2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Kızlar hemen yazamadim anca yazıyorum, çok şükür gorduk kuzuyu ve şimdilik sadece ultrasona bakıldı, haftaya ikili test icin cagirdi, her sey yolunda gorunuyor suan cooook şükür 🥰🥰🤗🤗 ilk etapta kılını kıpırdatmadi, doktor bastırdı, oynattı, durttu ama nafile hc hareket etmedi, derken bir basladi nerdeyse takla atacak, el salladi bize döndü birsuru hareketler 🤣🤣 doktor diyor ki biraksak butun gun izlersin ama yeter sanırım ahahahahahah🤣 boyu 4.2 cm, 11+1 göründü, bir onceki ultrasona gore 2 gün daha ileride. Oturur pozisyonda duruyordu çok komik 🤭🤭🤭

Merhaba kızlar, yat yat nereye kadar, azıcık şurda oturayım dedim 🤭🤭 cinsiyet tahminlerini alayım eheheh

Eklentiler

• IMG_20210430_181122.jpg
    IMG_20210430_181122.jpg
    64,1 KB · Görüntüleme: 70
merhabalar kızlar, bende nasipse kasım annesi olacağım Rabbim her birimize sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin sağlıkla gelsinler inşallah :KK200::nazar::KK36:
sizlere sormak istediğim bir şey vardı. benim bu hafta çok mide yanmam başladı acayip şekilde sanki ateşle yakıyorlar gibi yiyebildiklerim çok yağlı yada ağır şeyler de değil.
mide bulantısından dolayı çoğunlukla kahvaltı tarzı tüketebiliyorum. soda iç dediler ama sanki soda içtiğimde asiti daha fazla yakıyor gibi oluyor yanma acı hissi oluyor. kendimi üşütme filanda olmadı...:110:
bu haftalarda sizlerde de mide yanması şikayeti oluyor mu öğrenmek istedim:110:
Mide yanması kiminde erken başlıyor benim ilkte 4 aydan sonra başlamıştı pek biseyin faydası olmuyor soğuk süt bı süreliğine iyi geliyor doktora söylediğinde şurup yada çiğneme hapı veriyor hangisini tercih edersen

Merhabaa arkadaşlar bugün kontrole gittim hem gördüm hemde cinsiyetini %90 kız olduğunu öğrendim 🥰🥰
Maşallah canım kızlar çogalıyor 🥰
Hanimlar hepinize mrb, sizi yeni kesfettim. Tahmini dogum tarihi 5 kasim, kese görme 5+3, kalp atışı 6+5, ilk bebegim olacak insallah, yaşım 30. Listeye beni de ekler misin canım.
Hoşgeldin canım 😍 hemen etiketleyelim ygmygm ygmygm
Arkadaşlar 12+2 olduk bebeğimle bugün kontrole gittik cinsiyet tahmini yapabilen var mı? Eki Görüntüle 2838084
Nuba göre kız 😍
Kontrolden geliyorum 💃💃 çok tatlıydı uyuyordu hep ama zorlayınca zıpladı biraz doktora cinsiyet için baskı yaptım 😬😬kıza benziyor dedi
Tebrikler canım gözün aydın 🥰
merhabalar kızlar, bende nasipse kasım annesi olacağım Rabbim her birimize sağlıklı sıhhatli evlatlar nasip etsin sağlıkla gelsinler inşallah :KK200::nazar::KK36:
sizlere sormak istediğim bir şey vardı. benim bu hafta çok mide yanmam başladı acayip şekilde sanki ateşle yakıyorlar gibi yiyebildiklerim çok yağlı yada ağır şeyler de değil.
mide bulantısından dolayı çoğunlukla kahvaltı tarzı tüketebiliyorum. soda iç dediler ama sanki soda içtiğimde asiti daha fazla yakıyor gibi oluyor yanma acı hissi oluyor. kendimi üşütme filanda olmadı...:110:
Bende yok ama bir arkadasımda var ordan biliyorum meşhur bir şurup var ,ondan kullandigini rahatlattigini söylemişti.Doktoruna danış istersen
Kızlar hemen yazamadim anca yazıyorum, çok şükür gorduk kuzuyu ve şimdilik sadece ultrasona bakıldı, haftaya ikili test icin cagirdi, her sey yolunda gorunuyor suan cooook şükür 🥰🥰🤗🤗 ilk etapta kılını kıpırdatmadi, doktor bastırdı, oynattı, durttu ama nafile hc hareket etmedi, derken bir basladi nerdeyse takla atacak, el salladi bize döndü birsuru hareketler 🤣🤣 doktor diyor ki biraksak butun gun izlersin ama yeter sanırım ahahahahahah🤣 boyu 4.2 cm, 11+1 göründü, bir onceki ultrasona gore 2 gün daha ileride. Oturur pozisyonda duruyordu çok komik 🤭🤭🤭
Merhaba kızlar, yat yat nereye kadar, azıcık şurda oturayım dedim 🤭🤭 cinsiyet tahminlerini alayım eheheh
Tebrikler canım gözün aydın 🥰 Resmen sırtıni keseye dayamış 😍 maşallah ona 🧿 nub icin iyi bir foto degil baska var mı canım 😋

