2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Bayadir giremedim ne çok şeyler olmuş maşallah 🧿 cinsiyet öğrenen bütün arkadaşları tebrik ediyorum. Sağlıkla büyüsünler🙏
Size bir soruyla geldim 2li testi yaptırdım bugün ölçümler iyi çıktı fakat test riskli grupta o yüzden genetik test önerdi doktor. 2 firma var GENOKS ve INVITAE bunlardan birine test yaptıranlar var mı önerdiğiniz biri?
Canım ölçüler normalse teste hic takılma bence yaşın kaç ? nerede yaptrıdn testi

Canım ölçüler normalse teste hic takılma bence yaşın kaç ? nerede yaptrıdn testi
Devlet Hastanesi'nde yapıldı ölçümler. Testte orada yapıldı. Bütün testlerde bu risk karşına çıkar sen bilirsin dediler yaptıracagim ama bu firmaları bilenler varsa diye sordum. Bir çok yaptıran arkadaş vardı ama kimlerdi unuttum. Sen yaptırmış mıydın?

Devlet Hastanesi'nde yapıldı ölçümler. Testte orada yapıldı. Bütün testlerde bu risk karşına çıkar sen bilirsin dediler yaptıracagim ama bu firmaları bilenler varsa diye sordum. Bir çok yaptıran arkadaş vardı ama kimlerdi unuttum. Sen yaptırmış mıydın?
benimde dün ölçüm yapıldı normaldi hersey
kan verdim 3 Mayısta cıkıcak sonucum
nifty testinden bahsediyorsun heralde ben ondan yaptırmadm ama burda yaptıran arkadaslar var

Çok kişide öyle çıkıyor ya duyduğum ben de yaptırsam mı yaptırmasam mı diye düşünüyorum

Merhabaa arkadaşlar bugün kontrole gittim hem gördüm hemde cinsiyetini %90 kız olduğunu öğrendim 🥰🥰

Yaaaaa ne mutlu sana 🤩🤩🤩🤩

Hanimlar hepinize mrb, sizi yeni kesfettim. Tahmini dogum tarihi 5 kasim, kese görme 5+3, kalp atışı 6+5, ilk bebegim olacak insallah, yaşım 30. Listeye beni de ekler misin canım.

Merhabaaaaaa hoşgeldin aramıza 🧿😘

Arkadaşlar 12+2 olduk bebeğimle bugün kontrole gittik cinsiyet tahmini yapabilen var mı? Eki Görüntüle 2838084

🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿

Kontrolden geliyorum 💃💃 çok tatlıydı uyuyordu hep ama zorlayınca zıpladı biraz doktora cinsiyet için baskı yaptım 😬😬kıza benziyor dedi

Mutlu haberlerle dönen bir kadın daha. Ne güzel, maşallah 🧿

Kızlar hemen yazamadim anca yazıyorum, çok şükür gorduk kuzuyu ve şimdilik sadece ultrasona bakıldı, haftaya ikili test icin cagirdi, her sey yolunda gorunuyor suan cooook şükür 🥰🥰🤗🤗 ilk etapta kılını kıpırdatmadi, doktor bastırdı, oynattı, durttu ama nafile hc hareket etmedi, derken bir basladi nerdeyse takla atacak, el salladi bize döndü birsuru hareketler 🤣🤣 doktor diyor ki biraksak butun gun izlersin ama yeter sanırım ahahahahahah🤣 boyu 4.2 cm, 11+1 göründü, bir onceki ultrasona gore 2 gün daha ileride. Oturur pozisyonda duruyordu çok komik 🤭🤭🤭

Yaaaaa ne güzel haberler. Gözünaydın ☺️

Bayadir giremedim ne çok şeyler olmuş maşallah 🧿 cinsiyet öğrenen bütün arkadaşları tebrik ediyorum. Sağlıkla büyüsünler🙏
Size bir soruyla geldim 2li testi yaptırdım bugün ölçümler iyi çıktı fakat test riskli grupta o yüzden genetik test önerdi doktor. 2 firma var GENOKS ve INVITAE bunlardan birine test yaptıranlar var mı önerdiğiniz biri?

Riskli grupta yaştan dolayı mı çıktı doktor bişey dedi mi canım? Kaç yaşındasın?

Yaaaaa ne mutlu sana 🤩🤩🤩🤩

Merhabaaaaaa hoşgeldin aramıza 🧿😘

🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿🧿

Mutlu haberlerle dönen bir kadın daha. Ne güzel, maşallah 🧿

Yaaaaa ne güzel haberler. Gözünaydın ☺️
Sağ ol canimmm 🥰🤎🌻
Evet canım kız gibi dedi %50 mi yoksa dedim yok kız görüyorum dedi
Ben nuba gore yorum yaptim düz duruyor çıkıntı ama doktor başka bsy de gorms olablr belki🥰❤️

16198077311468611892394348416098.jpg

Canım ozletme kendini 😍
Yaştan dolayi yüksek cıkmistir canım ,benim iki arkadasım genoksa yaptirdi 3 bin fiyat 😏

Canım ozletme kendini 😍
Yaştan dolayi yüksek cıkmistir canım ,benim iki arkadasım genoksa yaptirdi 3 bin fiyat 😏
Teşekkür ederim🙏 fiyatlar yakın zaten aşağı yukarıda aynı şeyi yapıyorlar yurt dışına gönderiyor biri biri Ankara'da yapıyor. Sanırım bende ona yaptıracağım. Hayırlı sonuçlar inşallah 🤲

X