2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
aynen ya heyecandan hep 🙈 Ben evlendikten sonra yaşamaya başladım önceden hiç yaşamadım. hijyene dikkat ediyorum evlendiğimden beri tekrarlıyor eşime hep senden diyorum 😂 bol bol su içicem artık 4 5lt içerim su deposu gibi gezerim 😂

çok sağolun yarın kıprak olur inşallah 😄💙❤️ hepimiz kucağımıza sağlıcakla alırız inşallah ❤️🌼plesenta previa sonradan düzeliyor diye biliyorum sizde endişe etmeyin yakında düzelir inşallah hiç kötü düşünüp kötüyü çağırmayın pozitif olmak çok önemli gerçekten 💝 benim düşük riski yeni geçti bende yemek hariç hiç iş yapmıyordum eve artık bir bakmam gerekecek.acelesi yok sizde yapmayın nolcak önemli olan bebişlerimiz 🌼 benim yanma falan yok ama enfeksiyon çok çıktı herhalde toz verdiğine göre.bol su içicem dediğiniz gibi. size de geçmiş olsun 🙏🏻
Amin inşallah pozitif olmaya çalışıyorum ama arada takılıyo kafama 😏 aynen öyle ev battı gibi geliyo bana eşim biraz yaptı dün temizlik ama kadın eli gibi olmuyo onların işi yine duramadım peşine dolaştım durdum 😄

Bu hafta dr a gidecek baya anne var galiba bende perşembe gideceğim 11+4 olucam ama benim bebelerin gelişimi genelde hep 7-10 gün ilerde gidiyor buda öyle olursa baya büyümüş görürüm diyorum belki cinsiyet bile söyler 🙈 neyseki 3 çocukla vakit çabuk geçiyor bu gün de geçti şurda perşembeye ne kaldı dimi 🥰 en son kalp atışında gördüm 6 haftalıktı bir kurt şeklinde büyümüşmüdür acaba ve inşallah hayırlı haberler alırm hamile kalmamın yasak olduğu dönemde kaldım yeni kanser tedavisi görmüştüm 6 ay yasaktı inşallah etkilenmemiştir sağlıklıdır 🥰
Çok geçmiş olsun, inşallah iyidir bebis:)

Yani hafif dalgalanma yada karınca gezinir gibi oluyo ama anlık tabi hangisi bebek ayırt edemiyorum ki 😁

Amin inşallah sağlıkla doğumlar gerçekleştirip artık ay bu uymuyo gazdı mamaydı modunda geçmek istiyorum 😁
Ilk gebeliginiz mi...bence tutabildigimiz kadar icerde tutalım:)))) zira ilk 6 ay anamizdan emdigimiz süt burnumuzdan geliyor:) o gazdır mamaydi uykusuzluktu cok zor surecler

Bu hafta dr a gidecek baya anne var galiba bende perşembe gideceğim 11+4 olucam ama benim bebelerin gelişimi genelde hep 7-10 gün ilerde gidiyor buda öyle olursa baya büyümüş görürüm diyorum belki cinsiyet bile söyler 🙈 neyseki 3 çocukla vakit çabuk geçiyor bu gün de geçti şurda perşembeye ne kaldı dimi 🥰 en son kalp atışında gördüm 6 haftalıktı bir kurt şeklinde büyümüşmüdür acaba ve inşallah hayırlı haberler alırm hamile kalmamın yasak olduğu dönemde kaldım yeni kanser tedavisi görmüştüm 6 ay yasaktı inşallah etkilenmemiştir sağlıklıdır 🥰
ALLAH tez şifalar versin yavrunuzda sağlıkla gelsin inşallah
Yalniz iyi cesaret masallah üç çocuk varmış zaten. Benim bir kızım var iki tane olsaydı üçüncüye cesaret edemezdim sanirim:)

Arkadaşlar merhabalar.yarın benimde kontrolüm var.11+3 olacagız yarın.ben kas hastasıyım.bebişim iki düşükten sonra geldi.şükürler olsun.tabi bu durum korkutuyor.lütfen dua edermisiniz bizim içinde.mucizemin iyi haberlerini alayım teyzeleri.annesinin hayatı zaten zor.yavrum umut oldu bana.💓
İnşallah sağlıkla kavuşursun huzurun olur yavrun canım 🙏🏻Güzel haberlerini bekliyoruz 🌸

