2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yok canım bende doktoruma dedm hıcam ben korkuyrm yollar biraz kasisli dedm o zaman kimse hamile kalamazdı demişti Kalbini ferah tut dinlen yapma hiç bişey canım
Tekrar oldu çok hafif ve ben yürüyüşe çıktım 20 dk yürüdüm uzanmak gerekirken inşallah bişi olmaz

Tekrar oldu çok hafif ve ben yürüyüşe çıktım 20 dk yürüdüm uzanmak gerekirken inşallah bişi olmaz
Yavrum sana yat uzan diyoruz sen ne demeye bu sıcakta dolanıp duruyon Yürümekle bir şey olmaz elbette ama test gününe kadar yine de sakin geçir bol suyunu iç ayağını uzat yat başka bir şey yapma

Canım en iyisi bazen herkesten uzaklaşmak en iyisini yapmışsın bol bol kendini dinle temiz hava al kuzum herşey gönlünce olsun inşallah

Yavrum sana yat uzan diyoruz sen ne demeye bu sıcakta dolanıp duruyon Yürümekle bir şey olmaz elbette ama test gününe kadar yine de sakin geçir bol suyunu iç ayağını uzat yat başka bir şey yapma
Sorma derdim neyse kendi kendime bi yürümeler etmeler çok kızgınım kendime

Kilya cığıma katılıyorum. Kız ne yürüyüşü?
Oturma bile, kaldır ayaklarını havaya, yat birazcık.
Kuzum normalde sürekli yatış halindeyim yemek ve wc dışında kalkmiyorum ama bugün hangi mantıkla yuyuyuse çıktım anlamadım dünde çıkmıştım ama bugün o anlattigimdan sonra çıkmam çok saçmalıktı

Kızlar Covid pozitifim…İçim rahat etmeyince akşam test verdim, az önce aradılar ekip geliyormuş. Şok içindeyim, nasıl olabilir asla maskeyi çıkarmamışken, kapalı alanlara girmemişken aklım almıyor. Ne olacak, bebek iyi mi, bir etkisi olur mu bin türlü soru aklımda.. Kendi doktorumdan uzaktayım şimdi bu karantina süresince gidip bakamayacağım da.. kafayı yemek üzereyim, napıcam hiç bilmiyorum

Ah canım benim bir aralıkta ummadıgın yerde hemen bulaşıyor sıkma canını hamile olup geciren bir sürü insan var sen istahsız da olsan yemene icmene bağısıklıgına cok dikkat edeceksin ilacta kullanamayacagın icin kendini ihmal etme sakın

İnanılmaz üzgünüm.. Bugün dönüp hastaneye gideceğiz, hastanede takibiniz yapıldın dedi gelen ekip. İnşallah bebeği görebilirim, inşallah iyidir.. Çok ağır olmasa da semptomlu geçiriyorum, bunun suçluluğu nasıl geçecek bilmiyorum

çok geçmiş olsun canım yemene içmene dikkat et inşallah hafif bir şekilde atlatırsın

Kuzumm çok çok geçmiş olsun ama hemen bu şok etkisinden kurtul bebeğe hiçbir şey olmayacak bunları sil at kafandan hemen dra git bebişini gör ve için önce bi rahat etsin ve bu suçluluk duygusundan kurtul sen gidip özellikle covit olmadin ve gayette dikkatliydin. Bazı şeyler elimizde olmadan oluyor maalesef. Bende evdeyken ağzım maskeli olduğu halde babam gelmişti onunda ağzı maskeliydi üstelik çok uzagimda oturuyordu ve covit olduğunu bilmiyordu öyle geçti bizede. Kekik bebeğe zararlı mı bilmiyorum onu Dr sor ama değilse kekik suyuda iç, benim görümcem sürekli kekik suyu içti çok iyi geldi ona ama tabi sen önce Dr a sor

Gerçekten aklım almıyor.. Kendi arabamızla seyahat ettik, mola yerlerinde durmadık bile yemek için vs sadece tuvaleti kullandım.. Geldiğim yer yayla, açık temiz hava.. Yola çıkmadan önce kontrollerim vardı hastaneye girip çıktım o zaman mı oldu ne oldu hiç bilmiyorum.. son zamanlarda bebeğin varlığını da hiç hissetmiyorum, moralim çok bozuk. İnşallah bir sıkıntı olmadan atlatırız ikimizde, dua edin bana çokça

Nolur moralini bozmamaya çalış olan oldu artık bebişin gayet iyidir sen hiç merak etme. Hamile olupta covit olan o kadar kadın varki.. sen yaylada kimlerle temas ettin tek miydiniz ? Ya ordakilerden geçti yada gitmeden hastaneye gittiğinde geçti ikisinden biri ama oldu bi kere sen moralini bozmamaya çalış bebişide üzme bugün Dr zaten söyler covit olunca neler olduğunu, ne kullanman gerektigini tatlım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…