2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Prolutex le progestan dex aynı mi kuzum ya bende vuruldugumdan beri karnım ağrıyor yani adetimsi bir his oluyor acaba dedim belirti mi yoksa iğneden mi biraz umutlandimda
Aynı değil kuzum söylediğini bilmiyorum ama adet ağrısı gibi ağrı yapacağını zannetmiyorum göbekten yapılan iğnelerin

Bende aynen senin gibiyim uykuya daldığım en iyi uyku pozisyonu zaten sıcaktanda yatılmıyor oda ayrı bir sorun

Ayy kendi kemdime nazar ettim heralde aksamdan beri bulantıdan karın agrisindan uyuyamdm bugünde hicbirsey yiyemedim cıkarmaktan icim dışıma çıktı

Kızlar hiç keyfim yok yaa en son buraya mide bulantım geçti hiç belirtim kalmadı yazdıktan sonra bi üşüttüm.. kaç günden beri boğaz ağrısı, halsizlik, burnum kaşınıyo.. Bal, zencefil, karabiber idare etmeye çalışıyorum ama gittikçe daha kötü oluyo gibi.Ateşim biraz çıkar gibi oldu bugün. Tatildeyim doktora da gidilmiyo burda bi de bayram öncesi. Önerileriniz var mı bu soğuk algınlığına ne iyi gelir kii..herşey yenilip içilmiyo da

Kuzum ya kötü olmuş çok geçmiş olsun ya.. yani şimdi yok yere telaş yaptırmak istemem de ama covid in yeni varyasyonları nezle gibi oluyormuş. İyileşme olmazsa test ver muhakkak. Ballı süt filan klasik şeyler söyleyebilirim dediğin gibi gebelikte farklı bitkisel şeyler sorun oluşturabilir. Belki C vitamini takviyesi alabilirsin. İnşallah tez zamanda geçer

Yarın iğne için hastaneye gidicem, o zaman test vermeyi düşünüyorum canım ama covid’lik bir ortama girmedim hiç. Özel aracımızla seyahat ettik, mola yerlerinde restoranlarda bile durmadık herkes maskesiz geziyor diye.. Yaylaya inip çıkıyoruz, hava değişiminden oldu diye düşünüyorum ama tabii covid olasılığını da göz ardı etmemek lazım

Anladım kuzum o zaman üşütmedir dediğin gibi. Limonlu ılık su iç en azından en iyisi sanırım C vitaminine yönelmek zencefil hakkında bilgim yok zararı olur mu bilmiyorum kuzum varsa pekmez yiyebilirsin boğaza iyi gelir. Bir de bol su tüket. Ateşin varsa parol al muhakkak. Almaktan çekinme. Çok geçmiş olsun

Bu hastalık da normal zamanda bile süründürüyor, bakalım ilaçsız fln nasıl gececek, pekmezi iyi dedin canım onu da yiyeyim.. Covid olmasın da, idare edicem bi şekilde

Bu hastalık da normal zamanda bile süründürüyor, bakalım ilaçsız fln nasıl gececek, pekmezi iyi dedin canım onu da yiyeyim.. Covid olmasın da, idare edicem bi şekilde
Çok geçmiş olsun tatlım ben transfer günü covit olmuştum biliyorsun. İlk gece vücudumda aşırı yanma ateş terleme olmuştu. Sonra gribe çevirmişti. Eşiminde o şekilde oldu. Telaşlanma böyle degilse senin hava degisimindendir. Bal+zencefil+limon karışımı iç sürekli çok iyi gelir. Bol bol dinlen

Bana yardımcı olur musunuz biraz önce wc de peceteye pirinç büyüklüğünde kahverengi pıhtı gibi bişi geldi, tekrar sildim çok çok az akıntı geldi, öncesinde arabayla iğne vurdurmaya gittik yollar biraz kötüydü eşim çok yavaş kullandı ama bilmiyorum ondan mı oldu acaba kizlar pıhtı gibi böyle

Canım fitilden kaynaklıda olabilir kahverengi lekeyi cok önemsemiyorlar insallah tabi yerlesme belirtisidir

Prolutex le progestan dex aynı mi kuzum ya bende vuruldugumdan beri karnım ağrıyor yani adetimsi bir his oluyor acaba dedim belirti mi yoksa iğneden mi biraz umutlandimda
aynısı canım ikisi bana hemşire prolutex eczanede bulamazsan progestan dex kullan aynısı demişti göbekten oluyo ikiside 25mg hatta ben önceki tedavimde prolutex pahalı diye progestan dex kullanmıştım bu sefer prolutex kullandım ağrı ve şişlik yapıyor şükür ben bıraktım şimdi sadece haftada 1 proluton kalçadan vurunuyorum pıhtıda büyük ihtimal fitildendir korkma dinlen

Link ya da foti atsana kuzum bakayım. Daha erken diyordum ama kendimi zapt edemiyorum yatarken zaten birkaç saat uykumuz var şu sıcakta ona da tedirgin olmayayım
Link ya da foti atsana kuzum bakayım. Daha erken diyordum ama kendimi zapt edemiyorum yatarken zaten birkaç saat uykumuz var şu sıcakta ona da tedirgin olmayayım

Eklentiler

• Screenshot_20210718_161048_com.android.gallery3d.jpg
    60,3 KB · Görüntüleme: 43
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…