2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

24 ü test günü tatlım 5 gün var ama ben 23 ünde yani 9. Gün gider veririm dayanamam sanırım. Sende de mi öyleydi hiçbir his yok muydu
Valla dogru düzgün belirti yoktu ama diger tüp bebeklerimden farklı olarak cok inanmıstim hissediyorum benimle felan diye gazlıyordum kendimi 9.gün cok kasik ağrım oldu birazda gögüs ağrısı baska hicbisey yasamadm

Benim de yapmışlıgım var gayet iyi oldu

Ay mısır unu kavururken göz kararı tuz eklemeyi unutma haa
Evet onu da yapmıştım olmuştu gayet Bi de fırına sürerim ben yanık severim
Kız sen hayırdır bugün bütün sağlıksızlardan gidiyorsun

Kızlar ben bişe dicem 2 gündür aşırı şişliğim ve gerginliğim var karından bahsediyorum. Ya 7 8 aylığın 4 ay versiyonu böyle gergin mi sizin göbekler de. Ya aşırı hızlı büyüme dönemine girdi ya da bişe var

Sağ ol canım atarım tuz pek tüketmiyorum ama atarım. Ay ben hep böyle o kilolar nasıl alındı bugün yapmayacağım mıhlamayı sabah yaparım öyle şeyleri. En azından akşama kadar biraz yakarız fırında hiç denemedim canım daha cıvık yapılması gerekir sanırım şimdi uğraşamam artık

Ara ara oluyor kuzum belki geçicidir ve bağırsaklarla ilgilidir benim karnım baya büyüdü ama.

Yaa
E tabi akşama ağır gelir hem onlar en azından ona dikkat edelim

İşte normalde kilo aldırmaz bundan daha kötü beslenirim şimdi aldırıyor kendimce bin defa onu şu saatte şu gün yersem bunu bu gün yiyeyim filan kur dur kafada hiç benlik değil
Ya yılların yerleşmiş beslenme düzeni ve şekli çok zor değişir amaaan salla gitsin

Aynen öyle bir atak yapıyor minnoşlar artık organ gelişimi değilde büyüme odaklı oldukları için hızlı alınıyor eğer mide sorununuz yoksa
2 gündür benim midem fena bulantım cok zorla yiyorum hele bu sicakta suyu nasıl zorla iciyorum anlatamam

Diğer başlıklardan tecrübe edenlerden edindiğim bilgiler bebeklerin büyümesine iyi gelen gıdalar: yeşil mercimek, tahin-pekmez, muz, kaşar peyniri, kefir, sütlaç, kırmızı et. Özellikle muzu her gün tüketiyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…