2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Neresinden tutsam bilmiyorum kısaca kayınvalidemin evine hırsız giriyor onu da yerde sürüklüyor bağırınca kaçıp gidiyor kolunda kırık var düzgün yürüyemiyor geceden bu yana polis hastane ben evdeydim ama çok gerildim ağla ağla başım ağrıyor bütün vücudum kas katı. Bize getirdi eşim işte neyse sabah kalktım lavaboya kan bulaştı peçeteye çook az. Dedim heralde yanlış gördüm neyse sonra gittim yine. Korktum ama akıntım filan olmuş bir şey yok. İçten gelse akıntı temiz olmaz sakinleş dedim ama ağlıyorum tabii gerginim de. Kime ne diyeyim. Sadece iki saat sızmışımdır heralde onda da kötü rüyalar. Eşimi çağırdım uzakta duruyoruz şimdi maske filan hak getire o hengamede acilde en az 200 kişi varmış zaten onların aşıları var belirti vermezler de diye ben odaya kapandım eve kapandığım yetmedi 😬 Nereye kadar hepsi bakıma muhtaç. Ayy işte bir bakar mısın dedim dışarıda bir yerde kanama görünüyor mu. Afedersiniz makatta sivilce gibi bir şeymiş 🤦🏻‍♀️ Öyle ağrı acı yok bir şey gelmiyor elime offf geril geril inşallah bebekler iyidir. İçeriden geliyor gibi de değildi ama o kadar minik minik bulaşıyor ki ay kanama mı başlayacak filan iyice mahvoldum. Bende ki şans. Allah beterinden korusun yine diyorum elbette de. Ne hamileliğim hamilelik gibi ne bileyim insan üzülüyor düşünce zorla hamile kal onca tedavi bekleme stres uğraş saçma sapan bir olay yaşanıyor. Hangisine üzüleyim bilemedim. Kendimi ağlamaktan alı koyamıyorum
Ay kuzum, çok geçmiş olsun. 😔
Hiç kolay şeyler yaşamamışsınız.
Bu süreçte olması da cabası.
Allah şifa versin kayınvalideye.
Neyse ki kanama değilmiş seninki, buna şükür. 🙏
Yine de dikkat et kendine. Yeterince stres yaşamışsın zaten, dinlenmeye çalış. Kafanı dağıt başka işlerle.

Kızlarr biz cıktık cok şükür hersey yolunda seker takıbım de ıyı hatta kılomda gecen ay ıle aynı cıktı sanırım tedavıdekı aldıgım ılacların bana falza ödem yapması sonucu almıstım onlarsa normale dönuyor
Bebegımın kılosu 241
Boyumuz 16 cm
Herseyı ıle uyumlu dedı
Renklı usg de agzını oynatması elını kafasına kalçasına koymasını seyretmek rabbim sen nelere kadirsin cok şükür 🤲
İsteyen el acıp dua eden herkese rabbım en kolaylığı ıle nasıp etsın 🥰🧿🤲
Ay maşallah hadi gözün aydın canım çok sevindim 🧿🌸🌸
Ne güzel hareket de yakalayabilmişsiniz şükür. Kaç haftalık tın tam olarak

Amin canım amin öyle gerçekten yaşlı kadın zaten çok şükür ki Rabbim korumuş ama duyduğumuzdan oraya gidene kadar insan her şeyi düşünüyor. Başım fena ağrıyor azıcık geçse uyusam belki iyi gelecek ama yapamıyorum. Midesi bulanmayan ben mide bulantısı yaşıyorum iki gündür 🙄
kolay değil tabi stresi yaşamak uyumasan bile uzan dinlen canım

Ay kuzum, çok geçmiş olsun. 😔
Hiç kolay şeyler yaşamamışsınız.
Bu süreçte olması da cabası.
Allah şifa versin kayınvalideye.
Neyse ki kanama değilmiş seninki, buna şükür. 🙏
Yine de dikkat et kendine. Yeterince stres yaşamışsın zaten, dinlenmeye çalış. Kafanı dağıt başka işlerle.
Sağ ol kuzum sağ ol. Aynen kendimi çok sıktım korktum o yüzden. Yatıyorum ama dinlenemiyorum uyuyamıyorum. Kayınvalidem bir odada ben bir odada yatıyoruz şansa. Ev süpürmeyen ben her işi yaptım. Markete çıkmayan ben mecburen kaç kişi ile bir araya gelmişler illa uzak dursan da bir araya geliyorsun. İmtihan. Geçer inşallah bu günlerde

dr um da dün bu vitamini verdi bana sadece. Bunu içmen yeterli dedi. Size de atayım dedim. Bugun sağlık ocagına kan verdim tetanoz ve şeker yüklemesi olcakmı dedi dr a sordum şimdi tetanoz aşısı olabilirsin şeker yüklemesi için duruma göre bakıcaz dedi. Sağlık ocağı 22-23. Haftada yapıyoruz tetanozu dedi
Ben 1 aydır bunu kullaniyorum canım

