizleri taşıyan neydi komi sanırım bilemedim o onlarla ekstra ilgileniyor hep yıllardır. Kız bunlar ölüyo bir de zenginlermiş ki😂 tüm mirasını bu otel çalışanlarından herkese az az ama büyük kısmını komiye 🤣🤣 ne kadar açıklamamışlar ama bir ömür çalışmasını gerektirmiycek kadar varmış 🤣🤣
Diyom eşime insanlara ekstra iyi ol neyin nerden geleceği belli olmaz bak şakasına elbet de🤣🤣🤣 diyo o da bize gelmez öylr şeyler 😬
Valla hepsi nasip işte kuzum 😂😂😂

Bende anca geldim kuzucuklar
Detaylımız gayet güzel geçti herşey normal zar zor döndürdük hanımefendiyi yüzünü az da olsa gördük. 320 gr olmuş 22 cm çok enteresan bir şekilde duruyor içeride komik kız😄😄
Ufak bir sıkıntı var o da plesanta hala aşağıda 33 ölçüldü. Kontrolleri 15 günde bir yapacağız dedi. Bizden de bu kadar 🥰
Kuzucum gözden kaçırmışım bu güzel haberi 🥰 hayırlı olsun. Kızlar nazlı olur 🙂 Hiç belli olmuyor o ölçümler filan yavrum sıkı takiple inşallah bir sorun çıkmayacaktır 🤲🏻

Sen bilirsin olur 2 gün de orda geçir canım olmadı onun da gönlü olur. TV ye de alışmışız ya tv ya telefon arıyoruz sonra bulamayız bu zamanları zaten boşver. Ya gerçekten 2 ay da deme deme nolur çok erken ne kadar geç okadar iyi 😊
Kuzummm tabıkııı bem yek gebelıklerde bıle 32 dan sonra sıkıntı yok denılıyor ya ondan dedımm bemımkıde cok asagılarda geziniyor dıyroum en azınndan 2 ay daha dayansam dıe yoksa tabıkı 9 ay surecı dolsun ısterım ınsallah saglıkla gelsınlerde 🤲🤩👣

Kuzummm tabıkııı bem yek gebelıklerde bıle 32 dan sonra sıkıntı yok denılıyor ya ondan dedımm bemımkıde cok asagılarda geziniyor dıyroum en azınndan 2 ay daha dayansam dıe yoksa tabıkı 9 ay surecı dolsun ısterım ınsallah saglıkla gelsınlerde 🤲🤩👣
İnşallah gelsinler sağlıkla sıhhatle 🤲🏻🥰

Kızlar 10 lu hastane çıkışı aldınız mı ? Hangi marka aldınız? Fotoğraf fırlatın 😎
Kuzum bana da komsum alıp gelmıstı bornoz takımı ıle bırlıkte markasına hıc bakmadım bıle ınan 😂 3 lude kendım aldım duz beyaz dantel dıktırıyorum daha kendım almadım bı yakınım bayagı topluca bı kanepeye serdim mınık mınık yıgılı kaldı bende bakayım ıhtıyaca gore alırım dıyorum

Kuzum bana da komsum alıp gelmıstı bornoz takımı ıle bırlıkte markasına hıc bakmadım bıle ınan 😂 3 lude kendım aldım duz beyaz dantel dıktırıyorum daha kendım almadım bı yakınım bayagı topluca bı kanepeye serdim mınık mınık yıgılı kaldı bende bakayım ıhtıyaca gore alırım dıyorum
10 lu alacağım da ya çok pahalı ya ucuz kalitesi nasıldır emin olamıyorum😅

Ben indirimde aldım kalkıp da 200 200 küsür vermezdim Bi takıma zaten yavrum. Bi 10luyh 100 liraya aldım içinde penye battaniye de olan bir takım için gayet uygun geldi e malum ben hep aynı yer. E bebek🙈
Kaliteleri de iyi yani ne kötü ne vuavvv bişe tutup da geçenki bebegg deki organiklerin yanından geçmez ama bence çok uygun

Eklentiler

• IMG_20210903_213432.jpg
    IMG_20210903_213432.jpg
    147,6 KB · Görüntüleme: 35
  • IMG_20210903_213145.jpg
    IMG_20210903_213145.jpg
    146,3 KB · Görüntüleme: 36
  • IMG_20210903_212945.jpg
    IMG_20210903_212945.jpg
    149,2 KB · Görüntüleme: 36
Ben indirimde aldım kalkıp da 200 200 küsür vermezdim Bi takıma zaten yavrum. Bi 10luyh 100 liraya aldım içinde penye battaniye de olan bir takım için gayet uygun geldi e malum ben hep aynı yer. E bebek🙈
Kaliteleri de iyi yani ne kötü ne vuavvv bişe tutup da geçenki bebegg deki organiklerin yanından geçmez ama bence çok uygun
Kızz senınkıler 1 kız 1 erkekmıydıı 🤩🤩🤩🤩🤩🧿🧿🧿🧿🤲🤲🤲🤲🤲 Cokk tatlııı

X