2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

24 ü test günü tatlım 5 gün var ama ben 23 ünde yani 9. Gün gider veririm dayanamam sanırım. Sende de mi öyleydi hiçbir his yok muydu
Valla dogru düzgün belirti yoktu ama diger tüp bebeklerimden farklı olarak cok inanmıstim hissediyorum benimle felan diye gazlıyordum kendimi 9.gün cok kasik ağrım oldu birazda gögüs ağrısı baska hicbisey yasamadm

Kızlar bir şey daha soracağım hazır pastörize sütlerden sütlaç nasıl olur ya hiç yapmadım da. Evde tarihi yaklaşan sütüm var açsam tükenmez sütlaç en masum tatlı tavsiye de ediliyor gebelikte. Yapayım diyorum. Deneyen oldu mu daha önce 😬
Benim de yapmışlıgım var gayet iyi oldu 😊

Kızlar bir şey daha soracağım hazır pastörize sütlerden sütlaç nasıl olur ya hiç yapmadım da. Evde tarihi yaklaşan sütüm var açsam tükenmez sütlaç en masum tatlı tavsiye de ediliyor gebelikte. Yapayım diyorum. Deneyen oldu mu daha önce 😬
Ay mısır unu kavururken göz kararı tuz eklemeyi unutma haa 😂😂
Evet onu da yapmıştım olmuştu gayet 😂😂😂 Bi de fırına sürerim ben yanık severim 😍
Kız sen hayırdır bugün bütün sağlıksızlardan gidiyorsun 😂😂

Kızlar ben bişe dicem 2 gündür aşırı şişliğim ve gerginliğim var karından bahsediyorum. Ya 7 8 aylığın 4 ay versiyonu böyle gergin mi sizin göbekler de. Ya aşırı hızlı büyüme dönemine girdi ya da bişe var

Ay mısır unu kavururken göz kararı tuz eklemeyi unutma haa 😂😂
Evet onu da yapmıştım olmuştu gayet 😂😂😂 Bi de fırına sürerim ben yanık severim 😍
Kız sen hayırdır bugün bütün sağlıksızlardan gidiyorsun 😂😂
Sağ ol canım atarım tuz pek tüketmiyorum ama atarım. Ay ben hep böyle o kilolar nasıl alındı 🤪 bugün yapmayacağım mıhlamayı sabah yaparım öyle şeyleri. En azından akşama kadar biraz yakarız 😬 fırında hiç denemedim canım daha cıvık yapılması gerekir sanırım 🙄 şimdi uğraşamam artık

Kızlar ben bişe dicem 2 gündür aşırı şişliğim ve gerginliğim var karından bahsediyorum. Ya 7 8 aylığın 4 ay versiyonu böyle gergin mi sizin göbekler de. Ya aşırı hızlı büyüme dönemine girdi ya da bişe var
Ara ara oluyor kuzum belki geçicidir ve bağırsaklarla ilgilidir benim karnım baya büyüdü ama.

Sağ ol canım atarım tuz pek tüketmiyorum ama atarım. Ay ben hep böyle o kilolar nasıl alındı 🤪 bugün yapmayacağım mıhlamayı sabah yaparım öyle şeyleri. En azından akşama kadar biraz yakarız 😬 fırında hiç denemedim canım daha cıvık yapılması gerekir sanırım 🙄 şimdi uğraşamam artık
Yaa 😂😍
E tabi akşama ağır gelir hem onlar en azından ona dikkat edelim

İşte normalde kilo aldırmaz bundan daha kötü beslenirim şimdi aldırıyor 😅 kendimce bin defa onu şu saatte şu gün yersem bunu bu gün yiyeyim filan kur dur kafada hiç benlik değil 😂
Ya yılların yerleşmiş beslenme düzeni ve şekli çok zor değişir amaaan salla gitsin 😂😂😁

Diğer başlıklardan tecrübe edenlerden edindiğim bilgiler bebeklerin büyümesine iyi gelen gıdalar: yeşil mercimek, tahin-pekmez, muz, kaşar peyniri, kefir, sütlaç, kırmızı et. Özellikle muzu her gün tüketiyorlar 🙄

X