2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Sen nasıl oldun cnm geçmiş olsun tekrardan ne güzel.olurdu ultrason he sabah akşam bakardık biz
Sağ ol kuzucum demi ya sürekli elimiz göbeğimizde izleriz biz Daha iyiyim midem tam düzelmedi bir şey yediğim de rahatsızlık oluyor halsizlik var iştahsızlık. En azından ateşim düştü diye seviniyorum. Gece çıkmaz inşallah

Şimdi kuzum nasıl Anlatim. Bak şimdi, kendi vücuduna bak sol kasığını düşün baş o tarafta ayaklar yukarıda, şimdi gel göbeğin sağ ortalarına doğru erkek de normal yatar pozisyonda orda haliyle ayağı öbürünün kafada ama arada çok mesafe varmış gibi görünüyo ama yok ince bi zar var aralarında.
Kiloya da ben çok mu diyince iyi dedi valla ohh dedim . Kilo farkı da şöyle 30 gr az kızın ağırlığı hep biraz geriden geliyordu ozaten kilo olarak o da çok önemli bir fark değil dedi. Ben 19+5 dedim 20.hafta dedi doktor ultrason kağıdında da öyle yazıyor. Ama ben kendi haftama göre devam etcem gene ya.
Detaylıya da ben kendi kendime öyle karar vermiştim yani 22 hafta olsun diye. Doktora da 2 hafta sonra gitmeyi düşünüyorum dedim. O da tamam ozaman dedi.
İnşallah sen de güzel güzel dönersin canım
şimdi başlasın bizde detaylı stresi

Anladım kuzum artık hareketlerinden hangisi yerini bilince onu da seçebilirsin 30 gr bir şeycik değil zaten cihaz yanılma payı bile daha yüksek. Maşallah amiin cümlemizin detaylıda güzel geçer inşallah

ben hala bişey hissetmiyorumhareket tekme korku sarıyor iyice
Canım yan yat elini göbeğinde gezdir ben öyle hissettim ilk. Tepki verdi. Sırtüstü yatarken hissetmeye daha yeni yeni başladım yan yatarken hissedebiliyordum o da sürekli değil zaten sabah akşam. Özellikle hareket halinde otururken filan yok. Bir şey ye biraz uzan yanına göbeğine dokun pıtırdı hissedebilirsin. Kaçıncı hafta tam olarak

Anladım kuzum artık hareketlerinden hangisi yerini bilince onu da seçebilirsin 30 gr bir şeycik değil zaten cihaz yanılma payı bile daha yüksek. Maşallah amiin cümlemizin detaylıda güzel geçer inşallah
Hareket olursa ayırdecem hadi bakalım sırada sen varsın

yemekten sonra deniyim canım 19+3 gazda çok olduğu için belki hareketi gaz zannediyorum bilmiyorum

Hareket olursa ayırdecem hadi bakalım sırada sen varsın
Yan yat bir süre elinle dokun bulundukları yerlere hissedersin tepki veriyorlar dokunmayı hissedip. Şu mide durumu şişkinlik iki günde feleğimi şaşırdı saatleri sayarken İnşallah kalıcı bir şey değildir. Doktor heyecanım korkum diğer yanda bekliyor zaten. Bir de benim için şok şok şok bir şey yiyemiyorum ilk haftada olması gerekmez miydi bu gibi şeylerin bana besleyici ama mideyi yormayacak şeyler söyleyin kızlar

yemekten sonra deniyim canım 19+3 gazda çok olduğu için belki hareketi gaz zannediyorum bilmiyorum
Ben de ilk öyledir diye düşündüm canım. Ama fark ediyorsun. 21.haftadayım ben bu arada daha yeni yeni netleşmeye başladı. Şu an senin durup dururken hissetmemen normal. Ben temas ederek ancak hissettim ilk günlerde

Aaa mümkün değil ama sen ishal olmadın mı kuzum. O iştahı azaltır.
Ceviz
Ballı ılık su. Ay aklıma bunlar geldi niyeyse

Ben de ilk öyledir diye düşündüm canım. Ama fark ediyorsun. 21.haftadayım ben bu arada daha yeni yeni netleşmeye başladı. Şu an senin durup dururken hissetmemen normal. Ben temas ederek ancak hissettim ilk günlerde
sağol canım içim rahatladı doktor kontrollerinde sağlıklı olduklarını görsek süper olcak

Aaa mümkün değil ama sen ishal olmadın mı kuzum. O iştahı azaltır.
Ceviz
Ballı ılık su. Ay aklıma bunlar geldi niyeyse
Oldum kuzum ondandır umarım olmadan önceki günde öyle idim iştah yoktu daha doğrusu iki lokma yesem çatlayacak gibi oluyordum neyse aklınıza geldikçe tavsiyelere açığım

Gunaydinlar erken doğum dediniz de aklıma geldi size sorayım
Şimdi bebeğin erken doğması sadece bebek faktörlü mu yani annenin yaşı da etki ediyor mu tamam tansiyon falan etki ediyor ama yaş ediyor mu?

Gunaydinlar erken doğum dediniz de aklıma geldi size sorayım
Şimdi bebeğin erken doğması sadece bebek faktörlü mu yani annenin yaşı da etki ediyor mu tamam tansiyon falan etki ediyor ama yaş ediyor mu?
Günaydnnn yani bence yaş tek basina etken degil yaş diger sorunları beraberinde getirdigi icin sorun dedigin gibi tansiyon vs bunları tetikledigi icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…