2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Bende okula gittiklerinde rahat edeceğimj umuyordum tam 5 senedir gece uykusu yok en azından uyku hayalim var her gelen çocuğum bir öncekinin kopyası niteliğinde oluyor gece uyumuyor gündüz yemiyor ağladığım baş edemediğim çok zaman oldu bütün hayatım onlar belki bir parça özel hayat hayali de kuruyorum.. Herşeye rağmen hepsini çok seviyorum arada nefes almak istemem beni kötü bir anne yapmaz sanırım neden o zaman 4? Aslında 4.hesapta yoktu ama diğer 3 ü gayet planlıydı. Erkek kardeşimi kazada kaybedince hep geniş aile hayali kurdum. Nasip eden Allaha hamd olsun.. Her yaşın anneliğine hqzırım hem herşey zor olunca çok değerli ve çok güzel olmuyor mu annelik gibi

ALLAH onların ömürlerine omur katsın ins canim. Ne mutlu hayaline kavusmussun

Kızlar bayramdan sonra 13. Hafta içinde olmuş oluyorum
İkili test için geç mi??
doktorum bayramdan sonra da gelebilirsin demişti
12+ larda olmak en iyi zaman ama 13+2 'den sonra ya kalmasın mümkünse tabi öyle okumuştum ben de
Birde göğüs uçlarınız kaşınıyor mu bırode sureklı midem kazınıyor
Benim de bu hafta başladı fazla değil ama kaşınıyo arada
telefondan uğraştım ama ne uygulamadan nede sayfadan yazılanlara dönüş yapamadım kusura bakmayın olur mu aynı zamanda fotoğrafı da ekleyemedim bir de buradan deneyeyim şansımı :)
Ben kız diyorum öyle gördüm bu fotoda
Tekrar alırız inşallah
Ben de hızlı alıyodum başlarda sonra ekmeği azalttım biraz 61 le başladım 64 üm şuan

Prolaktinden olur bir de büyüyo göğüsler ondandır kız senin 4.hamilelik sen bizden daha tecrübelisindir bilirsin
Inan her hamilelik farklı geçiyor hepsinde vucut daha tuhaf tepki veriyor eşim her sene hamilesin artık sana işlememesi lazım diyor ama nafile bildiğin hepsinde değişik şeyler yaşadım birinde file file limon yedim birinde mandalina kabuğu yedim öbüründe hiç bişey aşermedim

Ne güzel rabbim vermiş maşallah peşpeşe tam istediğim gibi

Tabiki her şey onlar için onlar olmayınca evde canım sıkılıyor o sıkıntılı dönemleri unutuyorsun benimki 6.5 oldu hala geceleri korkuyor baş edemiyorum bizimle yatıyor büyüyünce gelecek kaygısı başlıyor bilmiyorum yaşım ilerliyor ondan mıdır nedir küçüğe yaptığım analığı büyüğe yapmadım küçük problemliydi her konuda senin gibi ama büyüğü küçükten daha çok düşünüyorum o çok nazlı küçük her konuda kendini bi şekilde kurtarıyor gece olunca yatarken sohbet ederiz diyor ki, anacım ben evlenmiyecem seni bırakamam ben sensiz yaşayamam canım annem sen hiç yaşlanma babaannem gibi olma daha neler neler rabbim geleceklerini bahtlarını, karşılarına hep iyi insanlar çıkarsın

Kizlar her sey yolunda cok sukur, kan verdim ense kalinligi da iyi hareket etme pek minnos

Cinsiyeti de ogrendik gibi
Erkege benzetiyorum kemik yapısını, bak cikinti da var, bak burda bsy var, erkek diyoem ben dedi
Bana da doktor böyle kendinden emin kesin kız dedi ama ben kendim yine acaba kız mı diyorum 1 kere daha görsek tamam didem ama o da bayramdan sonra artık sağlıkla gelsinler inşallah çok şükür herşeyin yolunda olması çok güzel maşallah ❤

Günaydın kızlar. Ben sık giremuyorum hem çocuk hem iş derken. Biraz okudum gerilerden.

Benim de bugun 11+2 ikili test icin randevum var, sonra da nifty icin kan verecegim ins. Umarım güzel sonuçlar olur.
Güzel haberlerini bekliyoruz
Günaydın Dr kız a benziyor ama değişebilir dedi ikili test ultrasonu normal kanda verdim ilk doğum sezeryan bunda ssvd olacağım inşaallah Dr normal doğumu yaptıracak sıkıntı çıkmazsa
Hayırlı olsun canım
Bende sanki arada bişeyler hissediyorum
Çok geçmiş olsun canım ,umarım kısa sürede geçer bulantıların ❣
Bu arada ikili test sonucum temiz çıktı şükürler olsun. Sadece yas riski 294/1 cikti. Drum temiz sonuclar ama genede isterse nifty yaptırabilirsiniz dedi bende gerek görmedim. Cunku 12700/1 cikti
Hayırlı olsun canım
Bende iğneyi hıc sevmiyorum ya guzel sonuçlar olsun
Ben 13+0 da gitsem geç kalmış olurmuşum 2 Li için sadece ense ölçümü yapılaçak
13+6 ya kadar oluyor ama ne kadar erken gidersen iyi

Kılarrr cinsiyetiniz belli odu

Aaahhh yerim yeerrr.. İrkeklerimiz çoğalıyooooooo

Kızlar selam ben bugün sağlık ocagina kayıt olmaya gittim, 13+0 ız.İlaclarimi yazdırdım , birde tetonoz aşısı icin bir ay sonraya gün verdiler

Aaay beni arayan soran eden yok hâlâ. Hamilelik haberini orda yaptırdığım testle öğrendim, sonra bazı testleri de orda yaptırdım ama Ben mi gidip söylesem özellikle “kaydedin uleeeeyn” diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…