2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Valla benimde cok bir fikrim yok icimi rahatlatan tek sey sonucta koskoca prof herseyi bana tek tek acıkladı sıkıntılı bisey olsa söylerdi diyorum kendi doktoruma da randevu tee ayın 30 unda bakalım insallah bisey olmaz30 mm zaten birsey yapilamiyormus progestan fitil magnezyum veriliyormus bende kullanıyorum bunları

Bemım de hep aynı 34 mm cıkıyor canım hıcn40 olmadı 30 altında olmaması gerekmıs benım bı arkadasım var 30 altına düşünce serklıyaj yapıldı

30 sa sorun yapmazlar dıe bılıyorum 30 un altında sıkıntı dıyorlar tatlım canını sıkma sen bunu düşünme bence
Bırde kac haftalıksın sımdı
20+4 olduk yani bisey olsa söylerlerdi heralde kisalıktan cok açılma önemliymis galiba ona da kapalı dedi

20+4 olduk yani bisey olsa söylerlerdi heralde kisalıktan cok açılma önemliymis galiba ona da kapalı dedi
Ewett canımm sıkıntı yapmıyorlar dr lar 30 ve ustu ıyı semde canını sıkma
Bırde benım arkadasım da 20 haftalıkken doppler cekımınde farkedıldı ve işlem yapıldı mudahale edıyorlar ıkızlerı var ve suanda 33 haftalık
Ki senın kı kapalı raporu verılmıs merak etme

Kızlar park yatak geldi. Mecburen eksiği yırtığı var mı diye kontrol etmek için kurduk. Sökelim diyorum eşim uğraşmak istemiyor. Böyle ben rengini duruşunu beğendim umarım kullanışlı olur Umarım Rabbim sağlıkla kullanmayı nasip etsin karnımdaki bebelerime

Bizim d e aynı kurulu kaldı kuzu saglıklı gunlerde kulanınnnn

Güzel günlerde kullansın kuzular

Güzel sağlıklı günlerinde kullansınlar bebisler ins yerin varsa hiç sökme köy köşeye dursun bencede
Kızlarrrr bu aradaa ben ilkkezz sımdı uzanırken bebegımın dısardan oynamasının goruntusunu vıdeoya aldım
Masallahhne güzel bir duygu Allah cümle isteyene yaşatsın sağlıkla...

Ay insallah valla tesekkur ederm

Güzel sağlıklı günlerinde kullansınlar bebisler ins yerin varsa hiç sökme köy köşeye dursun bencede

Masallahhne güzel bir duygu Allah cümle isteyene yaşatsın sağlıkla...
Amiin kuzum var da ne bileyim korkuyorum eşimde yok üzerini ört dursun diyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…