2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Sen yanında destek oluyorsun hemşiresin ama 🥰 alışkanlıkların var 🥰 yok arkadaş doğum videosu falan bir izledim de daha tövbe ettim 😂😂😂😂
Evet çok kadın gördüm kes beni çıkarşunu diye bağırdıktan sonra bebeği görünce pamuk gibi olan 🥰 siz o çatalda olan zorlama doğumlara odaklanmayın doğal doğumu araştırın epizyosuz nst ye bağlı olmadan vs

Evet çok kadın gördüm kes beni çıkarşunu diye bağırdıktan sonra bebeği görünce pamuk gibi olan 🥰 siz o çatalda olan zorlama doğumlara odaklanmayın doğal doğumu araştırın epizyosuz nst ye bağlı olmadan vs
Hmmm 🤦‍♀️🥰 ilkim acil doğumdu iki gün sancı 3. Gün doğum çok zordu suni sancıyla rahim açıcı ilaçlar ne kadar zor olduysa sadece baktım oğluma alamadım kucağıma takatim kalmamıştı. İkincide gece mutfak temizliği ütü çamaşır derken sıcak süt yaptım afiyetle içtim gece 1’de tuttu sancım ama bu sefer evde çekecem dedim ne zaman dakikaya düştü gittim hastane 8 gibi doğdu 8 saat sonra… bide gebersende bir yudum su var

Kaç ssaat sürüyo spinal
Klasik 45dk_1saat arası genel spinal aynı ilk 15 dk da bebek çıkıyor ilk muaynesini yapıp götürüyolar mide bulantısı oluyor ilaç yapıyolar geçiyor bide ben biraz göğsümde baskı hissettim normalmiş bide acayip üşüdüm ameliyathane buz gibi tabi

İlkinde öyle perişanım kolumda serum karnımda nts cihazı bittim bittim su da vermiyorlar pilates topuna oturuyorum yürüyorum doğumhanede rahmin iyice açılmasını bekliyorum neyse yalvardım WC gidiyim elimi yüzümü yıkayım 😂😂😂 diye tabi benim niyet farklı 😂😂 kafamı musluğa taktım kana kana su içtim 😂😂😂 ne gündü ya aradan 10 yıl geçti

Hmmm 🤦‍♀️🥰 ilkim acil doğumdu iki gün sancı 3. Gün doğum çok zordu suni sancıyla rahim açıcı ilaçlar ne kadar zor olduysa sadece baktım oğluma alamadım kucağıma takatim kalmamıştı. İkincide gece mutfak temizliği ütü çamaşır derken sıcak süt yaptım afiyetle içtim gece 1’de tuttu sancım ama bu sefer evde çekecem dedim ne zaman dakikaya düştü gittim hastane 8 gibi doğdu 8 saat sonra… bide gebersende bir yudum su var
Ilki zor olmuş ve evt sancıyı evde çekmek çok daha kolay oluyor 🥰

İlkinde öyle perişanım kolumda serum karnımda nts cihazı bittim bittim su da vermiyorlar pilates topuna oturuyorum yürüyorum doğumhanede rahmin iyice açılmasını bekliyorum neyse yalvardım WC gidiyim elimi yüzümü yıkayım 😂😂😂 diye tabi benim niyet farklı 😂😂 kafamı musluğa taktım kana kana su içtim 😂😂😂 ne gündü ya aradan 10 yıl geçti
Evet 5dk düşünce aralık hastaneye gidin diyorlar 🥰

Klasik 45dk_1saat arası genel spinal aynı ilk 15 dk da bebek çıkıyor ilk muaynesini yapıp götürüyolar mide bulantısı oluyor ilaç yapıyolar geçiyor bide ben biraz göğsümde baskı hissettim normalmiş bide acayip üşüdüm ameliyathane buz gibi tabi
Off hepside zor ya napıcam ben bilmiyorum doğum anında ölcem gibi geliyo aralıkta korona oldum hiç bişey anlamadım ama çabuk yoruluyorum çarpıntım oluyo nefes nefeseyim çok zayıfım bide kilolu olsam nolcak bilmem

Off hepside zor ya napıcam ben bilmiyorum doğum anında ölcem gibi geliyo aralıkta korona oldum hiç bişey anlamadım ama çabuk yoruluyorum çarpıntım oluyo nefes nefeseyim çok zayıfım bide kilolu olsam nolcak bilmem
Benimde çarpntım oluyor bide kalsiyumum düşk kadılma ve uyuşmalarım var ilacın tadı berbat pazartesi hap aldrcam 🥰

Kızlar bebek için alışverişlere başlayanınız var mı? Benim ilk bebek o yüzden her bişeyini yeni alacağız ve çok deneyimsizim 😝 bi liste gibi bir şey yapan var mı neler almak lazım?☺️

1 lt lik falan şişeye koy canım en fazla 3 tane bitir mesela
Öyle birşey ki içmeyenin hiç içesi gelmiyor içende kendini durduramıyor 😐 mesela 2,5 lt yi az az gunduz bıtır yarım lt de gece 🤩bir kac gune alısırsın zaten o kadar içmeye
Bende 17 yasında diyetisyene gitmiştim ilk adam su iç diyince ben kendimi frenleyemeyıp 5 lt rahat bitiriyordum sonra doktor 3 lt yi gecme diyince azaltmıstım cidden insan bir içince duramıyor 🤩
Şuanda ise kana kana su içebilecegım gunlerın cidden hayalını kuruyorum 🤷‍♀️
Gece yarım lıtre mı :)) benım evde su bardaklarım bıle yarım pet sıse alıyor. Hıc küçük bardak kullanmam bır bardak yetmeyecegı ıcın.
Sızın de ısınız zor ALLAH yardımcınız olsun

1 lt lik falan şişeye koy canım en fazla 3 tane bitir mesela
Öyle birşey ki içmeyenin hiç içesi gelmiyor içende kendini durduramıyor 😐 mesela 2,5 lt yi az az gunduz bıtır yarım lt de gece 🤩bir kac gune alısırsın zaten o kadar içmeye
Bende 17 yasında diyetisyene gitmiştim ilk adam su iç diyince ben kendimi frenleyemeyıp 5 lt rahat bitiriyordum sonra doktor 3 lt yi gecme diyince azaltmıstım cidden insan bir içince duramıyor 🤩
Şuanda ise kana kana su içebilecegım gunlerın cidden hayalını kuruyorum

Sezeryen yapcam çünkü normal doğurcak cesaretim yok canım o şey yok bende🤣 panikten giderim sezeryan da korkuyom acı çekmek istemiyorum dayanıksız biriyim biraz ben eşimle bile yeni evlendiğimde beraber olamadım yeni evliyim tam oldu derken hamile kaldık🤣
😁😁 Dogum işi kolay degil ya 😐
İyi bak minnoş olmuş 😁
[/QUOTE]

😁😁 Dogum işi kolay degil ya 😐
İyi bak minnoş olmuş 😁
Sezeryan denediniz mi acıyormu
[/QUOTE]

Sezeryanda birsey hissetmiyorsunuz aci yok his yok , bebeğinizi gorme ani harika bir duygu....benim tüm cevrem sezeryandan sonra hemen ayaklandı ama benim kalkmam iki haftayı buldu benim vucudumlami alakalı dr hatasını bilemiyorum. Su anda kuzenlerimin cok memnun kaldığı dra gidiyorum. Sezeryan ani degil sonrası korkutuyor beni

X