2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
İçimi ferah tut canım böyle kötü şeyleri düşünme inşallah bi sıkıntı çıkmayacaktır

Canım ben bişey çıkacağını sanmıyorum cut off değerinin altında yazıyormuş zaten.İcini ferah tutben nifty yaptır demeye geldim.Ama dediğim gibi bence bebişin sağlıklı

Allahın izniyle herşey yolundadır merak etme pozitif ol kötü şeyler düşünme dua en iyi ilaç insana

Maşallah canım Rabbim yavrularınla sana uzun ömür versin. Bu mucize de tüp bebek mi acaba?
Amin canm hepimize inşallah yok bu yam bir mucize sürpriz bebek
Aramızda hoşgeldin önce canım . Maşallah kuzularina Allah bağışlasın umarım bu gebelikte sağlıkla ve zamanında alirisn kucağına
Hoşbulduk Amin canm inşallah hepimiz sağlıcakla kavuşuruz bebeklerimize

Bu hafta okullar açıldı bizim baya zor bir hafta geçti 2 liye gittim cinsiyet öğrendim bir paşam daha olacakmış bir ihtimal kız olabilir mi acaba dedim yok dedi hayırlısı ve sağlıkla gelsinler de cinsiyet 2. Planda artık ... 2 linin ıltrason görüntüsü iyiydi ama kan çıkmadı henüz orada yaşım 39 olduğundan risk yüksek çıkar dedi bakalım görücez

O zaman ikinci pipilin hayırlı olsun sağlıkla kavuşun..

İçini ferah tut canım Allah’ın izniyle bişi olmaz , başka doktora daha git için rahat etsin
Ama stres yapma bence bebeği de endişelendirme

Bu arada “ikili test” sonuçlarım çıktı.. Doktora da mesaj ile gönderdim, baktı.. Çok şükür her şey normalmiş.. Darısı sonucunu bekleyenlerin başına

Cok şükür cnmm, cok sevindim maasallah annesiii
Hayirlisi olsun cnm cok sevindim harika
Hayırlısı olsun maasallah
Amin inşallah şimdi çıktım çok şükür ultrason temiz çıktı doktor %99 erkek dedi
Maasallah cnmmm
Ay ne cok erkek bebis var gurupta..Ben de bugun oglum olacagini ogrendim
Hayirlisi olsun
Erkek bebiş doldu topicbenim de nub tuttu.İkra Meyraya atmıştım erkek demişti doğru çıktı
Hayırlısı olsun

Ense tek başına kıstas değil, evet onemli belki ama tek basina bir sonuç vermiyor, uzme kendini dur bakalım biraz bekle. Genetik faktörler de çok etkiliyor. İnsallah guzel cikacak sonuclar. Hem burun kemigi de oluşmuş bak.

Evet canım bakıldı dün ayrıntılı ama devlet hastanesinde şimdi özele gidiyorum kendi Dr uma burda özel yok die devlete gitmiştim dünkü ayrıntılı ultroson yapan bayanda aynı şeyi söyledi kafatası omurga burun hepsi normal olmadı gerektiği gibi evet sınırda ama ben zannetmiyorum dedi. Bugün de kendi Dr böyle konuşursa çok mutlu olacağım inş camım saol

Henüz cinsiyet öğrenmedim sormadım ama sanırım erkekte kız da. Olsa babaya benzeyecek iri bir bebek olabilir sanırım genetikte olabilir birde bulantı döneminde çok tuzlu yedim resmen tuz yemek için erik aldım hala şu otobüs tutma hissi bende devam kesilsin die ve canım istiyor diye gazla tükettim acaba etkisi varmı hepsini sorucam bu gün nasipse canım

Güzel haberlerle gel canm dualarım seninle

Canım daha önce bahsetmiştim benim ölçümlerimi perinatolog yaptı ,ve ölçerken bana dedi ki iyi ki gelmişsin yoksa boynun altından geçen kordonuda enseye katıp seni ense kalınlığı fazla diye korkutabilirlerdi dedi.Bana sadece ense kalınlıgıyla gelen hastalarımın çoğunda böyle yanlış ölçümler oluyor dedi.İçini ferah tut sadece ense sıkıntılıysa ya yanlış ölçmüştür yada dediğin gibi başından atmıştır..Rabbim güzel haberlerle dönmeyi nasip etsin,kimseyi evladıyla sınamasın inşallah

İnşallah hayırlı güzel haberler alırsın canım rabbim kimseyi evladıyla sınamasın

İşte bazen bebeğin duruş şekli falan hepsi önemli geçen yarım saatten fazla zaman harcadı doktorum çok salladı oynasın diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…