2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

aynısı canım ikisi bana hemşire prolutex eczanede bulamazsan progestan dex kullan aynısı demişti göbekten oluyo ikiside 25mg hatta ben önceki tedavimde prolutex pahalı diye progestan dex kullanmıştım bu sefer prolutex kullandım ağrı ve şişlik yapıyor şükür ben bıraktım şimdi sadece haftada 1 proluton kalçadan vurunuyorum pıhtıda büyük ihtimal fitildendir korkma dinlen
Teşekkür ederim cevabın için kuzum. bir sonraki gittimde gelmedi 20 dk önce. Şimdi gittim bu seferde çok afedersin kahverengi ve mor renk damar gibi bişi gelmiş anlamadım ne bu çok açık yazdım kusura bakmayın

Teşekkür ederim cevabın için kuzum. bir sonraki gittimde gelmedi 20 dk önce. Şimdi gittim bu seferde çok afedersin kahverengi ve mor renk damar gibi bişi gelmiş anlamadım ne bu çok açık yazdım kusura bakmayın
Doktoruna haber verdn mi canım kalbini ferah tut canım benim

Bana yardımcı olur musunuz 😔 biraz önce wc de peceteye pirinç büyüklüğünde kahverengi pıhtı gibi bişi geldi, tekrar sildim çok çok az akıntı geldi, öncesinde arabayla iğne vurdurmaya gittik yollar biraz kötüydü eşim çok yavaş kullandı ama bilmiyorum ondan mı oldu acaba kizlar pıhtı gibi böyle
Canım kahverengi akıntı için genelde korkmayın denilir. Bugün kaçıncı günün oldu? İnşallah yerleşme ile ilgilidir. Yoldan olacağını zannetmiyorum kuzum

doktoruna bildir bence canım inşallah yerleşmeden dolayı oluyordur içini ferah tut

Canım kahverengi akıntı için genelde korkmayın denilir. Bugün kaçıncı günün oldu? İnşallah yerleşme ile ilgilidir. Yoldan olacağını zannetmiyorum kuzum
Bugün transferden sonraki 4. Günüm kuzum. Genelde hangi günler oluyor? Ben 9. Günde filan olursa oluyor diye biliyorum. Yol harici birde baya tencere filan yıkadım bugün derdim neyse 🤦🏻‍♀️

Bana yardımcı olur musunuz 😔 biraz önce wc de peceteye pirinç büyüklüğünde kahverengi pıhtı gibi bişi geldi, tekrar sildim çok çok az akıntı geldi, öncesinde arabayla iğne vurdurmaya gittik yollar biraz kötüydü eşim çok yavaş kullandı ama bilmiyorum ondan mı oldu acaba kizlar pıhtı gibi böyle
Fitilden oluyor canım o, içini ferah tut kanama bs yoksa.. Bende hala bazen fitil kalıntısı daha koyu geliyor, böyle sümüksü bi yapı gibi, transferde zarar gören kılcal damarların vs tortusunu atıyordur.. O kadarcık yoldan bişi olmaz merak etme

Fitilden oluyor canım o, içini ferah tut kanama bs yoksa.. Bende hala bazen fitil kalıntısı daha koyu geliyor, böyle sümüksü bi yapı gibi, transferde zarar gören kılcal damarların vs tortusunu atıyordur.. O kadarcık yoldan bişi olmaz merak etme
Evet sonra baktım tertemizdi hicbirsey yoktu pecetede ama bi 10 dk önce gittim bu seferde böyle kahverengi ve mor renk damar gibi bişi geldi incecik sanırım dediğinden

Çok geçmiş olsun tatlım 🤲🏻 ben transfer günü covit olmuştum biliyorsun. İlk gece vücudumda aşırı yanma ateş terleme olmuştu. Sonra gribe çevirmişti. Eşiminde o şekilde oldu. Telaşlanma böyle degilse senin hava degisimindendir. Bal+zencefil+limon karışımı iç sürekli çok iyi gelir. Bol bol dinlen
Öyle terleme fln hiç olmadı canım.. covid diildir diye düşünüyorum ama yarın yine de test vericem her ihtimale karşılık. Dediğin gibi bal karışımı içiyorum, bakalım yavaş yavaş geçecektir heralde

Öyle terleme fln hiç olmadı canım.. covid diildir diye düşünüyorum ama yarın yine de test vericem her ihtimale karşılık. Dediğin gibi bal karışımı içiyorum, bakalım yavaş yavaş geçecektir heralde
Terleme ateş yoksa değilsindir Allah korusun. Çünkü en büyük belirtidi feci ateş yapıyor