Arkadaslar dünden beri perişanım 😭dün sabah öyle şiddetli kustum ki çene kemiğim yerinden cıktı bogulacaktim ağzımdan burnumdan fışkırdı acile gittik doktor şaşırdı nasıl şiddetli bulantı bu dedi orda müdahale ettiler çene kemiğini düzelttiler bandaj taktılar korktum birde kadın doğuma gittim çok şükür bebek iyi ama ben baya yoruldum😔

Arkadaslar dünden beri perişanım 😭dün sabah öyle şiddetli kustum ki çene kemiğim yerinden cıktı bogulacaktim ağzımdan burnumdan fışkırdı acile gittik doktor şaşırdı nasıl şiddetli bulantı bu dedi orda müdahale ettiler çene kemiğini düzelttiler bandaj taktılar korktum birde kadın doğuma gittim çok şükür bebek iyi ama ben baya yoruldum😔
Ayy çok geçmiş olsun ya. Dinlen artık yat bol bol inşallah tekrarı yaşanmaz canim

Ya hijyene hep dikkat ediyoruz tabii de, sabun çeşidi vs de cok etklyor beni ondan dedim, hassas oluyoruz bazen maalesef bir tik daha😏 ama bol su iyi gelir kuzum, tabii 5 ltyi bilemem 🙈🤣🤣 geccek gidecek insallah cnm, gebelikte de sık olyormus enfeksiyon. Ay cok heyecanlıyım bir gecse 3 gün 🙈
öyle tabi 😊 çok düşünmeyince geçiyor gün ama elde değil 🙈😄 onca hafta geçmiş 3 günde geçer elbette 😊
Benim yüzüm normalde de lekelenmeye müsait olduğu için bu dönem ekstra dikkat etmek istiyorum ☺️
kalmaz inşallah 😊 gebelik güzelleştirir diyorlar ilerde o güzelleşmeyi görücez bence 🙈
Ödem için erken tuza ve su içmeye çok dikkat et zor bişey benim oğlumda doğuma iki hafta falan kala oldu o da çok değil hafif bı ödem oldu şükür ama arkadaşlarımda çok oldu ayaklar yuruyemeicek kadar şişen falan şimdiden dikkatli olmakta fayda var

Maşallah bebişine yarın harwketlenir inşallah ultrosonda. Şimdi değilde son aylardaki uyku düzeni doguncada devam ediyor oğlumda takip ettim öyle oldu gerçekten de

Ben homm bitkiselden alicam ozonlu zeytinyağı ve atkestane jeli önceki çatlakları da geciriyormuş diye bunlar aklıma yattı benim
Smyy21 Smyy21 bende bu hafta cuma gideceğim inşallah hepimiz de güzel haberler alırız
teşekkür ederim inşallah 😊🌼 o zaman son aylarda takip ediyim 🙈

ALLAH tez şifalar versin yavrunuzda sağlıkla gelsin inşallah
Yalniz iyi cesaret masallah üç çocuk varmış zaten. Benim bir kızım var iki tane olsaydı üçüncüye cesaret edemezdim sanirim:)
Aslında spiral ile kaldım öğrenince ağladım baya radyasyon almştm öncesinde yani aslında bir 5 yıl ufukta yoktu 😂 ama Allah takdir etti 🥰

Amin inşallah pozitif olmaya çalışıyorum ama arada takılıyo kafama 😏 aynen öyle ev battı gibi geliyo bana eşim biraz yaptı dün temizlik ama kadın eli gibi olmuyo onların işi yine duramadım peşine dolaştım durdum 😄
zaman her şeyin ilacı 🙏🏻 keşke benim eşimde yapsa da yarım yapsa maşallah eşine 😂 eşim izne çıkınca onla yapıcam ben de artık çok yoramayız kendimizi 😇

Kızlar akşam üstü yoğun kanamam oldu. Doktora gittim kesenin etrafında da kanama var düşük tehlikem varmış. Hala kanamam dev ediyor bana da dua edin lütfen. İğne vuruldum ve progestan verdiler
Çok geçmiş olsun inşallah sana bakacak birileri vardır bol bol dua et ve yat Allah senin de bebeğinde yardımcısı olsun

Çok geçmiş olsun ilk defa böyle bir şey duydum çok üzüldüm :KK43:

X