2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

gunaydn hersey dün gördügün minnakların icin dayan yarıladk sayılır cok sükür

Günaydınnn bana yaşadıgın şeyi tarif edebilirmisin aynı şeyi mi yaşıyoruz merak ettim gece 3 ten beri ayakta dolanıyorum uykum var yatamıyorum kaburga batıyor elektrklenme oluyor batan yerler kasılıyor kasılıyor gevşiyor dakika başı yaşadıgım şey bu ve akabinde nefes alamıyorum vücudum sanki taşş eklemlerim yokmuş gibi ne orurabiliyorum ne dönebiliyorum üşütürsün de tutulursun ya öyle bişi benmkisi he battığında ıkınma sesi çıkarıyorum bir de yüzüm kıpkırmızı zorlanmaktan

Yaa şimdi o kaburga olayı şu yan yatıyorum mesela ki sadece yan yatarken olmuyo gündüz otururken de olabiliyor.
O kostalar sanki ciğerime batıyor bu da Bi süre sonra ağrı hissi veriyor ve nefes almamı güçleştiriyor. Yarım yarım alıyorum nefesimi.
Acıdan nefesini daha da az ve korkarak alıyorsun sanırım sen ve bu da zorlu nefes sonucu yüzünü kızartıyo o kadar sıkma kendini ama acıycaksa acısın. Sonuçta vücut doku organ ve hücrelerinin oksijenlenmesi için solunumu biraz aktif yapmaya çalışmak lazım.
Bak ben bugün Bi kaç nefes egzersizi yapmayı planlıyorum istersen sen de Bi dene. Başta zorlanırız ama zamanla açılır. Ne dersin

Gunaydinlar erken doğum dediniz de aklıma geldi size sorayım
Şimdi bebeğin erken doğması sadece bebek faktörlü mu yani annenin yaşı da etki ediyor mu tamam tansiyon falan etki ediyor ama yaş ediyor mu?
Kuzum tek başına yaş etkilemez bence bilemedim. Yaş ile birlikte şeker tansiyon filan daha hassas oluyor bence onlar etkiliyor. Benim zaten garanti erken doğum da inşallah en uygun zaman olur yine de beklemeden alıp çıkabilirim hastaneden İnşallah o günleri huzurla görürüz

Günaydın kuzum ben üç gündür ayrıca rahatsız olduğum için bu haldeyim önceki günlerde sıcaktan o haldeydim zaten bir ara kaburga ağrım oldu geçti. Soda işe yaradı. Magnezyumunu kullanırsan geçer bence. Kaburga ağrıları ara ara artan ve azalan şeyler. Bir de decavit iyi geliyor vitamin olarak. Birkaç yerde okudum doktor şikayetleri olanların vitaminlerini değiştirmiş biraz iyi gelmiş filan. Gerçi sana direkt vermiş magnezyum onu içersen biraz geçer kuzum. Onun dışında bel ağrım var yastık filan sıkıştırıyorum.

Hepimizde bişeyler var dün magnezyum kullanmadım bugün başlıcam. Ya Bi de bana d vit damlasını özel yazmış öncekinden bu sefer dedim hocam farkı ne bilmiyorum ama devletin karşıladığı yokmu dedim. Onda paraben var diye istemiyordu anneler ama istersen yazabiliriz dedi. Ben de yazdırdım yani. Sen hangisini kullanıyorsun

Şimdi kızlar ara ara bişeyler soracağım size bugün . Biberon ve emzikleri i alan ya da bu konuda bakınan arkadaşlarım var mı. Hangi markayı uygun görüyorsunuz ve nereden bana yardımcı olursanız ben de bi araştıracağım da

Benm yaşadıgm da aynısı sürekli aynı pozisyonda kalmak batmaya sebep veriyor. Deneyelim canım valla o kdr acı veriyor ki herşeyi deneyebilirim hamileliğin son aylarında olurmus bu biraz erken olmadı mı. Nefes egzersizini nasıl yapıcaz peki

Ben bi tane biberon aldm canım avent kolik bebekler icin 125 ml 2 tane de yine aventin emzigini aldm trendyoldan biberon 1 tane daha belki alırım ama onu cam istiyorum

Doktoruma bu tarz şikayetlerle alakalı ne zaman soru sorsam normal olabileğini söylüyor Bi de bnim ikiz olduğundan olabileğini az kaldı sabret diyor. Allah yardım etsin bugünden kötü olmayalım da
İg da melike yoga var canım onda nefes egzersizleri de var bakabilirsin Bi istersen ben de ilk kez bakıp deneyeceğim. Şu alışveriş listelerinde ne var Bi göz gezdireyim de

Bu arada söyle bisey okumustun Anne sütü cam biberonda önerilmiyormus yagı kalıyormus galiba o yüzden natural pp aldm ama bi de cam alasm var ne olur ne olmaz diye

Ben araştırdım avent almayı düşünüyorum canm
Peki avent in hangisi varmı örnek Bi görseliniz. Mesela Bi büyük Bi küçük ikili seti var onu mu alsam antikolik mi onlar onu da bilmiyorm mesela. Bir de nerden almayı planlıyorsunuz varmı aklında bişey. Sence bu biberon olayları gla. Trndyoldan alınır mı

Ben bi tane biberon aldm canım avent kolik bebekler icin 125 ml 2 tane de yine aventin emzigini aldm trendyoldan biberon 1 tane daha belki alırım ama onu cam istiyorum
Nasıl güzel dimi gelenler memnunsun. Ben de natural pp ne diyodum hiç bakmamıştım da. Ozamn hem biberon hem emziği avent aldın sen. Bi de bibs mi ne o marka var emzikte sence o nasıl bakmışmıydın hiç

Bu arada söyle bisey okumustun Anne sütü cam biberonda önerilmiyormus yagı kalıyormus galiba o yüzden natural pp aldm ama bi de cam alasm var ne olur ne olmaz diye
Canım sana bir hikaye anlatiyim cam biberonla ilgili benim eşimin bebekken cam biberon elinde kırılmış bütün cam parçaları elin içine girmiş tek tek cımbızla çıkarmışlar minicik ellerinden kayınvalidem asla sakın alma diye devamlı hatırlatıo bana, yine de sen bilirsin ama ben uyarı mı yapiim kuzum

Nasıl güzel dimi gelenler memnunsun. Ben de natural pp ne diyodum hiç bakmamıştım da. Ozamn hem biberon hem emziği avent aldın sen. Bi de bibs mi ne o marka var emzikte sence o nasıl bakmışmıydın hiç
Benim de bildiğim de en iyi avent amerikada falan da favori biberonlardan buse terim in çocuk eşyaları sattığı bir internet sayfası var oraya da bakabilirsiniz güzel temiz içerikli şeyler oluyor

Benim de bildiğim de en iyi avent amerikada falan da favori biberonlardan buse terim in çocuk eşyaları sattığı bir internet sayfası var oraya da bakabilirsiniz güzel temiz içerikli şeyler oluyor
Teşekkür ederim canım avente kesinleştim sanırım şimdi biraz bakayım

Bak canım sen hangisini dedin ben 2 li düşünüyorum da. Antikolik olanda natural pp yazmıyor plastik mi ozaman.
Diğer ikili sette yazıyor ZEYNEPP5555

Eklentiler

• Screenshot_20210817_112520_trendyol.com.jpg
    50,5 KB · Görüntüleme: 28
  • Screenshot_20210817_105532_trendyol.com.jpg
    50,6 KB · Görüntüleme: 29
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…