2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Hayır ya koparma git sağlık ocağına

Sagol canim insan herseyden korkuyor böyle olunca nurselek tecrübelerini paylaşırsan sevnirim
Canım o kadar ağrıyı bile çekmesem yeriymiş. E ben de endişeliydim haliyle. Doktoruma sordum 3 aydan sonra kalp ameianişe yapılıyor artık dedi. Dişçi önce dolgu yaptı güzelce temizleyip. belki kurtarmış oluruz diye. Ama eve geldim Bi kaç saate ağrım başladı. Sonra tekrar gittim. Kadın doğum doktorumu arayıp sordu röntgen için onay da alınca kurşun yelek giydirip röntgenle baktı çekilmesi gerekiyor dedi. Hafif sayılabilecek Bi anestezi uyguladı haliyle ağır olanı yapamıyor. Biraz canım yandı gözümden yaşım geldi yalan yok. Ama sonrasında rahatlıyor insan Bi oh çektim yani

Kakao yağını duydum ben de aldım da oda sıcaklığında erimiyor kullanımı azıcık zorlayacak gibi
O oda sıcaklığında erimiyor canım Hindistan cevizi yağı gibi. Bi parça alıp avucunun içinde eritiyosun. Zaten yapısal olarak da katı bişe vazelin gibi oluyor eriyince de, diğer yağlar gibi sıvı olmuyo yani. Ben de alacağım. Aktardan alırım ben de sanırım

Elde de eriyecek gibi durmuyor küçük kaseye alıp güneşte eritirim azıcık aslında karışım yapacaktım ama olmayacak ne yapalım hayırlısı

Dr uma mesaj attım şeker yüklemesi için. Ben uygun görmuyorum yaptırmana gerek yok dedi. Dedim yemeklerden sonra elimi kolumu kaldıramıyorum uyuyakalıyorum dedim. Yaptırma yazmış direk. İstyosan da 24-26 arası yaptırılıyor demiş. Canım doktorum beni hep ikilemde bırakıyor diğer hamiş arkadaslarıma göre

Valla bende de kiriklar çürükler cirit atıyor canim aniden agrirsa ne yaparim diye korktum insallah doguma kadar idare ederiz ikimizde
Bakayım bı daha kı aya nasıl olcam bayagıda masraf cıkacak yıne saglıkda önemlı tabı ama artık tek kişi calısıp coluk combalak hastane işlerı bebek ev ıhtıyacları derken artık ınsan bı yerde takılmaya baslıyor rabbım herkesın yardımcısı olsun

Canımm seker ölcüm aletın olursa sıkıntı yok nende yaptırmadım sabah aç aksam yemekten 2 saat sonra ölcüm yapabılsen bı ay takıp etsen netıceyı anlarsın acken sınır 100 tokken de 140 ı bulmaması lazım mesela

Yaa 2 kere mahvoldun desene neysekı şükür kurtullmussun
Ay çok şükür valla. Ama sorunum artık şu ki. Diş etlerim iyice şişti ve fırçalamada çok çok fazla kanıyor. Tamam diş eti iltihabı gebelikte görülebiliyor ama. Gingivitis denen şeye doğru giderse diş kaybım bile olur ne yapıcam bilemiyorum

Yaa o iğne ile değil mi

Benim de öyle Korkuyorum dişimi bırakacak diye Allah korusun

Vardır bir bildiği demek ki durumuna göre gerek görmemiş kuzum ne diyim. Olmadı açlık tokluk şekerine bakılsın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…