Nuba göre kız 😍

Bende yok ama bir arkadasımda var ordan biliyorum meşhur bir şurup var ,ondan kullandigini rahatlattigini söylemişti.Doktoruna danış istersen

Tebrikler canım gözün aydın 🥰 Resmen sırtıni keseye dayamış 😍 maşallah ona 🧿 nub icin iyi bir foto degil baska var mı canım 😋
Cok sag ol canimm, çok mutluyum valla😍😍 yok kuzum sadece bu var elimde🙈 azicik yataydi iyiydi 🤣🤣🤣
Gözün aydın kuzum çok sevindim herşey yolundaymış 🥰 Fotoğraftan tatlış bir kız hissettim bakalım tutacak mı🤗❤️
Sag ol canım 🥰🤎🤎 kız tahminleri çoğaldı, bakalim tutacak mi🤭 ben erkek hissediyorum ama kiz bebek gördüm rüyamda, ama hepsiciii olur😍😍🤗🤗

Nuba göre kız 😍

Ayy çok teşekkür ederim 🥰🥰

Nuba göre kız 😍

Benimkinede tahmin yapar mısın ☺️ bende kız hissettim fotoyu görünce dayler dayler dayler dayler

Kuzum ben senin erkek hissetmiştim 🥰 kız tahmini çoğaldı 🤭
Doktor tahminde bulunmadımı sanada bana iki hafta sonra bakarız dedi
Canım baktım ama fikrim oluşmadı, nub teorisine göre net cıkmamiş çıkıntilar 🙄 etiketledıgin arkadas daha iyi biliyor sanirim ,ben daha net olan fotolardan anlıyorum sadece
Anladım canım tamam o zaman iki hafta beklicem artık. Haftaya başka bı doktora gitmek istiyorum belki belli olur diye onu da eşim kabul etmiyor ne acelesi var diyo🙄

Doktor tahminde bulunmadımı sanada bana iki hafta sonra bakarız dedi

Anladım canım tamam o zaman iki hafta beklicem artık. Haftaya başka bı doktora gitmek istiyorum belki belli olur diye onu da eşim kabul etmiyor ne acelesi var diyo🙄
Hiç o konuda konuşmadık bile🤭 haftaya gideceğim ya ondandir belki de

Benim de o haftada olmuştu ekmek yiyip bastırıyordum. şimdi daha iyiyim bol su içmekte iyi geliyor. tabi yememe dikkat etmeyince oluyor yine

Bayadir giremedim ne çok şeyler olmuş maşallah 🧿 cinsiyet öğrenen bütün arkadaşları tebrik ediyorum. Sağlıkla büyüsünler🙏
Size bir soruyla geldim 2li testi yaptırdım bugün ölçümler iyi çıktı fakat test riskli grupta o yüzden genetik test önerdi doktor. 2 firma var GENOKS ve INVITAE bunlardan birine test yaptıranlar var mı önerdiğiniz biri?

X