Yok vermedim canım sonradan gittiğimde hiçbir şey yoktu tekrar olursa söyleyeceğim. Bugün biraz bulaşık filan yıkadım tencere vs ve kasisli yollardan geçtim bişi olur mu
Canım yoldan bisey olacağını sanmıyorjm biz 700 km yol geldik sonrasında bulasikta bu sürecte cok egilip kalkma kendini cok yorma rengi kırmızı olmadigi sürece korkma bisey olmaz Allah ın izniyle

Canım yoldan bisey olacağını sanmıyorjm biz 700 km yol geldik sonrasında bulasikta bu sürecte cok egilip kalkma kendini cok yorma rengi kırmızı olmadigi sürece korkma bisey olmaz Allah ın izniyle
İnşallah 🤲🏻 inşallah bu minik lekede tutunma belirtisidir. Bugün 4. Gün gerçi olur mu daha erken mi bilmiyorum da

merhabalar kızlar ben geldim...
iyi dileklerini yazan herkese çok teşekkür ediyorum tek tek alıntılayamadım..
kendimi herşeyden soyutlamak istedim.annemle köy evimize çıktık.telefonumu kapattım.çünkü süreci bilenler saolsunlar sürekli arayıp yanımda olmak istiyorladı ama hep ben onlara kendimin iyi olduğumu anlatmak zorunda kaldım yoksa sürekli bi acıma üzüntü içinde geçiyordu konuşma...
doktor 5 gün sonra gebeliği sonlandırmamız gerekiyor dedikten sonra en zoruda bilipte beklemek oldu allah kimseye yaşatmasın...
allahım hepinize sağlıkla bebeklerinizi kucağınıza almayı nasip etsin..bende nasip olursa eylül sonu,ekim gibi tekrar transfer tedavisine başlayacağım..

Bugün transferden sonraki 4. Günüm kuzum. Genelde hangi günler oluyor? Ben 9. Günde filan olursa oluyor diye biliyorum. Yol harici birde baya tencere filan yıkadım bugün derdim neyse 🤦🏻‍♀️
Canım tam bilmiyorum ne zaman olur yaşamadım ama beşinci gün embriyosu ise tutunma olmuştur. Sakin ol bakalım dinlen uğraşma bir şeyle. Dikkat et kendine. İnşallah hayırlara vesiledir 🤲🏻

kendimi herşeyden soyutlamak istedim.annemle köy evimize çıktık.telefonumu kapattım.çünkü süreci bilenler saolsunlar sürekli arayıp yanımda olmak istiyorladı ama hep ben onlara kendimin iyi olduğumu anlatmak zorunda kaldım yoksa sürekli bi acıma üzüntü içinde geçiyordu konuşma...
doktor 5 gün sonra gebeliği sonlandırmamız gerekiyor dedikten sonra en zoruda bilipte beklemek oldu allah kimseye yaşatmasın...
allahım hepinize sağlıkla bebeklerinizi kucağınıza almayı nasip etsin..bende nasip olursa eylül sonu,ekim gibi tekrar transfer tedavisine başlayacağım..
Kuzum benim bir ara verip kendi haline kalmak biraz daha iyi gelmiştir. Kolay bir durum değil ben de yaşadım. Rabbim inşallah sonraki süreçte en sağlıklı şekilde nasip etsin 🤲🏻❤️

Sen çok güçlü bir kadınsın 🙏🏻 iyi ki herkesten, herşeyden uzaklasmissin.. kendini toparlamana çok sevindim☺️ iki ay sonra tekrar güzel süreçler başlıyor 🥰🥰🤲🏻❤️

Yok vermedim canım sonradan gittiğimde hiçbir şey yoktu tekrar olursa söyleyeceğim. Bugün biraz bulaşık filan yıkadım tencere vs ve kasisli yollardan geçtim bişi olur mu
Yok canım bende doktoruma dedm hıcam ben korkuyrm yollar biraz kasisli dedm o zaman kimse hamile kalamazdı demişti ☺️ Kalbini ferah tut dinlen yapma hiç bişey canım

En iyisini yapmışsn canım birde insanlara laf anlatmak zaten sürecten daha cok yoruyor insallah Rabbim en kısa zamanda sağlıkla sıhhatle bebegini kucağına almayı nasip eder

X