2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Rabbim imtihanını kolaylaştırsın canım ne denir ki Rabbim yardımcın olsun. Dualarımdasın

Canım çok geçmiş olsun rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin inşallah herşeyde bir hayır vardır dua et bol bol. Bir de neden amniyosentez yaptırmıştın

Canım çok geçmiş olsun rabbim hakkında hayırlısını nasip etsin inşallah herşeyde bir hayır vardır dua et bol bol. Bir de neden amniyosentez yaptırmıştın
Allah razı olsun ense kalınlığı vücut sıvısı fazla birde kalp odacigi eksik oluşmuş demişti doktor perinataloga yönlendirdi ikiz gebelik olduğu için birinde sorun var bakalım demişti. O şekilde yapıldı.

Anladım canım rabbim karar vermenize gerek kalmadan kolaylaştırsın inşallah diğer bebeğinizi de size bağışlasın. Sizleri bir an önce feraha erdirsin inşallah

Canım. Gece okudum yazdığını yazamadım da. İnan çok üzüldüm hoş üzülmek bizim ne haddimize. Allah bunu verdi ve bununla en büyük imtihanı olan sensin. Anlamak yorum getirmek mantıksız ama en sağlıklı sen hem Ruhani hem bedensel olarak sonradan üzmeyecek karar ne ise umarım onu verirsin. Hakkında en hayırlısıni diliyorum Allah yardımcın olsun

canım çok zor imtihanın Allah yardımcın olsun seni feraha çıkarsın inşallah dualarımdasın

Her şey bizler için.
Hani tek olsa karar vermek daha kolay belki, ne olursa olsun o da bi can diye düşünür insan. Ama diğerini de riske atıyorsa çok zor bir karar cidden.
Ne diyeceğimi bilemiyorum canım yaa.
Duamız seninle, Rabbim hakkınızda en hayırlısını versin.

Merhaba kızlar nasılsınız. Canımız sıkıldı arkadaşımıza hepimizin, sabahtan bu yana aklımdan çıkmadı. P Pasagirl Hepimiz dualarımızda yer verelim. Empati kurmak bile güç oluyor bazan. Dilerim herşey hakkında hayırlı Bi şekilde gerçekleşir anne bebek ve aile için.
Sizler nasılsınız iyimisin

Benimde dün okuduğumdan beri canım çok sıkıldı diyecek birşeyde bulamıyorum böyle şeylerde ama sürekli aklımda Allah’ım inşallah ferahlığa çıkarır

Rabbim en doğru kararı vermeyi nasip etsin , diyecek söz bulamıyorum, Rabbim gönlünü ferahlatsin

Aynen kuzum girip arada baktım ama yazacak bir şey bulamadım. Rabbim feraha erdirsin inşallah Rabbim merhameti ile muamele etsin. Diğer kuzusuna sağlıkla kavuştursun Cümlemizin yavrusunu korusun, esirgesin

Aynen kuzum girip arada baktım ama yazacak bir şey bulamadım. Rabbim feraha erdirsin inşallah Rabbim merhameti ile muamele etsin. Diğer kuzusuna sağlıkla kavuştursun Cümlemizin yavrusunu korusun, esirgesin
Amin cümlemizle birlikte. Çok içselleştiriyoruz yaşananları Allah bizlerin de sıkıntıyla karşılaşanlarımızın da yardımcısı olsun

Amin Allah razı olsun insaallah Rabbim hayırlı kararı vermemi nasip eder.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…