2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Daha önce de pozitif çıkmış, bi kere pozitif çıkınca sonrası için sorun olmuyor diye biliyorum ben de canım
daha önceki bağışıklık varmı diye bakılmış o pozitif var cıkmış ama o zaman vucütta şuan varmı diye bakılmamış şimdiki teste şuan var gözüküyor kafam çok karıştı

1 ay önce vermiştim bu tokso testini zaten daha yeni çıktı bende bugün gösterdim cinsiyet için erken ama erkeğe benzetti diğer ay kesinleşir dedi

Ben yaptırdım sonucunu görmedim sadece arayıp normal dediler canım
Yaa bugüb catlak ocin biseyler bakiyim dedim esim bio oil baktıgımı biliyordu ya o olmaz icerigi degisikmis felan dedim Allah ım bide kk cıktı normal arkadas bitti diyorlierac jel aldm insallah ise yarar

Yaa bugüb catlak ocin biseyler bakiyim dedim esim bio oil baktıgımı biliyordu ya o olmaz icerigi degisikmis felan dedim Allah ım bide kk cıktı normal arkadas bitti diyorlierac jel aldm insallah ise yarar
Adamlarda çekiyor yazık yeni olanı olabilirdi kuzum doktor bana lierac al dedi diye onu aldım. Bir de içine sinen kakao yağı olur Hindistan cevizi yağı olur hangisi olursa onunla destekle

Adamlarda çekiyor yazık yeni olanı olabilirdi kuzum doktor bana lierac al dedi diye onu aldım. Bir de içine sinen kakao yağı olur Hindistan cevizi yağı olur hangisi olursa onunla destekle
Ya yeni diye yazmıyordu hic birinde neyse bari bunu alıym dedim

Aaa öyle mi değerini hatrlıyomusun ben de Bi kendiminkine bakim
2.3 deger sanırım düşük ama dr baktı ısaretledıgını gördüm degerlere hıc bakmadım canım ablamda bana dıyorkı
Onunda hamılelıklerde hep kansızlık cıkıyormus 6 ayından sonra yukselırdı dıo ınsallah benımde cıkar sonra

daha önceki bağışıklık varmı diye bakılmış o pozitif var cıkmış ama o zaman vucütta şuan varmı diye bakılmamış şimdiki teste şuan var gözüküyor kafam çok karıştı
Gebelikte sadece ilk defa geçirilen toksoplazma enfeksiyonu sırasında bebek için risk mevcuttur.

Böyle yazıyor bir doktorun sitesinde canım, daha önce pozitif olmasına rağmen doktorun niye panik yaptırdı anlamadım, içini ferah tut yani

bende öyle anladım canım daha önce gecirdiysem şuan varsa bile bebeğe gecmiyomuş her ihtimali söyledi bende anlamadım sonra kötü cıkcagını sanmıyorum icini rahat tut dedi önce moralimi bozdu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…