2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Ben anlayamiyorum nub teorisinde örnek gosterecek olan varsa sevinirim. Yarin benim de kontrolüm var ilk defa kizimi alacağım yanına cinsiyet için birsey der belki

Maşallah hemen hemen cinsiyetini öğrenen çok darısı bize inşallah yarın kontrolüm var ama daha erken 10+3 olcak eşim her gitmede soruyor bu kadar meraklı olacağını hiç düşünmemiştim

Maşallah hemen hemen cinsiyetini öğrenen çok darısı bize inşallah yarın kontrolüm var ama daha erken 10+3 olcak eşim her gitmede soruyor bu kadar meraklı olacağını hiç düşünmemiştim
2 hafta önceydi kontrolüm sormuştum cinsiyet ile ilgili bir tahmininiz var mı diye prensip olarak 14. haftadan önce söylemiyorum dedi diğer kontrolüm haftaya 15 hafta olucam inşallah gösterir bebiş cinsiyet hiç önemli değil ama insan çok merak ediyo işte

Vallahi bende başından beri erkek hissediyorum tabii öncelikle sağlıklı olsun bende cuma gidecrğim bakalım bizimkinin keyfi yerindr mi

benım doktorum agızdanda alabılırsın ama cok sersem gıbı yapıyor fitil olarak al daha iyi olur demıstı.ama sızın ıcın hangısı rahat oluyorsa oyle yapın bence ne de olsa agızdanda alınıyor.
Artık kullanmama gerek yok canım sağolasın
Rabbim evlatlarımızı sağlıkla sihhatle bize bağışlasın inşallah DusunceBulutu canım sonuclarin nedir merak ettim benimde rendevum 9 buçukta ama uyku yok heycandan.
Benim ikili test kan sonucu 3 hafta sonra çıkıcakmış. ultrasonda ense burun iyi dedi.hormon vesaire kan sonucumda iyi çıktı çok şükür.3 hafta sonraki sonucu merakla bekliyorum inşallah iyi çıkar senin nasıl geçti
hayırlı olsun canım
Cinsiyeti öğrenen varmı dun dr soyleyeyimmi deyince cok sasirdim bu kadar erken ogrenecegimi sanmiyordum kızım olacakmis
Hayırlı olsun canım sağlıkla gelsin aynıyız ama benim doktor gudubet kaç kere sordum erken dedi tahmin bile yürütmedi
Ben yazalı baya oldu canım şimdi kullanmıyorum doktorum bıraktırdı. 3 hafta vajinal kullanmıştım ağızdan almadım zaten sağolasın

Ben anlayamiyorum nub teorisinde örnek gosterecek olan varsa sevinirim. Yarin benim de kontrolüm var ilk defa kizimi alacağım yanına cinsiyet için birsey der belki
Bazı fotolarda ben de anlayamıyorum ama bazılarında net görülüyo iki çizginin şekilleri

Eklentiler

• images.jpeg
    64,2 KB · Görüntüleme: 105
kızlar merhaba bugun uyandıgımdan berı kusuyorum ve bas agrım cok prılamı tek ıctım doktor kontrolumuz haftaya 9 haftalıgız bız daha neden kaynaklanıyodur yattıgım yerden kalkamıorum bugun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…