2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

En hayırlı zamanda gelsinler inşallah Biz de inşallah aksilik olmazsa 37 gören nadir zaten 34-35 gibi oluyor inşallah kuvez ihtiyacı olmaz kuzuları alıp çıkabiliriz. Tabii çok erken gelenlerde var. Rabbim inşallah hastane köşelerinde bekletmesin bizleri

Aminnn canımm ınsallahhh

Ahh valla iyi yaparsınız ama dediğin gibi dikkat et yavrum kendine uzak durun kalabalıktan. Ben de kaçmak istiyorum bir yerlere güvenemiyorum
Kuzucum şimdi geldik aşırı kalabalık yaa korkmadım değil yani ben senin yerinde olsam (keşke olsam şu an çeşme forever ) havalar biraz serinleyince bir alaçatı yaparım temiz havası yeter yolda da yorulmazsın

Ahh keşke gidebilsekkk

Ay inan yol gözümde büyüyor şimdiden bir de hala kalabalıktır okullar başlasın bir iki hafta geçsin belki iyi hissedersem istiyorum bir yerlere çıkmayı günübirlik aman sende dikkat et ne olur

Bugün esimi mesaiye cagirdilar yanlız kalmaym diye dün yaptırmadm canım bugun is cıkısı insallah yaptırıcaz yarinda evde en azindan yanlız olmayım deyim tırsıyorum cünkü
Bende tetanoz sonrası yaptıracağım hadi Bismillah diyeyim. Yavrum ben aşı ve yaratacağı birkaç günlük semptomlardan değil tek endişem bebeğe toksik bir etkisi olmasın Yaptıranlar gelişim yönünden vs. Sorun yaşamamışlar. Rabbim korusun inşallah yaşamayalım

Kızlar ben geldim çok şükür sorunsuz geçti sağlık durumunda sıkıntı yok 21+6 günüyle uyumlu dedi her yerine baktı ne güzelmiştabiki yuzunu göstermedi uğraştık sakladık malladik ama nerdee bir dahaki sefere kaldı yüzünü görmek boyu 25 cm kilosu 460 Gr olmuş boyu kilosuna bişey demedi ama iyi demekki çok şükür atlattık darısı diğer arkadaşlarıma
Şeker yüklemesi için annemi şekerden kaybettim deyince muhakak yapılmalı dedi 3 hafta sonra şeker yüklemesi yapılacak bakalım...

Aminn insallah canım bende hic duymadm daha bebekle ilgili sorun yasayan insallah olmaz bol antikorlu olsun bu illet hepimizden uzak olsun insallah

Gözünaydın kuzucum bu da bittikten sonra artık bir tık rahatlıyor insan

Hadi gözün aydın çok şükür maşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…