2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Bana benzediyse giprak olabilir eheheheheh aminnnn insallaaahhh alabildin mi sonuçları canim?
yok devlette işler yürümüyor bilirsin. sabah verdiğim sonuç hala çıkmamış yarın öğleden sonraya kaldı.bir tek idrar çıkmış enfeksiyon çıktı. tek kullanımlık toz verdi. dikkat etsem de tekrarlıyor bu enfeksiyon yapcak bir şey yok bundan sonra daha çok su içicem sivilce için krem veremem güneş kremi kullan dedi ama iyi geleceğini hiç sanmam o yüzden kullanmam. kasıkta kuyruk sokumundaki ağrı dinlenince geçiyorsa önemli değilmiş.bebişle ilgili yarın konuşacak herhalde. insan bir şeyde soramıyor ki fener görmüş tavşan gibi kala kalıyor kapıda kuyruk vardı bakmaz diye ultrason demedim yarın dicem bakar belki

Ya evet ben de butun soracaklarimi not aldigim halde kalakaliyorum hop gidiyor. Aldigim cevaplari da unutuyorm çok gicik bir durum, heyecanlanyor insan enfeksiyon oyle maalesef tekrarlama cok oluyor, bol su, onden arkaya yikama, büyük tuvaleti allerji yapmayan sabunla yikama dışında çözümü yok gerçekten... Kucukken cok yaşadım

Benim de 1 düşüğüm var çok şükür bunda iyi ilerledik ama plasenta previa olması canımı sıktı biraz inşallah ilerleyen zamanlarda düzelir iş yapmıyorum ama yine de ayaküstü yemek yapıyorum inşallah bişey olmaz bi ondan endişeliyim maşallah senin bebişe böyle sağlıkla ilerler hayırlısıyla kucaklarımıza alırız inşallah.. yarın da kahvaltı yapıp gidersin de kıpır kıpır olur hadi bakalım enfeksiyon beniö de varmış ama bol su iç dedi ilaç vermedi zaten benim idrarda yanma falan da olmuyo senin var mı bi şikayetin o konuda yoksa sadece tahlilde mi öyle çıktı
Ben önceden aldığım için sinoz çatlak kremi kullanıyorum 1 aydır ama onlar bitince doğal yağlardan alıp karıştırmayı düşünüyorum

Eklentiler

• Screenshot_20210426-170342_Chrome.jpg
    137 KB · Görüntüleme: 24
Yaa yok sayfalari bitiremiyorun dün giremedim sabahtan beri okumaya çalışıyorum hata veriyor sürekli başa alıyor engel oluyor okumama
Ağzının tadı bozuk olan bir benim sanırım bu ne saçma belirtiyse her hamileliğimde oluyor kafayı yeme sınırındayım ne yesem geçmiyor ağzımın tadından midem bulanıyor resmen
İncir yemek iyi gelir diye duymuştum dene istersen

aynen ya heyecandan hep Ben evlendikten sonra yaşamaya başladım önceden hiç yaşamadım. hijyene dikkat ediyorum evlendiğimden beri tekrarlıyor eşime hep senden diyorum bol bol su içicem artık 4 5lt içerim su deposu gibi gezerim
çok sağolun yarın kıprak olur inşallah hepimiz kucağımıza sağlıcakla alırız inşallah plesenta previa sonradan düzeliyor diye biliyorum sizde endişe etmeyin yakında düzelir inşallah hiç kötü düşünüp kötüyü çağırmayın pozitif olmak çok önemli gerçekten benim düşük riski yeni geçti bende yemek hariç hiç iş yapmıyordum eve artık bir bakmam gerekecek.acelesi yok sizde yapmayın nolcak önemli olan bebişlerimiz benim yanma falan yok ama enfeksiyon çok çıktı herhalde toz verdiğine göre.bol su içicem dediğiniz gibi. size de geçmiş olsun

Bu hafta dr a gidecek baya anne var galiba bende perşembe gideceğim 11+4 olucam ama benim bebelerin gelişimi genelde hep 7-10 gün ilerde gidiyor buda öyle olursa baya büyümüş görürüm diyorum belki cinsiyet bile söyler neyseki 3 çocukla vakit çabuk geçiyor bu gün de geçti şurda perşembeye ne kaldı dimi en son kalp atışında gördüm 6 haftalıktı bir kurt şeklinde büyümüşmüdür acaba ve inşallah hayırlı haberler alırm hamile kalmamın yasak olduğu dönemde kaldım yeni kanser tedavisi görmüştüm 6 ay yasaktı inşallah etkilenmemiştir sağlıklıdır

Güneş kremi bu dönemde cilt lekelerimizin oluşmaması için önemli bence canım sivilce için işe yaramayabilir ama yüzünün lekelenmesini önler

Güneş kremi bu dönemde cilt lekelerimizin oluşmaması için önemli bence canım sivilce için işe yaramayabilir ama yüzünün lekelenmesini önler
hm ama dışarı pek çıkmıyorum çıkıncada maskeden yüzüm güneş görmüyor ki leke kalsın sadece gözlerim dışarıda sivilcelerim çok şükür leke bırakmıyor sadece yüzümün tırtıklı olması hoşuma gitmiyor en kısa zamanda geçer inşallah

Ya hijyene hep dikkat ediyoruz tabii de, sabun çeşidi vs de cok etklyor beni ondan dedim, hassas oluyoruz bazen maalesef bir tik daha ama bol su iyi gelir kuzum, tabii 5 ltyi bilemem geccek gidecek insallah cnm, gebelikte de sık olyormus enfeksiyon. Ay cok heyecanlıyım bir gecse 3 gün

Benim yüzüm normalde de lekelenmeye müsait olduğu için bu dönem ekstra dikkat etmek istiyorum

Acıkınca midem acayip oluyor yemeği biraz kaçırayım yine midem değişik oluyor ne yapacağımı şaşırdım
Bulantı geçti diye sevinirken cuma-cmt yemeği fazla kaçırdım diye mahvoldum bulantıdan İki gündür dikkat ediyorum iyiyim şükür.Yemek miktarına çok dikkat etmek lazım canım,az az sık yiyince gerçekten çok farkediyor
ben de yarın gidiyorum bayılacağım heyecandan inşallah yavruşumun keyfi yerindedirkeşke cinsiyetini de gösterse

Evet tuzu seviyorum Onceden olmazdi aslinda. Sanirim hamilelikte kontrollu tuketmek gerek. Yemek tuzsuz ya da az tuzlu olunca yavan geliyor
Ödem için erken tuza ve su içmeye çok dikkat et zor bişey benim oğlumda doğuma iki hafta falan kala oldu o da çok değil hafif bı ödem oldu şükür ama arkadaşlarımda çok oldu ayaklar yuruyemeicek kadar şişen falan şimdiden dikkatli olmakta fayda var
Maşallah bebişine yarın harwketlenir inşallah ultrosonda. Şimdi değilde son aylardaki uyku düzeni doguncada devam ediyor oğlumda takip ettim öyle oldu gerçekten de
Ben homm bitkiselden alicam ozonlu zeytinyağı ve atkestane jeli önceki çatlakları da geciriyormuş diye bunlar aklıma yattı benim
Smyy21 bende bu hafta cuma gideceğim inşallah hepimiz de güzel haberler alırız

Kafama takılan bu zamana kadar hiç bulantı yaşamadım bu saatten sonra niye başladı kafamda deli sorular

Yaaaa bence tahminde bulunur artiiiik, cok heyecanli ama yaaa ayhhh erkenden uyu ahhehwhdhhe

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…