2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Adım adım yaklasiyorsn hadi bakalım ben cok ufak kıpırtı hissediyorum bazen göbegim mi segiriyor diye düsünüyorm cözemedm pek

18 de hiç hissedilmiyordu kuzum şimdi tek tük ona da emin değilim dediğin gibi 22 de asıl net anlaşılıyormuş.

ben canım sadece bi gen heterezigot ama hematolojiye sorduk bizim için önemli olmayan bi gen bu dedi yinede dr um devam dedi bi gebelik kaybım olduğu için
benimde daha önce kaybım olduğu için verildi bi doktor 13.haftada bırak dedi ama ben korkuyorum ya sıkıntı olursa diye

Ama bebek mi anlamiyorum bazen 1 2 gün hic bisey yok bazen sabah acken felan hafif bi dürtü hissediyorum insallah bebistirhepimizde biran önce hissederiz insallah
İnşallah kuzum
Zaten biraz daha bunun muhabbeti döner ve ben okursam Bi dahakine karnımdan bebek fırtlatıcam
Bilinçaltım çok eğlenceli

Merhaba kizlar dün yumurta toplama işlemim oldu.17 yumurta isleme alınmış. Bugün aradılar 2 tanesi yarım dollenmis diğerleri de dollenir mi acaba yoksa sadece ilk gün mü dollenme oluyor

Hayırlısı bakalm bende haftaya annemlere gidicm bütün düzenim şaşar muhtemeln
Ay yemeğin ayağına gelir en azından boşver değişiklik olur
[/QUOTE]
ay kızlar bende annemin yanındayım haftaya döncem kilolar rahatlıktan anne yanında fazla alınıyor söyliyim transferden beri 5 kilo aldım doktordan kesin fırça yiycem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…