2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Canım çol sevindim Allah sağlıcakla tamamına erdirsin

İnşallah sağlıklıdır ya Ne zaman düzelicez
İnşallah canım. Rabbim ne derse o suçlanmanın bi faydası da yok doğurana kadar hatta hep böyle olacak artık analık çok başka çok başka hepimiz sağlıçakla alalım kucağımıza korkularımız son bulsun rahat olalım tadını çıkaralım okadar çok isterim ki böyle olmasını Çünkü her günüm korkulu kızım kardeş diye seviyor karnımı allahım diyorum birdaha kızıma kardeş acısı gösterme geçen sefer kahroldu ve çok ağladı hangi birini anlatayım

Gözün aydın canım darısı bizlere olsun inşallah
Normal zamanda hamburger kola vs hic sevmem, deli gibi canim cekiyor, ti allammm
Bir kereden bişey olmaz kuzum ye
Yaaa gözün aydın canım

Tebrik ederim canım. Sağlıkla kucağımıza alalım bebişlerimizi

Hayirli sonuçlar alırsınız ins. Unutmayın sagliksizsa zaten gelisimleri gebelik bir şekilde son buluyor

Daha çok cok erken ki....ben ilk gebeligimde kizimi 24.haftada hissetmiştim o kadar gec
Evet malesef kürtaj oldum pazartesi gerçekten gelişmiyorsa birşeyler düzelmiylr

Sağlıksız gittiği belliydi canım ama bir umut bekledik ama gelişmediler pazartesi kürtaj oldum
Çok üzüldüm canim ikiz gebelikti galiba degil mi .Rabbim yeniden sağlıklı hayırlı şekilde nasip etsin insAllah 37.haftada bebeğini kaybetmis bi anne olarak üzüntünü çok iyi anlıyorum ama dediğin gibi sağlıksız gebelikler bir sekilde sonlanıyor

Bende çok üzüldüm ama atlatmaya çalışıyorum , adına çok üzüldümm Allahım sabır versin ama tekrar gebesin sanırım 10 haftalık gözüküyor forumda

Merhaba canım. Evet doktor tawsiyesiydi . Çok şükür bebekle ilgili herşey normaldı . Benim damarlar biraz sıkıntılı çıktı yüksek tansiyon yapabilirmiş ama inşallah sorun yaşamadan atlatıcaz. Asprine başlattı bugün kendi doktorum. 34. Haftaya kadar içeceksin dedi. Beslenmeme de dikkat ederim. Sağlıkla geçer hamilelik ve sağlıkla doğar inşallah Artık netten okumamaya karar werdim , az bilmek iyidir

Merhaba .Bana da bugün yeni witaminler verdi Demek herkesin tarzı farklı .13. Haftadayız. Regenesis max , ocean d3 wit verdi. Bugüne kadar ben de sadece folik kullanıyordum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…