2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Kızlar akşam üstü yoğun kanamam oldu. Doktora gittim kesenin etrafında da kanama var düşük tehlikem varmış. Hala kanamam dev ediyor bana da dua edin lütfen. İğne vuruldum ve progestan verdiler
Geçmiş olsun kızlar

Çok geçmiş olsun şok oldum..

Off geçmiş olsun. Tahmin edebiliyorum nasıl kustugunu falan çene kemiği çıkması çok feci. Inşallah en kısa zamanda geçer

Ilk gebeliginiz mi...bence tutabildigimiz kadar icerde tutalım:)))) zira ilk 6 ay anamizdan emdigimiz süt burnumuzdan geliyor:) o gazdır mamaydi uykusuzluktu cok zor surecler
Evet ilk gebeliğim tecrübeler daha iyi bilir tabi de şöyle en azından ayağımıza dolanan küçük başka çocuk yok ikinci çocuk daha korkutuyo gözümü açıkcası küçük yaşda hele ki

Ah canım yazını okurken bile o mutluluğunu içimde hissettim çok şükür ne güzel rabbim sağlıkla aldirsin kucağımıza inşallah. Bende carsamba gideceğim. İkili test için. İnşallah kıpır kıpır bir yaramaz görürüm . Bana çektiyse yine uyku modunda olur birde çikolata me giyim giderken . Oo demek cinsiyet tahmini de geldi. Ay bende çok heycanliyim inşallah bende öğrenirim

Canım bu arada ne yaptınız bilgilendir bizi

Çok geçmiş olsun. Umarım herşey yoluna girer

Rabbim şifa versin sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin evlatlarımızı❤
Şükür ki ikiniz de iyisiniz inşallah birkaç güne toparlarsın sen de
zaman her şeyin ilacı keşke benim eşimde yapsa da yarım yapsa maşallah eşine eşim izne çıkınca onla yapıcam ben de artık çok yoramayız kendimizi
O da zorla yaptı balkonu süpürmedi görürlermiş onu temizlik yaparken diye
Kızlar akşam üstü yoğun kanamam oldu. Doktora gittim kesenin etrafında da kanama var düşük tehlikem varmış. Hala kanamam dev ediyor bana da dua edin lütfen. İğne vuruldum ve progestan verdiler
Allahım inşallah bişey olmaz çok dikkat et hiç kalkma kendiminmiş gibi üzülüyorum kötü şeyler duyunca dualarım senle ve hepimizle allah yardımcımız olsun ❤
Delirmelik 20 günlük kapanma geliyor çok bunaldık hadi biz neysede kızım artık katlanamıyor. Karantina bittiğinde 16+5 oluyorum 18. Haftaya girerken bitecek belli ki
Psikolojim bozuk zaten ancak kahkaha atabildim bu tam kapanma haberine inşallah sağ salim geçer şu 18 gün ne diyelim herşey sağlık için umarım değer bu kadar evde kalmaya

Kızlar geçmiş olsun Rabbim öyle şifalar güzel haberler versinki bu günleri çabucak unutun inşallah

Ilk defa duydum böyle birsey. Cok cok geçmiş olsun.
Aslında spiral ile kaldım öğrenince ağladım baya radyasyon almştm öncesinde yani aslında bir 5 yıl ufukta yoktu ama Allah takdir etti
Yiyecek ekmeği varmis Rabbım sağlıklı hayirli yazılar yazsin inşallah
Gecmis olsun iyi haberlerinizi aliriz insallah
Evet ilk gebeliğim tecrübeler daha iyi bilir tabi de şöyle en azından ayağımıza dolanan küçük başka çocuk yok ikinci çocuk daha korkutuyo gözümü açıkcası küçük yaşda hele ki
Orasi öyle. Ama fazla arayi açtığımizda da kuşak farki oluyor. Kizim nerdeyse 8 yasinda. Onunla oynayacağı gunlerin hayalini kuruyor halbuki o oyun çağına geldiğinde benimki oyuncakları bırakır artik kısmetse:) şimdiye gelince ben zorlanmam daha çok bana destek olur biliyorum. Ama keske o küçükken cesaret etseymisiz simdi tam rahata erdik derken sil bastan :)

O düşüğü, kötü tecrübeyi bir kez yaşayan 3. hamileliği bile olsa hep o tedirginlikle gidiyor malesef. 2 kez ben yaşadım düşük, sonra bir oğlum oldu çok şükür. Şimdi kısmetse ikinciyi bekliyoruz ama yine hep tedirginlik tadını çıkaramıyorum hamileliğin, zaman duruyor sanki. Bu arada güzel haberlerinize maşallah

Kızlar bulantılarım bayağı azaldı artık akşamları yoğun oluyor sadece gündüzleride karnım acıkmaya başlayınca gösteriyor kendini hemen bşyler yiyip engelliyorum ama tükürükle başım dertle son 2 gündür aşırı tükürük birikiyor ağzımda yutarsam bulantı yapıyor sürekli tükürmem gerekiyor sanki çok değişik bşy başına böyle bşy gelen Var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…