2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yok kuşumm çocugun babası söyledii bunu

Her akşam kocaman her sabah dümdüz oluyor canım, daha bu haftalarda çok rutin bir düzen yok bence olabiliyor yani
Ya benim 2 gündür yumuşak büyük küçüklüğü değil de yumuşak baya. İğnemi vururken şimdi daha da iyi anladım çok gergindi yağlardım hep düşün. Neden oldu şimdi böyle anlamadım

Valla garip geliyor anlayamadım yaa inşallah normal bişeudir
Dur bakalım persembe normalsem normaldirrandevum 11 deydi aradilar 16.30 a cektiler valla meraktan catlıycam insallah hersey yolundadır bazen rahim agzında kasılma var gibi hissediyorum ufak bi böyle cekiliyor gibi oluyor mu sizlerde de

Ben haftaya pazartesiydi eşim izin ayarlayamadı yarına aldım yarın gidicem. Yok rahim ağzında kasılma falan en ufak bişeyim yok valla noluyo yaaa

Ben haftaya pazartesiydi eşim izin ayarlayamadı yarına aldım yarın gidicem. Yok rahim ağzında kasılma falan en ufak bişeyim yok valla noluyo yaaa
Olmasın zaten kuzu bosver benim transfer ömceside vardi nidicard kullandm biraktirdi 12.haftada simdi ondan korkuyorum yaa ne güzel erkene cekmissin benimde esim hep gün aşırı persembe gidicem mecbur

Olmasın zaten kuzu bosver benim transfer ömceside vardi nidicard kullandm biraktirdi 12.haftada simdi ondan korkuyorum yaa ne güzel erkene cekmissin benimde esim hep gün aşırı persembe gidicem mecbur
Yaa bana haftaya çarşambaya alsan diyo. tek de giderim dedim nereye tek gidiysun dedi tartışmaya yer arıyorus bu aralar zaten. Ben de uzatacağıma kısaltırım süreyi dedim yarın müsait aldım yarına napim. Zaten bu kez 3 hafta sonraya çağırmıştı yine öyle olmamış oldu

Bu arada eşim bahsettiğim
ZEYNEPP5555

Kızlar nasılsınız uamrım keyfiniz yerindedir çook uzun zaman oldu yine ben yazmayalıı, bayram girdi araya biraz da annem rahatsızdı bi de bi yakınımız büyük bi trafik kazası geçirdi falan psikolojim yerlerdeydi, çok özledim burayı ama mesajlarınızı okuyodum şimdi geri dönük çok şükür herkes iyi T Tsk06 çok geçmiş olsun kuzum seni de gördüm şimdi geç kaldım bile herhalde

Teşekkür ederim canım. Sen nasılsın bu arada??

Kızlar yaa, benim 2 dişim birden kırıldı biliyo musunuz şok oldum.. dişçiyede gidemiyorum karantina diye.. Zatem heralde 14. Haftayı beklerim yine de.. Acaba diyorum covid yüzünden mi oldu, bu kadar kalsiyum eksikliği olmaz daha şimdiden hamilelikte.. ya da tesadüf

Geçmiş olsun kuzum daha önce problemin var mıydı? Daha kalsiyum eksikliği için erken bence. Eskiden gelen bir şeydir diye düşünüyorum

Teşekkür ederim canım. Sen nasılsın bu arada??
Ben iyiyim çok şükür kuzum hiç bir belirtim yok mide bulantım yok bi hissim yok 1 ay sonraya randevu vermişti işte 3 ağustos ta gitcem onu bekliyorum inşallah herşey yolundadır sağlıkla kucağımıza alalım inşallah hepimiz

Git kız ben kaç kere gittim valla diş ihmale gelmez doktora gidiyoruz karantşne varken hep hastanedeyiz, dişçiye de git o da sağlık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…