2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Bende ne yazikki öyle cok duydum,bu arada bende hemşireyim kadin doğumda çalıstiğım donemlerde işlem öncesi hazirlik fln yaparken çok üzülürdüm :KK43:

Cnm bunla ilgili bi anim var.ilk gebelkte dr cinsiyet soylemeyince cok meshur bi dr a bir tanidik vasitasiyla randevu alıp özel klinigine gittik.neyse yanina girdik dr un ben anlatiyorum gebelik var 14 haftalik suanda dedim lafimi kesip neden bukadar bekledinizki dedi eşimle bi birbirimize baktik büyük biraz ama alırız bi şekilde dedi adam kurtajlara okadar odaklanmis ki.dr bey biz aldirmak için gelmedik cinsiyetini oğrenmek için geldik dedim.eşimin bi zıplayışı var hayir hayir bu bizim ilk evladimiz cok istedik zaten sadece cinsiyetini ogrenmek için geldik diyor kıyamam🤣.dr da tmm o kolay bakalim hmn demisti.yani özel klinikler bakmiyor malesef.çalısan arkadaşım var 20 haftalik bile kürtaj yapildığıni gördüm diyor ne yazik ki:KK43:

Hayırlısi olmuş cnm,sağlıkla gelsin inşallah😍
Çok üzüldüm şuan ☹️☹️

Hiç şans yok hamilelikle aynı zamanda başladı bu kötü koku bide bulantı evresindeyiz yıprandım çok🤮😔
Çok haklısın inan ki çok zor bir dönemden geçiyoruz hepimiz Allah beterinden korusun diyelim. Dua edicem sana çok üzüldüm gerçekten. En kısa zamanda iyileşmeni diliyorum bulantilarin geçsin koku kaybın düzelsin inşallah 🙏🙏🙏🙏

Çok haklısın inan ki çok zor bir dönemden geçiyoruz hepimiz Allah beterinden korusun diyelim. Dua edicem sana çok üzüldüm gerçekten. En kısa zamanda iyileşmeni diliyorum bulantilarin geçsin koku kaybın düzelsin inşallah 🙏🙏🙏🙏
Sağolasın hepimiz dünyaca kurtulalım bu beladan hayırlı sağlıklı doğumlar 🤰🥰

Sanırım benim de öyle bir durum var, yavaş ilerleme söz konusu.. dr um iğneye devam dedi kafam karıştı, madem durum belli madem kürtaj söz konusu neden kan sulandırıcı alıyorum anlayamadım.. kürtajda kanama durdurulamz dye endşe ediyorum.. sen kürtaj oldun mu? Ve iğne kullanıyor muydun öncekilerde?
Merhaba , bende aynı durumdayım sanırım suan 2 haftada 5 günlük büyüdü bebeklerim ikiz gebeyim , sizin son durum noldu 😞 Bende yarın kontrole gidicem bekliyorum korkuyla ..

Kaybettiğim iki gebeliğimde de bebeği görebiliyorduk ama gelişmiyordu, öncesinde gelişimi yavaş oluyordu, olması gerektiği kadar büyümüyordu sonra da gelişim tamamen duruyordu, sağlıksız gebelik olunca yani bebekte sıkıntı olunca öyle oluyormuş, seni üzmek istemiyorum ama eğer bebek gelişimi olduğu yerde sayıyorsa büyük ihtimal sağlıksız çıkıyor
Merhaba , bende suan ikiz gebeyim gelişimleri durmuyor ama yavaş büyüyor iki haftada 5 günlük 7mm büyüdü keseler sizce saglıksız gebelikmidir 🥺 yarın kontrole gidicem ama çok korkuyorum , sanırım kesesi böyle yavaş büyüyp sağlıkla doguran yok 😞

Cinsiyeti netleşen anneler lutfen bu linke bakarmisiniz.yasimizi nasil hesapliyoruz?mesela dogum gunu temmuzdaysa vede şubatda hamile kaldiysak yaş 36 mi alalim 35 mi

X