2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

gerçekten olmadığında yıllarca saçma sorulara maruz kaldık zaten olunca da nasıl oldu sorusu şaka gibi yani
Daha dur sen. Bi de hadsizler yaa isim hakları varmış gibi konuşuyorlar. Rahmetli kayınpederimin ismi Erdal küçük Erdal geliyomu küçük Erdal. Ya sinirden ölüyorum sana mı kaldı hadsiz kaç yaşında insanlar

Aynen ya bazıları onu da soruyor saklamıyorum tedavi ile diyorum şeklini söylemesem de ama anlarlar zaten. Utanılacak bir şey değil niye saklayayım dedim başta canımı sıkıyordu ama soran utansın
zaten almak istedikleri cevap o heralde tüp bebek mi olayı da eline ne geçicek onu anlayamıorum sırf meraktan

Daha dur sen. Bi de hadsizler yaa isim hakları varmış gibi konuşuyorlar. Rahmetli kayınpederimin ismi Erdal küçük Erdal geliyomu küçük Erdal. Ya sinirden ölüyorum sana mı kaldı hadsiz kaç yaşında insanlar
aa bir doğurtmadıkları kalıyor töbe yarabbim isminden sana ne doğunca öğrenirsin gerçekten insanlarımız fazla boşluk ve meraktan iyice ne konuşcaklarını şaşırdı

Bir şey daha sorayım iki gündür bakıyorum düzgün bir şey göremedim. Aslında ihtiyaç değil ama gebelerde aşırı seviyorum maksimum da iki kere filan giyerim çünkü evdeyim beden zaten olmaz ileri haftalarda bir de kış gelince giyilmez yazlık kumaşlar 😬 gereksiz masraf diye kendimi tutmaya çalışıyorum ama öbür taraftan da deneyimlemek istiyorum 😂 hiç birinin arka duruşunu sevmedim ama sizce hangisi güzel kızlar 😬Eki Görüntüle 2893215 Eki Görüntüle 2893216 Eki Görüntüle 2893217
bende çok severim ortadaki çok şirin geldi bana bir kere de giysen içinde kalmasın canım tadını çıkar

aa bir doğurtmadıkları kalıyor töbe yarabbim isminden sana ne doğunca öğrenirsin gerçekten insanlarımız fazla boşluk ve meraktan iyice ne konuşcaklarını şaşırdı
Herkesin kendi düşüncesi fikri alttan alttan büyüklerin ismini koymamı empoze etmeye çalışan cahil boş laflar

Eki Görüntüle 2893201
Çatlak için bunları aldım. Açıkçası çok güvenin yok alakası olduğunu da zannetmiyorum ama cildim kuru rahatlatıyor filan diye günde bir defa sürüyorum kafama göre içlerinden birini.
bende mustelanın çatlak kremini aldım o bitince bide lierac denerim diyorum mustela hemen emiliyor güzel kıyafete bulaşmıyor

Aynen en güzel ortadaki gibi duruyor işte tek sıkıntı bacak kısmı dar gibi gebelikte hiç dar şeylere gelemiyorum aslında yoksa bende onu sevdim 🙂
Banda ortadaki iyi geldi güzelmis al icindw kalmasn nolcak sanki😄bu arada ben hep lifleniyorum kollarm bacaklarimida kendime dogru cekip gobege de öyle hafifce sürüp geciyorum

bir de nasıl oldu diye soran var nasıl olduysa oldu sana ne allahım ne cins insanlar var ya
benim kayınvalide sağolsun herkese herşeyi tüm detayıyla anlattığı için kimsenin sormasına gerek kalmıyor hangi gün transfer olduğumdan hangi gün test yapacağıma tahlilim kaç çıktı kaç katına çıktı bebek kaç cm ağrısı var kanaması var vs.. herşeyi ama herşeyi herkes biliyor ilk tedavilerimde çıldırıyordum sinirden ama artk 5.ye gelince saldım umursamıyorum 3. de bebek karnımda ölmüştü bi dünya duydu suni sanıcyla doğuracaksn dediler sabah yattım hastaneye akşam doğdu akşama kadar bütün akrabalarını ağırladık hastanede sinirden kudurdum kendi derdime mi yanayım millete laf mı anlatayım insanlar düşüncesiz malesef😏😏

Banda ortadaki iyi geldi güzelmis al icindw kalmasn nolcak sanki😄bu arada ben hep lifleniyorum kollarm bacaklarimida kendime dogru cekip gobege de öyle hafifce sürüp geciyorum
Aynen içimde kalmasın kafasındayım 😅 valla hiç hamama gitmedim ama doğum sonrası aynen bir güzel hamam kese paklar beni 😂😂😂

Bizde de aynı durum var ama zaten eşim çok küçük kaybetmiş ve istediği için bebek durumu daha yokken kabul etmiştim ben o yüzden onu da umursamıyorum ama insanların burnunu sokması can sıkıcı

X