2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Kızlar cogumuzun kontrolü var sanırım bu hafta :)
Ben en son kalp atısını duymak için gitmiştim 6+2 dim sanırım
Cumartesi 11+1 de gidicem inşallah baya bir oldu gitmeyeli inşallah minnagım iyidir 🙂 kızımda cok sık gidiyordum öyleki 2 gun bulantım ara vermıstı onda bile korkuyla kosmustuk. Şimdi pandemide olunca ara vererek gideyım dedim inşallah yolundadır hersey

Kolayı tadımlık iç hamburgeride ye canım hatta yapabiliyorsan evde yap için rahat olur :)
Aynen oyle yapiyorum cnm kolayi, diyorm ya agzima surmem normalde hani zararli aman dikkat edeym dye degl hee, sevmem yani, ama manyk gibi canm istiyor. Ben de kahve yani bardaklari olyor ya minnak, 2 kere dolduruyorm onu 🤣🤣 hamburgeri de 1 kere soyledk iste, bir de smdi soyledm cok istedi canm dye🙈🙈

Teyzeler kız olduğumuz kesinleşti 🌸Perinatolog muayenem çok güzel geçti çok şükür miniğimin sağlıklı olduğunu gördük 🙏🏻7 saat yol gittik yoruldu galiba uyuyordu 😀Ordan burdan dürte dürte uyandırdık hanımefendiyi🌸 Darısı tüm hamişlerin başına hep güzel sağlıklı haberler alalım inşallah 🙏🏻❤️

İstanbulda Zeynep Kamilde ikili test için randevu nasıl alabilirim? Mhrs den alınacağı söylendi ancak hergün saat 4 te giriyorum oyle bir randevu birimi yok nasıl alacağız?

Yaa canm cok sevindim her seyin guzel cikmasina ve cinsiyeti ogrenmene canim benim aminnnnn insallahhh 🥰🥰🤎🤎

Ben de öyle canim, kacinci hafta senin simdi?

Oyy hayirlisi olsun canim🥰🤎🤎

Maasallah canim benim cok sevindim 🥰🤎

Hahah hep hormonlardan bu duygusallik ama gercekten cok iyi geliyor😍😍🤎🤎

Canim uygulamadan giriyorsan mesaj yazdigin yerin ust kisminda fotoğraf gibi bir sekme var, onun yanindaki 3noktaya tıkla, solda emoji sekmesini goreceksin🥰
Bi de ben progestani agizdan kullandim ama bende sorun yaratmadi uyku disinda kuzum🤗

Yaaa benim de cuma 1bucukta, senin kacta canim, çok heyecanlı dimi😍😍😍
Buldum teşekkür ederim:KK54:

Aynen oyle yapiyorum cnm kolayi, diyorm ya agzima surmem normalde hani zararli aman dikkat edeym dye degl hee, sevmem yani, ama manyk gibi canm istiyor. Ben de kahve yani bardaklari olyor ya minnak, 2 kere dolduruyorm onu 🤣🤣 hamburgeri de 1 kere soyledk iste, bir de smdi soyledm cok istedi canm dye🙈🙈
Ben de dayanamadım dün söyledim bence de sık yemedikçe bir şey olmaz kan can olsun bebişine😋😍
Teyzeler kız olduğumuz kesinleşti 🌸Perinatolog muayenem çok güzel geçti çok şükür miniğimin sağlıklı olduğunu gördük 🙏🏻7 saat yol gittik yoruldu galiba uyuyordu 😀Ordan burdan dürte dürte uyandırdık hanımefendiyi🌸 Darısı tüm hamişlerin başına hep güzel sağlıklı haberler alalım inşallah 🙏🏻❤️
gözün aydın canım sağlıcakla al kucağına 😍 darısı bize inşallah bizde kısa zamanda öğreniriz ❤️💙

Merhaba kızlar bugün ikili tarama testimin sonucunu gösterdikten sonra lavaboya girdin çamaşırımda hafif ıslaktı ama akıntı gibi değil su gibi ıslaklıktı daha 11+5teyim suyum akıyo olamaz herhalde diye düşünüyorum sizce ne olabilir ya var mı başına gelen

Abartmadan yiyin birsey olmaz. Benimde arada canim kola çekiyor iciyorum bir bardak.
Aynen oyle yapıyorum, azar azar ne istersem, yapacak bir sey yok🙈🤣
Buldum teşekkür ederim:KK54:
Rica ederimm🥰
Ben de dayanamadım dün söyledim bence de sık yemedikçe bir şey olmaz kan can olsun bebişine😋😍

gözün aydın canım sağlıcakla al kucağına 😍 darısı bize inşallah bizde kısa zamanda öğreniriz ❤️💙
Aynen kuzum ya valla arada olacak🙈🤣
Sorma bende hic kola falan içmem şimdi hergün canim istiyor ama almıyorum tabiki
Biz de ancak boyle sipariş vermissek yaninda geliyor ya, tadimlik içiyorum iste, kesiyor zaten😍

Hamilelik işte herşey olabilir 😁 azıcık tadımlıgı gecmıs seninki ama olsun afiyet olsun 😁 afiyetle ye şimdiki siparişinide umarın sıcak ve lezzetlı gelir 🤣

Ayy harika, esimin dersi ancak o saate uygun yoksa ben de erken giderdim heyecandan 🤭 yaz hemen olur muuuu
İlk iş yazarım tabi inşallah ikimizde güzel seyker yazarız 😍😍
Maşallah ne güzel gözün aydın 🤩🥰
Merhaba kızlar bugün ikili tarama testimin sonucunu gösterdikten sonra lavaboya girdin çamaşırımda hafif ıslaktı ama akıntı gibi değil su gibi ıslaklıktı daha 11+5teyim suyum akıyo olamaz herhalde diye düşünüyorum sizce ne olabilir ya var mı başına gelen
Sızıntı olunca azar azar su gelir diye duymuştum bu haftalarda da olabiliyor mu bilmiyorum kontrol ettirmekte fayda var
Canım kızlar göğüslerim büyümüştü bugün baya inmiş korkmalı mıyım
Normal bence hassasiyet geçip şişlikte iniyor belirtilerin bittiği haftalardayız artık

X