2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Hamiş annele size sorum var Dr 20_24 hafta arası ayrı yılı USG istedi burda veya başka yerde yaptırabilirsin dedi devlette mi yaptırsam devlet hemen bakmıyor randevu veriyor dimi🤔???

Selam 🙋🏻‍♀️ kızlar,
yazdıklarınızı geriden gelerek okudum, bebek eşyasına gelmeden ben kendime hamile kıyafeti aldım, ilk aylar bi şekilde idare ettim ama artık pantolonlarımın beli sıkmaya başladı, etekle idare ediyorum. aslında evden çok çıktığım da yok ama doktor kontrolüne gittiğimde giyecek kıyafetim kalmadı. Elbiselerim hala oluyor ama karnımı açıp ultrasona girmek zor öyle. Neyse bi kaç pantolon, üzerine tunik siparişi verdim. Daha önümüzde yaz, sonbahar ve kış var.
Bu arada Evimiz küçük, bebemizin odası olmayacak 🥲 ben de gardropta onun eşyaları için yer açmaya çalışıyorum. Tekerlekli bir park yatak almayı düşünüyorum, hem taşıması da kolay, bagaja atıp her yere götürülebiliyormuş da.
oksapar konusunda ben de göbekten yaparken acaba bebeğe zarar veriyo muyumdur diye tedirgin yaşıyordum, doktora sordum bi şey olmaz dedi. Böyle idare ediyoruz.

Kızlar sizin oralarda nasıl durumlar bilmiyorum ama aşırı sıcaklardan burada doğru düzgün sebze meyve yok. Avokado istiyorum ay oldu yok. Sıcakta dayanmıyor diye getirmiyoruz diyor manavlar. Olanlar siyah siyah. Nasıl bir döneme geldik ya pişiyoruz. Bu yangınlar bir de ☹️ Her şeyde aşırı pahalanmış sizin oralarda nasıl durumlar 🙄
Ben instagramdan söylüyorum kuzum burada istediğim gbi olmuyordu olanların da tanesini 19 tl den falan satıyorlar. Ben tam bir avokado aşığıymdır. Günde 2-3 tane yememek için kendmi zor tutan biriyim😅 yumurta toplanmadan önce başlayıp hamilelik testi yapana kadar her gün 1 tane yedm. Sonra bulantılar flan olunca ara vermıstm şimdi yine sipariş vereceğim bulabilirsem

Hamiş annele size sorum var Dr 20_24 hafta arası ayrı yılı USG istedi burda veya başka yerde yaptırabilirsin dedi devlette mi yaptırsam devlet hemen bakmıyor randevu veriyor dimi🤔???
Ben devlette yaptırdım canım istanbul cerrahpaşada perinatalogların hocası baktı. ama tanıdık dr girdi araya. Aradı yarın hemen git dedi. Daha erken dedim aradım artık dedi 😏Yoksa nasıl randevu alınıyor onu bile bulamamıştım. Orada da baya bi bekledim tabi giren çıkmıyor çünkü belim koptu beklerken. Eşimi almadılar kapıda beklettiler bi sıkıntı olursa hoca sizi çağırıyor dediler 🤷‍♀️ içeri girince hoca dedi ki sıkıntı mı görüldü ? Dedim yok hocam ama özellikle sizin bakmanızı istediler. Sıkıntı oldugunda ben devreye girerim genelde flan dedi ama çok şükür bir şey görmedi 19.haftaya kadar herşey normal dedi tabi 22. Haftada bazı görmem gereken şeyler var dedi ve 22. Haftaya tekrar randevu verdi. 19 ağustosu bekliyorum ben de 🤲

Ben instagramdan söylüyorum kuzum burada istediğim gbi olmuyordu olanların da tanesini 19 tl den falan satıyorlar. Ben tam bir avokado aşığıymdır. Günde 2-3 tane yememek için kendmi zor tutan biriyim😅 yumurta toplanmadan önce başlayıp hamilelik testi yapana kadar her gün 1 tane yedm. Sonra bulantılar flan olunca ara vermıstm şimdi yine sipariş vereceğim bulabilirsem
Önce sorun olmuyordu şu Temmuz Ağustos ayında sorun oldu canım. Ay o kadar asla yiyemem sevmem zorla yiyorum 😬 bulursan bize de at 🙂

Gbek kalça bazıları baldırdan da kilo alımı olur diye bir de oraya. Göğüslerine de uyguluyabilirsin canım. Ben h. Cevizi yağını şuan bu saydığım yerlere uyguluyorum ağırlıklı karın ve göğüs
Ya bende gögüs ve kalcaya sürmüyordm oralara da kullanıym bari ne kadar az olsa o kadar iyidir

Ya bende gögüs ve kalcaya sürmüyordm oralara da kullanıym bari ne kadar az olsa o kadar iyidir
Çatlağın nerde olacağı belli olmuyo kuzum çünkü. Kalçanın üst kısmı var ya orada oluyor genelde. Mesele benim bir ara göğüslerim özellikle areola kısmı çok kurudu ve kaşındı geriliyor çünkü bu çok normal. Ben de sürdüm yani bişe olmaz sür sende

QUOTE="Kilya, post: 68998997, member: 942855"]
Sadece göbeğe ama her yere sürmek gerekiyormuş soyunup beklemek zor geliyor diye yapmıyorum 🙄
[/QUOTE]
Of bende üseniyorum aslında😂

Çatlağın nerde olacağı belli olmuyo kuzum çünkü. Kalçanın üst kısmı var ya orada oluyor genelde. Mesele benim bir ara göğüslerim özellikle areola kısmı çok kurudu ve kaşındı geriliyor çünkü bu çok normal. Ben de sürdüm yani bişe olmaz sür sende
Yaa dogru diyosun benim ki üsengeclik biraz😂

Yaaa kuzum inşallah bende bekleyenlerde öyle net hissetmeye başlar 🤲🏻🥰
Allah aşkına delirtmeyin beni ulenn😁. Dün en son burayı mı okudum yattım naptımsa. Rüyamda dirsek kol Bi çıkıntı oluyo ki göbeğimde hisset ek ne kelime seyreyliyorum nasıl içselleştirdiysem olayı🙄
Baktım 22. haftada net hissedilir yazıyo yaa daha 18im 😁

X