2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Geçmiş olsun cnm bol su iç ins bebisin doğana kadar sıkıntı yapmaz sana...

inşallah canım sağol ya maden suyu zaten çok içmiyordum ama günlük kullandığımız vitaminler ve magnezyumda kullanıyorum onların bi zararı olurmu acaba dr bişey demedi benimde eve gelince aklıma geldi
Bazı ilaçlar birikme yapabiliyor demişti bana doktor. Özellikle suda çözünen d vitaminleri falan.
Kullandığın ilaçları bi sorabilirsin doktoruna. Belki değiştirir veya dozunu azaltır.

Bakayım belkı bu dönemden sonra söyler ne dıyecek

Merhaba hanımlar sabah hastaneye gittim fakültede yapılacaktı işlemler. Perinatalog İnanç bey de oradaydı şansımıza daha önce muayene olup beni yonlendirmisti fakülteye raporları inceledi. 20+6 erken yapılmasın diğerinin erken doğumuna sebep olabilir ve kesin ölür dedi. 28 haftaya kadar bekleyelim en azından o zaman zarfında doğal ölüm gerçekleşebilir yada müdahale edildiğinde diğerinin yaşama şansını arttırmış oluruz diyerek erteleme oldu. Ve ben buna çok sevindim. Hep dua ettim Allahim verdiğin cana senden başkasının müdahale etmesine izin verme sen verdin sen al diye. Belki mucize olur bilemeyiz ama gene de çok umut bağlamak olmaz. Korkuyla gidip nedense büyük umutla döndüm. Rabbim hayırlara çıkarsın vardır bunda da bir hikmet.

Allahım dualarınızı boş çevirmesin bebeğinizi size bağışlasın kaldıramıycağınızdan fazla yük vermesin inşallah mübarek cuma günü tüm dualarım güzel enerjilerim sizinle

Kuzum benim kesinlikle öyle bir şey çıktıysa karşına bunda bir hayır vardır. İnşallah en hayırlı şekliyle ilerler sürecin

Cnm hakkına hayirlisi diye dua ettin rabbim ins bundan sonrasında hayirlisini nasip etsin

Allahım dualarını karşılıksız koymasın. İnşallahh daha umutlu günler bekliyordur sizi. Herşey gönlünüze gör e olsun canım benim

Nende dr umla yazıstım bebek bazen toplanıyor sertlesiyor jatta canımı bıle acırıyor dedım sonra hızlı hızlı oynuyor ozellılle yorulunca dedım gecmezse acil e gıt gecerse yarın gel bakayım dedı sımdı sabaha kadar kur kafada

Canım, yorulunca öyle olması normal bence.
Dinlenince geçiyorsa çok takma kafana, iyi düşünmeye çalış.
Gün geçtikçe hareketleniyor prenses.
Ondandır inşallah.

Canım, yorulunca öyle olması normal bence.
Dinlenince geçiyorsa çok takma kafana, iyi düşünmeye çalış.
Gün geçtikçe hareketleniyor prenses.
Ondandır inşallah.
Yaa bana da oyleymıa gıbı geliyordu ama dr ciddiye aldı bılmıyorum netten sımdı bakınca erlen dogum kasılması da olabılır gıbı seyler yazıyordu 1 kısı 11 gun hastanede yattım felan dıe yazmıs belkı nst ye mı sokar bılmıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…