2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Canım ben de birkaç bişey hisseder gibi olmuştum kayma hissi ve kelebek kanadı çırpınması gibi oldu birkaç kez ama emin olamiyorum gaz gibi geliyor 😅 19. Haftaya girdim mesela hala tık yok o kayma hisleri flan da yok bayadır. Eşim dr a demişti ara sıra hissediyor dr yok o bebek değildir 20-22 arası başlar dedi
gaz çok oluyor evet 20de hissetsek de rahatlasak bari insan böyle stres oluyor.doktora da sormadım iki hafta sonra soruyum kontrolde. 12.hafta bitse rahatlasak dedik şimdi de 20 stres bitmiyor 🙈

Kızlar bir de bu çatlak kremleri yağlar deride birikecek o da ayrı sıkıntı. Çünkü kese ve lif yapmaya korkuyorum🙄 siz yapıyor musunuz?
Yapamıyorum ve artık karın bölgem kirli duruyor pamuk ve kremle siliyorum. Bi hamam isteği var doğumdan sonra 3 kat deri atarım gibi 😅

gaz çok oluyor evet 20de hissetsek de rahatlasak bari insan böyle stres oluyor.doktora da sormadım iki hafta sonra soruyum kontrolde. 12.hafta bitse rahatlasak dedik şimdi de 20 stres bitmiyor 🙈
Ay gerçektenn öyle. Ben hala kmseye söylemedim dur 12. Hafta geçsin diyodum şimdi dur 22 bitsin detaylı ultrasondan sonra söyleriz diyorum. Böyle böyle doğuma kadar gidicek gibi 😅😅

aynen canım yapamıyorum korkudan lifle çok hafif gezdiriyorum ama tabi bastırılmıyor
Yaa beni kınamayın 🙈 oksapar yaparken kolonyalı pamukla siliyorum ya pamuk kir oluyor resmen şöyle keselenmek istiyorum ama çok korkuyorum. Ayrıca kese lifte çatlağı tetikliyormuş ☹️ Çok arada kaldım

Ay az önce benzer şeyi yazdım. Oksapar yaparken pamukla siliyorum ya kirli oluyor pamuk canımı sıkıyor ama ne yapayım bilmiyorum 🙄
Valla fazla ellemeyin diyorlar kaşınınca bile deriden değil kıyafet üstünden kaşıyorum hafif hafif. Artık yapıcak bişey yok Zaten duşu bişe hızlıca alıp çıkıyorum hemen. Orda da kirler yumuşayınca sıkıntı 😅😅

Ay gerçektenn öyle. Ben hala kmseye söylemedim dur 12. Hafta geçsin diyodum şimdi dur 22 bitsin detaylı ultrasondan sonra söyleriz diyorum. Böyle böyle doğuma kadar gidicek gibi 😅😅
😂😂ay iyi tutmuşun kendini benim tanımadığım kayınvalidemin arkadaşları hayırlı olsun diye bile aradı duymayan kalmadı

Valla fazla ellemeyin diyorlar kaşınınca bile deriden değil kıyafet üstünden kaşıyorum hafif hafif. Artık yapıcak bişey yok Zaten duşu bişe hızlıca alıp çıkıyorum hemen. Orda da kirler yumuşayınca sıkıntı 😅😅
Aynen ayakta dökünüyorum teee en başta doktor ayakta duş al dediği için resmen sadece yüzeysel şeyler gidiyor 😬

Bir şey daha sorayım iki gündür bakıyorum düzgün bir şey göremedim. Aslında ihtiyaç değil ama gebelerde aşırı seviyorum maksimum da iki kere filan giyerim çünkü evdeyim beden zaten olmaz ileri haftalarda bir de kış gelince giyilmez yazlık kumaşlar 😬 gereksiz masraf diye kendimi tutmaya çalışıyorum ama öbür taraftan da deneyimlemek istiyorum 😂 hiç birinin arka duruşunu sevmedim ama sizce hangisi güzel kızlar 😬
8DE4AED7-7523-4B0C-B487-B2F92F029CF0.jpeg
5FF989B9-444E-445F-9288-3B6DDF188C16.jpeg
5A2186A6-7444-48FD-984A-44C2E1259828.jpeg

Bir şey daha sorayım iki gündür bakıyorum düzgün bir şey göremedim. Aslında ihtiyaç değil ama gebelerde aşırı seviyorum maksimum da iki kere filan giyerim çünkü evdeyim beden zaten olmaz ileri haftalarda bir de kış gelince giyilmez yazlık kumaşlar 😬 gereksiz masraf diye kendimi tutmaya çalışıyorum ama öbür taraftan da deneyimlemek istiyorum 😂 hiç birinin arka duruşunu sevmedim ama sizce hangisi güzel kızlar 😬Eki Görüntüle 2893215 Eki Görüntüle 2893216 Eki Görüntüle 2893217
Bence üstteki bende almayı düşünüyorum böyle kıyafetler çok hoşuma gidiyo😊

Tebrik ederim kuzum. Sağlıkla gelsin minik kızınız 🤗

Bu sene kız senesi bence🥰hayırli olsun insallah

Kız anneleri cogalıyor 🥰🤭🧿🎊 rabbım saglık sıhhatle versın ınsallahh

Tebrikler canım çok sevindim 🥰🙏
Teşekkür ederiz kızımın ilk teyzeleri rabbim sağlıkla kucağımıza almak nasip etsin

Kızlar bir de bu çatlak kremleri yağlar deride birikecek o da ayrı sıkıntı. Çünkü kese ve lif yapmaya korkuyorum🙄 siz yapıyor musunuz?
Ben hafif lif yapıyor normal plastik renkli liflerden kullanıyordum belki sonra örmelwre geçerim ama yapıyorum hort hort değil tabi 😂

X