2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
bu teoriye göre evet kız ama 2-3 kişi var tutmadığını söyleyen.. fakat geneli tutuyor..

Bir an önceeeeee ekim kasımmmmm gelsiiiiiiin istiyorummmmmmm
Bugun 2-3 sayfa haziran annelerinin topıgını okudum sanki son haftalardaymısım gibi heyecan, stres yasadım inşallah o zamanları görür tek tek yazarız kucagıma aldım diye

Özlüyorum biran önce kasım olsun istiyorum ama çok korkuyorum ameliyattan
Planlı sezeryan mı olmak istiyorsun canım?
Ben ilkinde catı muaynesınde catın dar denmesıne ragmen ısrarla normal dogum yapıcam dedim hiç video izlemedim okumadım falan daha korkusuz gittim doguma ama ne yalan söyliyim şimdi yasayacaklarımı bilinnce öyle cesur olamıyorum her ıkı dogum şeklinden hangisi olursa olsun en rahat şekilde atlatırız inşallah
[/QUOTE]
Sezeryen yapcam çünkü normal doğurcak cesaretim yok canım o şey yok bende panikten giderim sezeryan da korkuyom acı çekmek istemiyorum dayanıksız biriyim biraz ben eşimle bile yeni evlendiğimde beraber olamadım yeni evliyim tam oldu derken hamile kaldık

Sezeryen yapcam çünkü normal doğurcak cesaretim yok canım o şey yok bende panikten giderim sezeryan da korkuyom acı çekmek istemiyorum dayanıksız biriyim biraz ben eşimle bile yeni evlendiğimde beraber olamadım yeni evliyim tam oldu derken hamile kaldık
[/QUOTE]
Dogum işi kolay degil ya
İyi bak minnoş olmuş

Dogum işi kolay degil ya
İyi bak minnoş olmuş
[/QUOTE]
Sezeryan denediniz mi acıyormu

Cumartesi bunları tekrar sorarım canım. Şeker yüklemesini sağlık ocağında da yapabilirsin. Ben öyle düşünüyorum.

Cumartesi bunları tekrar sorarım canım. Şeker yüklemesini sağlık ocağında da yapabilirsin. Ben öyle düşünüyorum.
Sorarsan konuşalım yine . Ben biraz yakınım gibi sigortaya çünkü . Sağlık ocağı bana şeker yüklemesinden bahsetmedi . Mayıs genel kontrol kan tahlilleri için çağırdı, sanırım haziran ortasında da tetanoz aşısı için .

Tamam canım, haberleşiriz.

Doğum sancısı mı bayılırım ilki hakkımı asla helal etmeyeceğim bir dr yüzünden sezeryan oldu 2.de en azından sancımı beklicem bebek gelişimini tamamlayıp kendi gelmek istesin dedim. Sancılandım ve gittim. O an salgılanan oksitosin süt üretimi için çok önemli ve çok kitap okudum doğum ağrılı olmak zorunda deil kafalarımızda malesef böyle bir tabu var anlatılmş korkunç doğum hikayeleri vs kadınsın doğanda var vucudun bunu için yaratılmış bence normal doğum harika 3.bebeğimde 48 saat doğum dalgalarını karşıladım. Çok istedim ssvd yapmayı son ayda plates topları hurmalar ahududu çayları sıcak duşlar. En son dr bebek kafasını dikişlerine dayamış yırtılırsın deyince aslında ilk doğumum olsa her riski göze alırdım ama evde iki bebeğim daha vardı sezeryanı kabul ettim. Sezeryandan nefret ediyorum genel anestezi sonrası kabus kabızlıktan bir hafta oturarak uyumaktan yatınca dikişlerim geriliyordu. Dikiş acısından nefret ediyorum bana doğum sancısını verin dualar yaktığım mumların loş ortamıyla zaten hemen çok şiddetli sancın olmuyor son an o sancılar şiddetleniyor doğuma yakın vakitte başlarda daha hafif daha seyrek sıcak sıyla geçen yada hafifleyen 4.bebem normalden umudu kestim ama yine sancı beklicem

Eyvah eyvah sancılar doğumlar başlamış koş koş patır patır sırayla eee kolay değil ama yinede normal doğum yapmış ama öyle videolardan nefret ediyorum resmen tiksiniyorum bırakın herkesin doğumu kendine özel hiç bakmayın hazımsızlıktan dolayı şişen karnım ve tartıya çıkınca 1 kilo kadar fark ediyor moralim bozuk kendime hiç bakamıyor gibi depresyona girdim

Vay kadırgalı Allah kolaylık versin bol şans bi avazda doğurasın inşaAllah genel olmak zor diyolar spinal epidural sezeryenlar daha iyimiş diyolar

Ben çok doğumda bulundum hemşireyim bayılırım o bebeğin gelişi annenin göğsüne konması ve kadın ne yaşadıysa anında utur derin bir oh çeker şükürler olsun der

Vay kadırgalı Allah kolaylık versin bol şans bi avazda doğurasın inşaAllah genel olmak zor diyolar spinal epidural sezeryenlar daha iyimiş diyolar
Ikisini de oldum spinalde amelkyatta vakit geçmiyor bitmiyor mübarek genel evet daha zor ama gözünü açıyodun odandasın

Ben çok doğumda bulundum hemşireyim bayılırım o bebeğin gelişi annenin göğsüne konması ve kadın ne yaşadıysa anında utur derin bir oh çeker şükürler olsun der
Sen yanında destek oluyorsun hemşiresin ama alışkanlıkların var yok arkadaş doğum videosu falan bir izledim de daha tövbe ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…