Sağ ol kuzum sağ ol. Aynen kendimi çok sıktım korktum o yüzden. Yatıyorum ama dinlenemiyorum uyuyamıyorum. Kayınvalidem bir odada ben bir odada yatıyoruz şansa. Ev süpürmeyen ben her işi yaptım. Markete çıkmayan ben mecburen kaç kişi ile bir araya gelmişler illa uzak dursan da bir araya geliyorsun. İmtihan. Geçer inşallah bu günlerde
Geçer geçer. Yavrularını kucağına aldığında tüm çektiklerini unutursun inşallah. 🥰
Onları orada koruyan Rabbim, sen elinden geleni zaten yapıyorsun. Onun için çok da kötü hissetme kendini. 😉
Yiyecek ekmekleri varsa istersen taş taşı sırtında, hiçbir şey olmaz onlara. ☺️
Sen yeter ki kendini hırpalama. 🥰

ben günde 1 alıyorum canım ferrum zaten daha fazla olursa afedersin kabızlıktan ölücem🤦🏻‍♀️
Ya benim feramat da. Doktor ilk yazdığında kendi söylemedi günde kaç kez alacağımı. Eczaneden alırken sabah akşam aç yazdı üstüne muhtemwlen reçete açıklamasında görüyorlar bilgisayardan. Ama bu sefer 1 yazmış kutu üstüne nasıl olcak şimdi o

Geçer geçer. Yavrularını kucağına aldığında tüm çektiklerini unutursun inşallah. 🥰
Onları orada koruyan Rabbim, sen elinden geleni zaten yapıyorsun. Onun için çok da kötü hissetme kendini. 😉
Yiyecek ekmekleri varsa istersen taş taşı sırtında, hiçbir şey olmaz onlara. ☺️
Sen yeter ki kendini hırpalama. 🥰
İnşallah kuzum ya inşallah sağlıkla gelsinler 🤲🏻 Orası öyle alacak nefesleri varsa kimse hiç bir şey engel olamaz. Hayırla inşallah 🤲🏻 Biraz geçince olayın şokunu da atarım heralde daha iyi olurum oluruz ❤️

Ya benim feramat da. Doktor ilk yazdığında kendi söylemedi günde kaç kez alacağımı. Eczaneden alırken sabah akşam aç yazdı üstüne muhtemwlen reçete açıklamasında görüyorlar bilgisayardan. Ama bu sefer 1 yazmış kutu üstüne nasıl olcak şimdi o
Muhtemelen tekdir kuzum özel bir demir eksikliğin yoksa

Kızlarr biz cıktık cok şükür hersey yolunda seker takıbım de ıyı hatta kılomda gecen ay ıle aynı cıktı sanırım tedavıdekı aldıgım ılacların bana falza ödem yapması sonucu almıstım onlarsa normale dönuyor
Bebegımın kılosu 241
Boyumuz 16 cm
Herseyı ıle uyumlu dedı
Renklı usg de agzını oynatması elını kafasına kalçasına koymasını seyretmek rabbim sen nelere kadirsin cok şükür 🤲
İsteyen el acıp dua eden herkese rabbım en kolaylığı ıle nasıp etsın 🥰🧿🤲
Gözün aydın canım sağlıkla büyüsün inşallah 🤲🏻

Muhtemelen tekdir kuzum özel bir demir eksikliğin yoksa
Aradım şimdi de tek dedi dangalak eczacı 2 yazmış bana. Ben de büyük abdestin çok afedersin koyu ve kabızlık yaptı diyordum 🙄 Bir de onu portakal suyuyla için dedi ben nerden bulvam yaz günü portakal suyunu 😂😂

1 kez ac karnina iciyorum canim bu arada sükürler olsun kontrolden ciktim erken aldilar insallah bir kızımız olacak Allah ım masip ederse🥰
Ayyy kuzum çok güzel 🧿🤗😍
Valla çok sevindim. Allahım sağlıkla kucağına da almayı nasip etsin 🤗🤲🏻
Var mı değişik bişe dediği

X