2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Hayirli olsun bebebisin canim. Ilk kacinci haftada tahminde bulundu canim doktorun ya bizim daha hic gostermedi tahmin bile yok gidip geliyoruz bir heycanla esimle ama keyifci capraz yapmis bacaklari el ense yatiyo
Ben yarım saat önce çikolata yemiştim bi sn durmadı hoplaya zıplaya denemdeiyseniz bir deneyin denerim 11+5 te erkek dedi doktorum o kadar net gördüm dedi görüntü durdurup bize gösterdi

Doğru bir yorum..
Testleri yaptırmayıp o strese girmeyen, sonradan da başka şeyleri düşünüp streslenmesin boşuna..
strese girmemek icin diyilde,Allah korusun bi sorun bile olsa mecbur dunyaya gelmesine mani olacak yetkimiz yok diye yaptirmadim.12 senelik bekleyisin ustune Allahim ne verdiyse hamd olsun.annelik hep stres olmak zaten.36 yasindayim annem 69.hala gozunde bebek oldugumdan stresli kadin.bi konuda rahatlasak baska bir seyini stres yapacaz :)

Kızlar çok şükür hiç bir sorun yok zaten bebeğim 13+5 olması gerekirsen maşallah 14+4 yani zaten 2 Li zamanı geçmiş ona rağmen Dr ayeıntlı olarak baktı ve alakası bile yok ölçümler yanlış dedi çok şükür bana moral verdiğiniz ve yanımda olduğunuz için çok teşekkür ederim bu arada pipimizi gösterdik bize de bir erkek geliyor

Tebrik ederim canım

Ayy ne güzel çifter müjdee tebrik ederim sağlıkla kucağına al inşallah

Canım çok sevindim sağlıklı haberlerine,cinsiyet içinde hayırlı olsun oğluşun sağlıkla gelsin inşallah Bu doktorların yanlış ölçümlerini aklım almıyor benim ya neyseki korktuğun olmamış çok şükür

ay masaAllah.Allah nazardan korusun.sizin boy kac?ben 2 gun sizden ondeyim ama boyu 9 sm kq 150.bucuruk.cok korktuydum,kizlar sagolsun genetik ola bilir dediler.biraz rahatladim
Valla benim boy kısa 1.57 eşimde uzun sayılmaz aslında yanlış mi anladım acaba doktoru dicem ama. 17+3 cıktı bebek belki ileride olmasının etkisidir

Merhaba kızlar ben de sessiz takipte olanlardanım her gün okuyorum mutlaka ama yazamıyorum hergün. İnşallah herkes sağlıkla alır bebekleri kucağına . 12+6 yız tahminde bulunabilecek var mı

Eklentiler

• B93842C1-A4AE-4C5C-B4E1-217D8B6F50F8.jpeg
    87,5 KB · Görüntüleme: 49
  • 5ED7426D-245E-48C7-B951-8A016E53694B.jpeg
    83,7 KB · Görüntüleme: 49
Canım naptın bidaha doktora gittin mi

Merhaba kızlar ben de sessiz takipte olanlardanım her gün okuyorum mutlaka ama yazamıyorum hergün. İnşallah herkes sağlıkla alır bebekleri kucağına . 12+6 yız tahminde bulunabilecek var mı
Ben göremedim nub çizgilerini belli olmuyo bu resimlerde ama belki başkası anlar sağlıkla gelsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…