2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Geçmiş olsun kuzum daha önce problemin var mıydı? Daha kalsiyum eksikliği için erken bence. Eskiden gelen bir şeydir diye düşünüyorum
Transfer öncesi kontrole gitmiştim canım, bişey yapılması gerekiyorsa yapılsın sonra hamilr kalırsam uğraşmayayım diye.. sorun gözükmüyor demişti, şimdi böyle oldu Bi daha hiç tedbirli olmucam yaa şu hale bak düşünüp de kontrol ettirdiğim ne varsa başıma geliyo hiçbişiyi takmayanlar ne rahat

Git kız ben kaç kere gittim valla diş ihmale gelmez doktora gidiyoruz karantşne varken hep hastanedeyiz, dişçiye de git o da sağlık
Evet diş ihmale gelmiyor canım, ben de aksatmam hiç normalde. Şu karantina bitsin, bi doktoruma kontrole gideyim sonra bu işi halledicem ama o kadar garip yerlerden kırıldılar ki dolguyla çözülecek mi iş hiç bilemiyorum.. kaplama fln gerekecek gibi

Ayy ne güzel valla keyfini çıkar en başından beri belirtin yoksa.. Akşamları beni zorluyor bulantı, 12. Haftaya giriyorum azalsın diye bekliyorum çoğalıyor gibi kusma da başladı şimdi Ben de 2 Ağustosta gidicem, güzel haberler alalım inşallah

geçmiş olsun canım geldimi aksilikler üst üste gelir yinede çok şükür halimize karantinan bitince gösterirsin artık dişciye stres yaptın üzüldün belki ondan da olmuş olabilir

Yaaa neden oldu ki o zaman diş kaybı için erken diye biliyorum. Şansa kuzum bir oku üfle kendine. Geçmiş olsun.

Kızlar ben çıktım kontrolümden çok şükür iyi yavrularım
Kiloları da iyi gidiyormuş biri 170 gr diğeri 180 lerde. Kıpraşıyolar içerde. Hissediyormusun dedi yok dedim olsun daha var zaten 20 22. haftalarda hissetmeye başlarsın dedi bunlar iyi günlerin dedi
Sıvıları normal ikizlerde aradaki zara bakarız ki birinin sıvısı azalmış oluyo bunu istemeyiz normal sizde hepsi dedi çok şükür. Rahim ağzı uzunluğuna baktı söyledi normal dedi ama valla unuttum.
3 hafta sonra sağlık ocağına gitmemi söyledi tetanoz aşısı için sonra da kontrole çağırdı.
Oksapar vitamin kan hapı devam bir de d vitamini başladı ekstra. Durum böyle kızlar

Cok sevindim gözün aydıninsallah yarın bizim ki de iyi gecer cok stresliyim

Kızlar selam dr dan geldim şimdi 19 u geride bıraktık 20. Haftaya girdik 19 cm ve 300 gr olmuşuz çok şükür. 1-2 haftaya hareketlerini hissedersin dedi. Denize girebilirsin ama güneşte kalma dedi bebeğe zararı yok senin cildine zarar verir güneş dedi. Rahim ağzı uzun plasenta yukarda bir sorun yok dedi. Organlarını flan inceledi ama 10 gün sonra perinataloga gitmemi istedi detaylı ultrason için. 3 lü ve 4 lü test istemedi 2 lide sorun çıkmayınca. Şimdilik herşey yolunda insallah böyle devam eder hepimizin hamileliği. Herşey rüya gibi inşallah sağlıkla kavuşuruz yavrularımıza. Amin

Gözün aydın canım herşeyin yolunda olduğuna sevindim sağlıkla büyüyüp gelişsinler bebişler

Şükür canım darısı diğer kontrollerimize ben de az once çıktım doktordan

Gözün aydın canım sağlıkla kucaklarımıza alırız inşallah

Darısı bana ınsallah bende yarın gideceğim ınsallahh

Masallahh canım darısı bızede

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…