2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Aa öylemi dun arkadas cvp yazınca yeni msj sandım iyi bari kullanmamissin agizdan
Bazı fotolarda ben de anlayamıyorum ama bazılarında net görülüyo iki çizginin şekilleri
Ben hala anlamıyorum:)
Kintrolünüz kaçta acaba benimde yarın 13.30
Benim 14.30 da. Siz benden önce alırsınız ins guzel haberleri

Bu arada kizlar bu emojiler nasıl cikiyor bende cikmiyor

Kızlar göbek deliliğimden bişi çekildi sanki içimden 1-2 dk sürdü ağrı sancı değil de böyle garip bir his böyle bişi yaşayan oldumu içimden bişi uzamış gibi

Yaa canm cok sevindim her seyin guzel cikmasina ve cinsiyeti ogrenmene canim benim aminnnnn insallahhh
Arkadaşlar bir de çok sık acikiyorum yemek yiyorum 2 saat sonra yememiş gibiym bı yandan da uykum çok geliyor
Ben de öyle canim, kacinci hafta senin simdi?
Cinsiyeti öğrenen varmı dun dr soyleyeyimmi deyince cok sasirdim bu kadar erken ogrenecegimi sanmiyordum kızım olacakmis
Oyy hayirlisi olsun canim
Maasallah canim benim cok sevindim
Günaydın güzel anneler
burada hiç tanımadığımız insanlara güzel dileklerimizi sunmak ve bildiklerimizi paylaşmak o kadar güzel bir his ki bugün biraz duysal mıyım ne
Hahah hep hormonlardan bu duygusallik ama gercekten cok iyi geliyor
Canim uygulamadan giriyorsan mesaj yazdigin yerin ust kisminda fotoğraf gibi bir sekme var, onun yanindaki 3noktaya tıkla, solda emoji sekmesini goreceksin
Bi de ben progestani agizdan kullandim ama bende sorun yaratmadi uyku disinda kuzum
Yaaa benim de cuma 1bucukta, senin kacta canim, çok heyecanlı dimi

Amin insallah, saglik sihhatle buyusun guzel oğlunuz

dayler dayler uygulamadan dediğin nedir canım? Ben google a girip kadınlar kulübü yazıyorum, bildiğim bir uygulama da yok beni aydınlatır mısın lütfen

Amin inşallah baya sabırsızlanıyorum herşey yolundadır inşallah

Cuma güzel haberlerini bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…