2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yaaa acaba bızlerde nasıl olcak 😁 ben dıger gebelıklerıme baz alarak 3 ayım kaldındıyorum aralık 26 gosterıyo ama 38 haftalarda dogum yapmıstım tahmınım aralıgın ılk haftaları gıbı gelıyor bana hatta bızı m evlılık yıl dönjmumuz aralık 14 de esım dıo ınsallah ogun olur bende yok baska gun olsun dıyorum 🤣 onun nıyetı ıkı ozel gunu bı arada cıkarmak 🤪
En hayırlı zamanda gelsinler inşallah🤲🏻 Biz de inşallah aksilik olmazsa 37 gören nadir zaten 34-35 gibi oluyor inşallah kuvez ihtiyacı olmaz kuzuları alıp çıkabiliriz. Tabii çok erken gelenlerde var. Rabbim inşallah hastane köşelerinde bekletmesin bizleri 🤲🏻

En hayırlı zamanda gelsinler inşallah🤲🏻 Biz de inşallah aksilik olmazsa 37 gören nadir zaten 34-35 gibi oluyor inşallah kuvez ihtiyacı olmaz kuzuları alıp çıkabiliriz. Tabii çok erken gelenlerde var. Rabbim inşallah hastane köşelerinde bekletmesin bizleri 🤲🏻
Aminnn canımm ınsallahhh 🤲 🥰

Ahh valla iyi yaparsınız ama dediğin gibi dikkat et yavrum kendine uzak durun kalabalıktan. Ben de kaçmak istiyorum bir yerlere güvenemiyorum 🙄
Kuzucum şimdi geldik aşırı kalabalık yaa korkmadım değil yani 😅 ben senin yerinde olsam (keşke olsam şu an çeşme forever 😂) havalar biraz serinleyince bir alaçatı yaparım temiz havası yeter yolda da yorulmazsın 😍

Kuzucum şimdi geldik aşırı kalabalık yaa korkmadım değil yani 😅 ben senin yerinde olsam (keşke olsam şu an çeşme forever 😂) havalar biraz serinleyince bir alaçatı yaparım temiz havası yeter yolda da yorulmazsın 😍
Ay inan yol gözümde büyüyor şimdiden 🙈 bir de hala kalabalıktır okullar başlasın bir iki hafta geçsin belki iyi hissedersem istiyorum bir yerlere çıkmayı günübirlik 🙂 aman sende dikkat et ne olur

Bugün esimi mesaiye cagirdilar yanlız kalmaym diye dün yaptırmadm canım bugun is cıkısı insallah yaptırıcaz yarinda evde en azindan yanlız olmayım deyim tırsıyorum cünkü😅
Bende tetanoz sonrası yaptıracağım hadi Bismillah diyeyim. Yavrum ben aşı ve yaratacağı birkaç günlük semptomlardan değil tek endişem bebeğe toksik bir etkisi olmasın 🤲🏻🤲🏻🤲🏻 Yaptıranlar gelişim yönünden vs. Sorun yaşamamışlar. Rabbim korusun inşallah yaşamayalım 🤲🏻

Kızlar ben geldim çok şükür sorunsuz geçti sağlık durumunda sıkıntı yok 21+6 günüyle uyumlu dedi her yerine baktı ne güzelmiş🥰🥰tabiki yuzunu göstermedi uğraştık sakladık malladik ama nerdee bir dahaki sefere kaldı yüzünü görmek😀😀😀😀 boyu 25 cm kilosu 460 Gr olmuş boyu kilosuna bişey demedi ama iyi demekki çok şükür atlattık darısı diğer arkadaşlarıma
Şeker yüklemesi için annemi şekerden kaybettim deyince muhakak yapılmalı dedi 3 hafta sonra şeker yüklemesi yapılacak bakalım...

Bende tetanoz sonrası yaptıracağım hadi Bismillah diyeyim. Yavrum ben aşı ve yaratacağı birkaç günlük semptomlardan değil tek endişem bebeğe toksik bir etkisi olmasın 🤲🏻🤲🏻🤲🏻 Yaptıranlar gelişim yönünden vs. Sorun yaşamamışlar. Rabbim korusun inşallah yaşamayalım 🤲🏻
Aminn insallah canım bende hic duymadm daha bebekle ilgili sorun yasayan insallah olmaz bol antikorlu olsun bu illet hepimizden uzak olsun insallah

Kızlar ben geldim çok şükür sorunsuz geçti sağlık durumunda sıkıntı yok 21+6 günüyle uyumlu dedi her yerine baktı ne güzelmiş🥰🥰tabiki yuzunu göstermedi uğraştık sakladık malladik ama nerdee bir dahaki sefere kaldı yüzünü görmek😀😀😀😀 boyu 25 cm kilosu 460 Gr olmuş boyu kilosuna bişey demedi ama iyi demekki çok şükür atlattık darısı diğer arkadaşlarıma
Şeker yüklemesi için annemi şekerden kaybettim deyince muhakak yapılmalı dedi 3 hafta sonra şeker yüklemesi yapılacak bakalım...
Gözünaydın kuzucum bu da bittikten sonra artık bir tık rahatlıyor insan 🥰🥰🥰

Hadi gözün aydın çok şükür maşallah 🧿🤲🏻🤗

X