2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Günaydın canım doktor sonrası bizi de bilgilendir diğer durum için de muhakkak danış doktoruna gebelikte yaşanabiliyor çünkü

Ay simitlere de yapılıyor mu ilk defa görüyorum. Oradan yapsak yastıklara daha yağlı bir doku acımazda morarmazda

Kızlar sizin oralarda nasıl durumlar bilmiyorum ama aşırı sıcaklardan burada doğru düzgün sebze meyve yok. Avokado istiyorum ay oldu yok. Sıcakta dayanmıyor diye getirmiyoruz diyor manavlar. Olanlar siyah siyah. Nasıl bir döneme geldik ya pişiyoruz. Bu yangınlar bir de Her şeyde aşırı pahalanmış sizin oralarda nasıl durumlar

Valla burasıda aynı hersey pahalı istedigin biseyi bulamıyorsun kışta bizi neler bekliyor Allah bilir

canım hiç bir şeyi mevsiminde yiyemez olduk zaten domates zamanı içleri bembeyaz resmen hormon yaz başından beri farklı yerden aldım düzgün domates yiyemedim daha geçen gün incir canım istedi kilosu almış başını gitmiş gerçekten allah yardımcısı olsun zor durumda olanların

İnciri de yazdım da sildim geçen nasıl canım siyah incir çekiyor geçen dediğim yine bir ay olmuştur aklıma düştü eşime diyorum yok yok diyor. Yani mevsimi değil midir bu sıcaklara olmamış olması mümkün değil. Sen bakmıyorsun diyorum. Ben mi bilmiyorum acaba geç mi çıkıyordu diyorum sonra. Dün bulmuş bir yerden fiyatı uçuk ne bileyim tarım hiç yapılmayan bir memlekette de değiliz Dediğin gibi olanlarında tadı yok. Bir de şu dönemde işsiz kalan bir sürü insan var. Çoluğu çocuğu olan Allah ım herkesin yardımcısı olsun…

evet olanların da hiç tadı yok tarım ülkesiyiz herşey var aslında ama doğal diye bir şey kalmadı maalesef gerçekten çok pahalı oldu sebze meyve

Buralae da pahalı saha da zamlar kapıda. Baktım olmuyo geçen Bi pazar görelim dedim eşime. Uzun zamandır hep markettendi. Avakadoyu da ben çoook uzun zamandır manalarda görmüyorum zaten. Bi bim 101 bimde falan var onlar da yerli üretimmiş farklı diğerlerinden çil çil ve koyu renk. 2 3 güne ellemeyince dışarda olgunlaşıyo ama. Sıcak çok fazla gündüz iki adın aramıyorum sanki sıcakta daha da şiştikçe şişiyorum

Avokado da sevdiğimden değil bebeklere faydası olsun diye bakınıyordum dediğin gibi şokta filan var ve kaç defa çöpe attım öylece içi simsiyah değişik. Akşam arada yürüyüşe çıkardık uzun süredir hiç çıkmıyorum ya. Dediğin gibi şiştik sıcaklardan her manada bugün biraz başımda ağrıyor aşırı bunaltıcı nefes alamıyorum Antalya gibi oldu burası

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…