2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Anladım canım ,çunkü bende nifty yaptırdım ama henüz kadın doğum doktoruma gitmedim.Ekstra perinatoloğa yollar mı henüz bilmiyorum.Hayrlısı olsun inşallah ,sağlıkla kucağımıza alalım bebişlerimizi ,tek duam bu

Merhaba güzel anne adayları çok güzel.bir anı defteri aldım belki sizlerde biliyorsunuzdur ama bilmeyen yada nasıl birsey alsam diye kararsız olan anne adaylarına belki faydalı olur diye resmini atmak istedim ben anlamadan önce çok kararsız kalmıştım ama çok beğendim çok detaylı bir anı defteri olmuş

Eklentiler

• IMG_20210428_234420.jpg
    53,3 KB · Görüntüleme: 49
Çok tedirgin oldum ya
Nasıl bir akintiydi acaba benden 15 gün önce çok ıslaklık oldu ve afedersiniz sarımtırak bir jel gibi birşey geldi doktorumu aradım.mantar olmussundur gel dedi ama o günden sonra olmadı ben gittim muayene etti çok şükür bir sorun çıkmadı inşaallah sizdede bir sorun yoktur

Bulantım hafif oluyor hep hafifti baş dönmem çoktu bugün kabızlık devam neye bakıcam bilmiyorum ki yarın bi gitmeyi düşünüyorum
Günaydın canım bende bu gün Dr gidicem randevum yoktu ama aradan alırım seni dedi sende baba haber ver tamam mı inş bebeciklerimiz iyidir neden böyle panik olduysak bir anda akşam stresten ağladım gece çok tedirgin ve korkuyorum dua edin kızlar bişi olmasın bebişlerimize artık kendiliğinden geçmiş olsun belirtiler

Merhaba .Bana da bugün yeni witaminler verdi Demek herkesin tarzı farklı .13. Haftadayız. Regenesis max , ocean d3 wit verdi. Bugüne kadar ben de sadece folik kullanıyordum.
Canım selam, ben de pazartesi gittim. Aynı vitaminleri verdi doktorumuz. Bunların içinde zaten folik asit var dedi.

İnşallah ya benim ki renksizdi

Evet malesef kürtaj oldum pazartesi gerçekten gelişmiyorsa birşeyler düzelmiylr
ALLAH yardımcınız olsun. Bende kürtaja gerek kalmadan dusuk yapmistim. Zor surecler ama yaşasaydı sağlıksız olacağını bilmek insanin içini rahatlatıyor bir nebze. O yüzden üzülmemeye calisin ALLAH saglikli ve hayırlı bir evlat nasip etsin insallah

Metal tadı değil mi, evet ondan bende de var. Ve o tadı hissettiğimde hemen midem bulanıyor. Benimde hiç geçmedi. İlk başladığında tecrübesizlikten, dişlerim kanıyor sanıyordum
Malesef.. En azından kusmuyorum diye teselli ediyorum kendimi ama ne yesem geçmeyen bir tat daha sinir bozucu...

Bence yönlendirmez , 20. Haftada yolluyorlarmış. Benim eskiden geçirdiğim gebelikle ve damar anomalim vardı onlarla alakalı yolladı. Öyle bir öykü olmadıkça gereksiz gelebiliyor, kendileri de ölçüyorlar .

Günaydınlar hanımlar, ikili testim çok şükür olumlu geçti ama ben cinsiyeti göremedim, on beş gün daha beklemem gerekecek şimdi
Çok şükür sevindim Olsun tekrar gitmek için bahanen oldu çünkü bir ay sonra çağırıyorlar artık, ben nasıl bekleyeceğim diye dert oldu
Herkese günaydın

İçini en güzel anılarla doldurabilmen dileğiyle

Yerim onun keyfini ben Maşallah. Hadi hayırlı olsun canım. Darısı bize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…