2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Neden ilacsiz olsun istiyorsun canim, bence kullan ilacını. Kotu seyler getirme aklina, bunu yaşayan gebe cok fazla.

Sizinki hipertiroidi onun etkilerini bilmiyorum ama misal benim tiroidlerim yok alındı ben gebelik boyu hatta ömür boyu ilaç kullanmak zorundayım her ay tsh baktrıyorum yükselmesin normal değerlerde kalsn diye hatta pazartesi inşallah endokrin randevum var ilaç dozunu ayarlayacak

Çok teşekkür ederim ben de giderim belki bir de prof Serkan Güçlü yü öneriyorlar ikisini de araştırayım cvs yaptırırsanız da yazar mısınız çok sevinirim

Geç döllenmeyse öyle çıkabilir benim de öyle çünkü 11 ocak olan adetimi 29 ocak olarak düzenledi ultrasonda öyle devam ediyoruz
İlaç kullanmayı kimse istemez ama bende gebelikten önce de vardı gebe kalınca dozumu yükseltti doktor 11+4 te tekrar yüksek çıkmış mecbur 1 defa daha yükseltti ilaç kullanınca düzelir hamilelikte çok normal yükselmesi o kötü şeyleri okuma boşver böyle olan çok kişi var doktor kontrolünde oldukça bişey olmaz allahın izniyle

Günaydın kızlar kadir gecemiz hayırlara vesile olsun bütün hastalıklarımız şifa bulsun günahlarımız affolsun evlatlarımızı sağlıkla kolaylıkla kucaklarımıza almayı nasip etsin rabbim ❤

Hayır canım bende hipotroid var ilaç kullanıyorum ablam da hamileyken sen gibi çıktı ilaç kullandı ve bir sorun yok erken doğurma da olmadı baya normal doğumu bekledi hatta internetten okuma derim

Merhaba kasım anneleri inşallah bence kasımda doğum yapıcam size sormak istediğim birşey var eğer aranızda aptt testi yaptırmış varsa benim sonucum 22.1 sn çıktı ve doktorum hiçbişey söylemedi iğne kullanmam gerekir mi sizin kaç çıkmıştı

Hayır canım bende hipotroid var ilaç kullanıyorum ablam da hamileyken sen gibi çıktı ilaç kullandı ve bir sorun yok erken doğurma da olmadı baya normal doğumu bekledi hatta internetten okuma derim
İnşaallah canım ssvd olacağım için sıkıntı çıkacak diye korktum inşaallah sorunsuz ilerler hepimizin

İnşaallah canım ssvd olacağım için sıkıntı çıkacak diye korktum inşaallah sorunsuz ilerler hepimizin
Bende 2ssvd denemiştim başaramadım bebek kafasını dikişlere dayamış beklersek yırtılırsn dedi ama 48 saat sancı çektim ısrarla bekledim bide 4130grdı 4 kg üzeride risk oluyor malum inşallah sana nasip olur

Nerde denemistiniz bende deneyecem ins hayırlı şekilde nasip olsun

Ben alıntılı kalmısım
Anlamadım cm'n
Tamam o olmalı işte.. 94.000 demek oluyor o ve teoriye göre kız
Dr erkeğe benzettı umarım teorı tutmaz bır kızım var çünkü:) hoş sağlıklı olsun da gerısı onemlı degıl
Budur işte teoriye göre kız oluyor
Hayırlısı bakalım teşekkürler
Her zaman en kötüsü yazar zaten en kötüsünü düşünmeyın. Ilacsız düzeltir ıns niye olumsuz düşünüp kendımızı yıpratacaksınız kı

Bende teori tutmadı valla Gönlünüzden geçen olur inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…