2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızçelerim ben de yarın eşimle üç gün bozcaadaya kaçıyorum inşallah çok iyi gelir sağ salim gidip gelelimde insanın ufak bi molaya ihtiyacı oluyor bu yazdan hiçbişey anlamadım zaten 😅
Ahh valla iyi yaparsınız ama dediğin gibi dikkat et yavrum kendine uzak durun kalabalıktan. Ben de kaçmak istiyorum bir yerlere güvenemiyorum 🙄

Yatana kadar meyve yiyip süt su içip durdum sabaha kadar wc ye taşındım 🥸 Cuma günaydını benden gelsin o zman Hayırlı Cumalar aşkolar güzel bir gün olsun herkese
G Ü - N A Y - D I N 🤩🤩🤩🤩

Kilya Kilya Yasamademek123 Yasamademek123 pozlarınıza bayıldımmm kızlarrr yaa maşallahh ne güzel çıkmışsınız öylee ponçik göbüşlüler sizi 😍😍😍
Günaydın kuzum. Hayırlı cumalar herkese 🌸 yarım dünya olduk 🤭😬 sağ ol kuzum ❤️

Eki Görüntüle 2910114 yaa tombıklık karanlıkta bılee bellıı 🤣 neyseee bende uydum yarım yamalak cektım sırf size sizin icin 🤪🙈🤰🤣 arkaa önnn giidyorrr
Ya ben bunu nasıl kaçırırım 🤩🥰 ayrıca göğüslerden hiza olarak baksak göbüş büyüklükleri benzer yavrum. Minik kelebek var içinde 🥰 her şekilde güzel maşallah kuzulara ❤️

Gunaydınnn canımmm yaa ben yuvarlak modelım Kilya Kilya nın yanında lafım olmaz 😁 ama yınede tesekkur ederım ☺️
Benım bas ucumda da 2 tane 1 bucuk lt lık su şişeleri biri bıttı bırıde yarım suanda saat bası da wc bırde gazzz uufff neden bılmıyorum 😐
Çok güzel görünüyor yavrum 🥰 ben gece hiç içmiyorum wc yüzünden 🙄😬 susuyorum ama yine de içmiyorum 🙈 ya başlarda bu kadar yoktu gaz oluyor ben de de. Bağırsaklar sıkıştığı için bence

cnmmm.yol arkadaşım benim.allahın izniyle güzel haber vereceğim günler gelecek 10 güne kadar adet bekliyorum.aksilik olmazsa başlicaz transfer tedavisine nasipse..
Yaz muhakkak kuzum transfere gittiğindede. İnşallah hayırlı, güzel haberleri de alalım 🤗🌸

Ya ben bunu nasıl kaçırırım 🤩🥰 ayrıca göğüslerden hiza olarak baksak göbüş büyüklükleri benzer yavrum. Minik kelebek var içinde 🥰 her şekilde güzel maşallah kuzulara ❤️
Yaa neyse artık yapacak bıseuy yok tabı bıy faktoru kılo faktoru bırde sıızn ılk gebelık bılıyorum ben kendımle dalga gecıyorum kuzu rabbım saglıkla versın ınaallah 🤲🥰

Amiin canım amin kuzuşlar sağlıkla huzurla gelsin yeter ki 🤲🏻🌸🤗
Aminn canımmm
Bır arkadasımdan bahsediyordum ya ıkız annesı serklaj yapıldı felan dıe 33 haftaya geldı dıe bugun suyu gelmıs sanırım hastaneye gitti ınsallah saglıkla alır kucagına da duydukca birilerinden daja nı heyecan sarıyor 😻🤲

Aminn canımmm
Bır arkadasımdan bahsediyordum ya ıkız annesı serklaj yapıldı felan dıe 33 haftaya geldı dıe bugun suyu gelmıs sanırım hastaneye gitti ınsallah saglıkla alır kucagına da duydukca birilerinden daja nı heyecan sarıyor 😻🤲
Allah yardımcısı olsun inşallah sağlıkla gelsin. Çoğul gebeliklerde erken doğum zaten bu şekilde. Umarım sağlıkla atlatırlar 🤲🏻🌸 öyle kuzum ya öyle düşündükçe az kaldı diyor insan 🙂

Allah yardımcısı olsun inşallah sağlıkla gelsin. Çoğul gebeliklerde erken doğum zaten bu şekilde. Umarım sağlıkla atlatırlar 🤲🏻🌸 öyle kuzum ya öyle düşündükçe az kaldı diyor insan 🙂
Yaaa acaba bızlerde nasıl olcak 😁 ben dıger gebelıklerıme baz alarak 3 ayım kaldındıyorum aralık 26 gosterıyo ama 38 haftalarda dogum yapmıstım tahmınım aralıgın ılk haftaları gıbı gelıyor bana hatta bızı m evlılık yıl dönjmumuz aralık 14 de esım dıo ınsallah ogun olur bende yok baska gun olsun dıyorum 🤣 onun nıyetı ıkı ozel gunu bı arada cıkarmak 🤪

Aminn canımmm
Ben de birini takip ediyorum konuşuyoruz arada. O da serklaj yaptırmıştı bu sabah suyu gelmiş aynı kişi mi yoksa 😂

X