2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Benim de öyle ☹️ Korkuyorum dişimi bırakacak diye Allah korusun
Evet gerçekten. Ama çekilme yok aşağı doğru inmiş gibi diş etleri. Tırnağım deyse yanlışlıkla ağzıma demir tadı geliyo diyorum Bi bakmışım anlamadan kaynamış gene. Nerden baksan sağlıksız Bi durum da. Araştırdım bişe de yok yapılacak adam akıllı. Bi tuzlu su gargarası

Evet gerçekten. Ama çekilme yok aşağı doğru inmiş gibi diş etleri. Tırnağım deyse yanlışlıkla ağzıma demir tadı geliyo diyorum Bi bakmışım anlamadan kaynamış gene. Nerden baksan sağlıksız Bi durum da. Araştırdım bişe de yok yapılacak adam akıllı. Bi tuzlu su gargarası
Benim etim kalkmış 😕 bugün fark ettim. Dediğin gibi yapacak bir şey de yok

Ay çok şükür valla. Ama sorunum artık şu ki. Diş etlerim iyice şişti ve fırçalamada çok çok fazla kanıyor. Tamam diş eti iltihabı gebelikte görülebiliyor ama. Gingivitis denen şeye doğru giderse diş kaybım bile olur ne yapıcam bilemiyorum
Yaa bende hıc baktırmadım diş kaybı yasar mıyım? 🥺

DC8D03DB-24E4-4593-BB95-7C7A00530AE7.jpeg
Resim 6 forever 🤓

Zor yaa Allah yardım etsin bize
Aminnn em cokta beni yoran kalp carpıntısı tamsıyon ıynaması bırde kuyruk sokumu agrısı bunların helsını bırsen yasayınca bırde rahat dönemıyroum yürüyemiyorum kısıtlı yasıyorum o zaman bırazcık depresıf halde olup aglayıp zırlıyroum
Bugun babası aradı dıo hadı az kaldı sabret
Sımdı yuruyemıyrosun Elısa dogdugun da bırlıkte kosarsınız
3 ay kaldı vs
Ama bana o kadar uzun gelıyor kı o 3 ay sadece 1 ay kalınca ancak dıyecegım sanırım ewet az kaldı arrık dıe 🙈

Canımm seker ölcüm aletın olursa sıkıntı yok nende yaptırmadım sabah aç aksam yemekten 2 saat sonra ölcüm yapabılsen bı ay takıp etsen netıceyı anlarsın acken sınır 100 tokken de 140 ı bulmaması lazım mesela
Şeker ölçüm aleti beni hep çok korkutmuştur 😢 parmak kalın bir deri ve kemikli. Elime diken batınca ağlıyorum ben nasıl çıkarcam diye 😭😭

Günayddnn kızlarr bugün size bir soru ile geldim ben gecen detaylıda rahim uzunlugunu sordm kapalı 30 mm dedi 1 ay ömceki kontrolde 43 mm di sizce cihazdan cihaza mı fark eder size uzunluklar söylendi mi internette bakıyorun aslinda 20.haftada 40 mm felan olması gerekiyor dr rahattı kapalı dedi ama aklıma takıldı bosuna mi evham yapıyorm sizce 25 mm altı sıkıntı oluyormus 30 mm dusmek icin erken degil mi

X